Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rgh proc nejde spustit hra??


Talimancer

Recommended Posts

Dobry den jsem nove majitelem xka s RGH. Nejakym zpusobem sem se naucil prevadet hry v ISO2GOD konkretne FORZU horizon stahl jsem ji s piratebay....prevedl ji dal na flesku a prdl do xboxu nakopiroval do HDD1/ CONTENT/00000000000000000

Vse probehlo v poradku ale hra se mi nezobrazila mezi hrami...restartoval jsem konzoli...po najeti do freestyle sem ji tam uz mel, ale bez obalu...To by jeste nevadilo ale kdyz na hru najedu je tam napsany This is installed game. To play, insert original game disc. Kdyz ji spustim tak samozrejme mi vyskoci tabulka no zlkratka nezahraju si ju nevite prosim v cem muze byt problem?? Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že se ti hra nezobrazí je kvůli toho že tu složku, kde hra je musí xbox nejprve prohledat aby vědělo, že tam nějaká hra je, takže stačí na ovládači zmáčknout tlačítko xboxu a dát ok, pak že se ti nezobrazil obal - zmáčkneš Y a dáš refresh artwork (teď nevím jak je to tam napsané) obaly, .... se ti stáhnou. Jaký máš DB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš zadáné cesty ke složkám s hrami? Psal jsem tu o tom návod. Settings > Game Paths tam to nastavíš.

Jinak zkus hru spustit z toho adresáře kam si jí nakopíroval přes ten první soubor co tam je ještě dříve než otevřeš celou složku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Řídil jsem se tímto.

Aktualizace avatarů a kinectu :

1. Stáhneme již upravený $$ystemUpdate zde : http://www.uloz.to/xVEK7F76/ystemupdate-rar

2. Pomocí winraru to rozbalíme rovnou na prázdnou flešku

3. Flešku můžeme zastrčit do zapnutého xboxu . Pokud nám to aktualizaci nenabídne hned , tak spustíme xexmenu , nebo nějakou hru . Potom by to mělo update nabídnout .

4. Tím je celá aktualizace hotova .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To si ale aktualizoval jen avatary a kinect!

Flashnul sis i novy DB do Xka, co je v navodu vyse (pred aktualizaci avataru)?

Podle me ne,ty sis jen nahral avatary pro DB16747 ale nenahral si novy DB do Xka!

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Kdyz uz jsi tam mel novy DB tak proc si nahraval avatary z flashky,to nechapu!

Jestli sis neco nedoku...!Asi bych to vzal k flasherovi co ti delal to RGH at se ti na to mrkne!

To RGH mas ted nove udelane?Nebo ho mas uz delsi dobu a hry ti normalne sly?

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu