Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 1004 Fat PROBLEM!!!!


Nepstr

Otázka

Ahoj PSPčkaři,mam takový problém PSP meho bratra 1004 Fat flash takovej ten pres batereku nevím jak se to jmenuje ale nevadí ted k veci.Asi tak před mesícem se mi stala nemilá věc hraji hraji hraji a pak vypnu hru vypnu psp pak zapnu a rikam jsi Twl nenacita se to nejak dlouho ? Trvá tak 8-12 minut nez se mi psp uplne zapne a v menu se mi to hrozne seka me to prijde jako kdyby zamrzlo ale neni zamrzle nikdy sem ho nemel nikde kde by bylo mín nez 15 stupnu :D Uz jsem se na to zkousel ptat kamarada a on rikal ze vubec neví co to muze být... Doufam že jste něco z mého zmateneho psani pochopily a poradíte mi :) Předem díky ;)

(Btw bylo flashle uz jak davno a nikdy takovy problem nenastal...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, nejspíše je špatně stažená, ale každopádně bych ti doporučoval si aktualizovat na 6.60 a dát si tam nejnovější CFW 6.60 PRO C, protože ten 5.50 je už strašně zastaralý a nefunguje na tom téměř žádná novější hra bez opatchování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No většina novější her potřebuje ke spuštění firmware 6.xx a pro CFW 5.50 GEN se tyto hry musejí v PC opatchovat jedním prográmkem. No a právě proto by jsi si měl aktualizovat na 6.60 a dát si tam 6.60 PRO C, návod najdeš v sekci tutoriály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No většina novější her potřebuje ke spuštění firmware 6.xx a pro CFW 5.50 GEN se tyto hry musejí v PC opatchovat jedním prográmkem. No a právě proto by jsi si měl aktualizovat na 6.60 a dát si tam 6.60 PRO C, návod najdeš v sekci tutoriály.

Dík aspon za snahu ale je to na me moc složité :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ježiš co by bylo složité, chce to jen nebýt líný a umět číst, ale aby si neřek, tak tady to máš podrobně: stáhnout aktualizaci na 6.60, rozbalit to, připojit PSP do PC, otevřít složku PSP/GAME a tam vytvořit složku UPDATE a do ní překopírovat to co se ti rozbalilo a následně ten update spustit v PSP stejně jako hru? Případně pokud to napíše něco 9.90 tak zmáčknout select, dát USB Mode na flash0 resetnout PSP, připojit ho k PC, otevřít vsh/etc soubor version.txt, přepsat 9.90 na 5.50 a uložit, přepnout zpět USB mode na memory stick a resetnout PSP. A potom už jen stáhnout CFW 6.60 PRO C, rozbalit, připojit PSP k PC, otevřít PSp/GAME a sem překopírovat rozbalenou složku PROUPDATE a CIPL a pak to následně pustit stejně jako hru v pořadí PROUPDATE a následně CIPL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu