Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD 3 - nova verze !!!!!


ga1far

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Měl jsem ho vypnutý i delší dobu a pořád stejný výsledek, ale už jsem to vyřešil. Nechal jsem ho naběhnout do XELLU dal jsem tam flashku s upravenou NAND, pak jsem z HDD vymazal FSD3 i Dashlaunch, nainstaloval vše znovu a už to zase normálně běží:), ale kde byla chyba to opravdu netuším. Hlavní je, že to vše zase funguje:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Vyšla nová verze: Freestyle Dashboard 3.0.483

http://x360.gx-mod.com/modules/mydownloads/visit.php?lid=406

mandatory update for F3 including LiNK and WebUI will be available on F3 auto-updater for authenticated users.

Make sure you have your xbox authenticated with jqe360.com and have beta updates enabled in the settings panel.

Auto-update for other users and a full release package to update offline will be available later this week is available below.

A few important changes:

Plugin now runs on Retail or Devkit (and RGLoader) Consoles.

DEVLINK IS NOW REQUIRED TO BE TURNED OFF

This update is MANDATORY. The LiNK website(http://link.jqe360.com) will be upgraded and the current plugin will no longer work.

Be sure to cold boot (power off then on) the console after update completes in order to load newest plugin

*** Authentication for WebUI is hardcoded to f3http/f3http for now ***

Below is the changelog.

******** F3.0.483 *********

(Redesigned) Web site for a faster cleaner user experience

(Fixed) TitleId and TUVER overrides

(Added) WebUI created hotkey 's' to take a screencapture from anywhere in the page

(Added) WebUI CPU key and DVD key 'not available' when empty

(Added) WebUI loader for screencapture

(Removed) Leader Sorting from Userlist

(Enabled) HttpDaemon security

(Fixed) CPU and DVD Key

(Removed) Kai from HTTP

(Added) Custom XGUntileSurface Function

(Moved) JSON templates to external files

(Fixed) DL Settings can be change in the hud

(Fixed) User list and lobby list pending scn to only use loading spinner

(Added) Internal MU mount point for slims to plugin ui

(Added) Dashlaunch options to Hud Setting Scn

(Added) Dashlaunch resolve function for getting and setting values

(Added) TU to game Info

(Added) Devlink and pingpatch check

(Added) Dynamic Legend Updating System for Syslink HudScene

(Revamed) HttpDownloadTask to have better error handling

(Changed) Plugin to work on both devkit and retail consoles dynamically

(Added) Multithreaded Support in SystemLink HUD

(Added) Base AsyncTaskManager Skeleton

(Added) Fade-In animation for Hud Temps

(Added) Temperatures to hud

Upraveno uživatelem Dupl3xx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak udelam ten update pres FSD ?? Diky

V nastavení fsd necháš zaškrtlé "enable beta updates" a "show update notifications". Updaty se ti stáhnou a objeví v nabídce "updates" v nastavení (po restartu).Tam je zaškrtneš a oni se nainstalují.Konzole samo musí být připojená k internetu, to je jasný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení fsd necháš zaškrtlé "enable beta updates" a "show update notifications". Updaty se ti stáhnou a objeví v nabídce "updates" v nastavení (po restartu).Tam je zaškrtneš a oni se nainstalují.Konzole samo musí být připojená k internetu, to je jasný

Díky :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, má s tím někdo problémy FSD 3.0.483 (dushlunch 05.)? Já ano , někdy mi přestane bootovat FSD, když už to nabootuje, tak při jakémkoliv spuštění nějaké hry se xko kouse a nic s tím nejde udělat. Má někdo tenhle problém? Prostě někdy to jede a někdy ne. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, má s tím někdo problémy FSD 3.0.483 (dushlunch 05.)? Já ano , někdy mi přestane bootovat FSD, když už to nabootuje, tak při jakémkoliv spuštění nějaké hry se xko kouse a nic s tím nejde udělat. Má někdo tenhle problém? Prostě někdy to jede a někdy ne. Díky

Já měl u FSD 3 problémy jak se zamrzáváním tak i se zobrazováním některých her,přešel jsem zpět na 2.2 a vše je ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení fsd necháš zaškrtlé "enable beta updates" a "show update notifications". Updaty se ti stáhnou a objeví v nabídce "updates" v nastavení (po restartu).Tam je zaškrtneš a oni se nainstalují.Konzole samo musí být připojená k internetu, to je jasný

ok a je nejaky zpusob jak to udelat pres flash disc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení fsd necháš zaškrtlé "enable beta updates" a "show update notifications". Updaty se ti stáhnou a objeví v nabídce "updates" v nastavení (po restartu).Tam je zaškrtneš a oni se nainstalují.Konzole samo musí být připojená k internetu, to je jasný

Vse sem udelal jak mas psane, ale FSD zadne aktualizace nestahne ani nenajde...

Upraveno uživatelem hawke.dan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strankach jqe360.com vytvor ucet a pak v nastaveni xboxu se prihlas pod ten ucet a uz to pojede.. jinak na tech strankach jqe se mi neslo regnout s mejlem od seznamu ani gmailu musel jsem pouzit hotmail...

Odesláno z mého HTC HD2 pomocí Tapatalk 2

aha diky, sem si rikal ze trva dlouho nez mi prijde potvrzovaci email...:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení fsd necháš zaškrtlé "enable beta updates" a "show update notifications". Updaty se ti stáhnou a objeví v nabídce "updates" v nastavení (po restartu).Tam je zaškrtneš a oni se nainstalují.Konzole samo musí být připojená k internetu, to je jasný

Díky xmod za radu :-) Jen jsi zapomel napsat ze musim byt registrovany na nejakych strankach jak pise kolega nademnou.... Protože udělal jsem to jak píšeš a nic to nenašlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Takže nemusím vůbec nic dělat přes pc když chci aktualizovat z FSD2 na FSD3 ? Stačí ve FSD najít aktualizace a všechno udělat přes xbox ? Pochopil jsem to správně ?

Jenže já tady žádné aktualizace nevidím a mám povolené beta a povolené notifikace :-/

Upraveno uživatelem codek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seznam.cz taky funguje u registrace na jqe.com (e-mail příjde tak do 10minut)

No bohužel na stránce jqe.com se normálně přihlásím, přihlašovací údaje mám v xboxu zadané, povolené notifikace i betaverze, k internetu připojený jsem, ale stále mi to nic nenašlo :-(

Mám Dash verze2.2 Rev725

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak před chvilkou už to v Aktualizace přestalo ukazovat 0 Founds ale něco ve stylu že to hledá nebo už našlo, dole v liště mi běželo stahování 1 Souboru ale pořád (0.0Kb/s)...teď už to zase nechce najít ani to :-(

Dneska jsem resetoval router ve kterém mám strčený LAN k xku, nemusím třeba nějak povolit ten port ? Že mám třeba povoleno spojení jen PC - XBOX ale zakázané PC - XBOX - Internet ? Nemůže to být tak nějak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu