Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD 3 - nova verze !!!!!


ga1far

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Po připojení konzole na internet se ti obaly stáhnou automaticky.

premyslim, ze se pripojim na internet, ale nevidim v tom nic jineho, nez stazeni tech obalu a nekdy multiplayer, jestli tedy dost lidi xlink pouziva... jaky s tim mas zkusenosti ty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se na ten Xlink mam pripojit?? a jeste mam jeden problem. ten xbox ma nastavene nejake v menu FAMILY nejake heslo a ja nemuzu hrat skoro zadnou hru. Koupil jsme x360 na inzerat a ted nevim jak se toho hesla zbavit. Je to heslo asi na decka aby nehraly krvave hry atd... DIky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se na ten Xlink mam pripojit?? a jeste mam jeden problem. ten xbox ma nastavene nejake v menu FAMILY nejake heslo a ja nemuzu hrat skoro zadnou hru. Koupil jsme x360 na inzerat a ted nevim jak se toho hesla zbavit. Je to heslo asi na decka aby nehraly krvave hry atd... DIky za info

Zrovna jsem to tady před chvilkou řešil, já osobně mám heslo 1234. Zkus to a uvidíš. Jinak nevím ale viděl jsem tam někde v nastavení Reset dashboard. Prohledej to a zkus a uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz vypalis CD nebo DVD u ISO souboru, tak po spusteni se ti nahodi instalator a tam mas na vyber jestli chces dat FSD na HDD nebo USB. Potom je tam na vyber nazev slozky FSD. Standartne je tam nastaveny Freestyle (ja osobne kdyz delam RGH davam nazev slozky FSD). Tam nastavis teda cestu a pripadne je na vyber stazeni posledni verze, smazani predchozi verze (coz je nutne) a potom napravo mas start install.

Co vic potrebujes vedet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz. Kdyz mam x360 slim JTAG/RGH a mam X360 pripojeny pres router pojede me internet?? Jde me o ta covers ve FSD 3. Protoze k xboxu se me v pohode priradi IP ,ale porad to haze DNS error,ale router je na 100% OK.. jine zarizeni co jsou v routru tak tam internet jede v pohode,ale na tom x360 to porad haze tu chybu DNS error. Poosim o radu... Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tomu říkám jasná odpověď , konečně . Moc díky. Reaguji na ga1far uživatele. Tak se mi povedlo to fsd 3 dostat na USB disk, ale ten starý jsem tam musel nechat, jelikož mě to při instalaci sice nabídlo odstranit starší verzi ale stejně mi ji to neodstranilo a zůstala na interním. Po instalaci jsem jen v dashlunchi (který se sám spustí po instalaci FSD3) zadal v políčku start usb0 fsd3 (místo HDD1 fsd2) a pak už to bootovalo normálně z USB FSD3, kde jsem pak normálně raději složku s FSD 2 na interním HDD1 vymazal. Takže výsledek na mém dual nand Deamonu - Když zapnu deamon čip (vzadu na xboxu - modrá idikace pomocí led) spustím xbox nabootuje mi frestyle 3 , když ho vypnu nabootuje normálně origo xbox dashboard. Píši to jen proto kdyby měl někdo dual nand a nevěděl jak to naistalovat.

Upraveno uživatelem Mikeq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vychytana asi ne ale nehazi mi to zadny crashe funguje normalne jen mi dost vadi ze to jde ovladat i kinectem prapodivne a kdyz ho necha clovek zaplej tak to obcas dela halo taky by mohlo bejt zamavani pro aktivaci jak v nxe a ne ze ti to vidi obe haksny a uz te to cte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau hele stahl jsem to ISO na prvni strane vypalil vše v poho a když jsem to zapl tak mi normalne naběhla obrazovka freestyle dash 3 tak jsem tam zatrhl to install a když to pustim tak mi to napíše Fatal Crash a vypadne to zkoušel jsem to stahnout znova a vypalit ale uděla to to samy nevite někdo co s tim??? díky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu