Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God Of War Ascension multiplayer (beta) hráči + diskuze


nepster

Recommended Posts

Ahoj, tak někteří už dostali od sony své reedem kódy pro stažení GOW mp beta...

Nejedná se open beta, tudíž se mohou zapojit jen určití hráči. Kód dostali předplatitelé PS+ a ti, kteří se již dříve zaregistrovali na stránkách. Další možnost získání přístupu do beta verze je koupení různých her, ke kterým je také tento kód - např. Total Recal, GoW Saga...

Pokud nemáte PS+ a dříve jste se nezaregistrovali, tak už možnost dostat se do bety nemáte.

_____________________________________________________________

Pište sem své playstation id ať můžeme někdy zahrát ve více lidech... ;)

(přidávam i skype kdyby u toho chtěl někdo pokecat :D )

playstations ID: lukas_tison

skype: lukas.tison

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

No od ledna měla být pouze pro PS+ nebo pro ty kdo si zakoupí na BD Total Recal tuším(ten novej). Nicméně pokud si se registroval do bety na stránkách tak někdy v nejbližších dnech by ti měl přijít e-mail o tom, že jsi v uzavřené betě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No od ledna měla být pouze pro PS+ nebo pro ty kdo si zakoupí na BD Total Recal tuším(ten novej). Nicméně pokud si se registroval do bety na stránkách tak někdy v nejbližších dnech by ti měl přijít e-mail o tom, že jsi v uzavřené betě.
Neregistroval,takže ted už nemám šanci se tam dostat ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No v lednu je pouze beta pro PS+ takže ostatní asi nic. Jinak jak říkám musíš koupit Total Recal na BD a tam je taky přístup nebo si vzít PS+ na 3 měsíce aspoň.

EDIT: + je přístup v GoW Saga - kolekce včech GoW titulů na PS3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budeš tahat patch sotva to vyšlo a už je 1.06 :D

to je v poradku,ze budu tahat patche,to znamena,ze autori maji zajem o to,co hraci napisou. Hledat bugy,chyby a psat si o vylepseni tohoto. Duvod,proc to chci hrat a treba dostanem i pak za dobre nazory nejaky bonus,jako tomu bylo u uncharted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, tak já ten kód dostal taky:wohow: můj nick na PSN je dopitapetr.

Update: Jen tak pro ověření. Ten kód jsem nenašel v tom e-mailu, ale musel jsem se přes tento odkaz https://psnbeta.eu.playstation.com/userInfo.php přihlásit na svůj účet a tam ve Vouchers jsem našel nějaký kód. Je to ono?

Upraveno uživatelem dopitapetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to je internetem, mě to nepadlo ani nekicklo....

ano, pokud blokuješ, tak to blokuje jen normální údery (kolečko, čtverec a trojúhelník) ale ne ty comba (L1+O atd....)

E: refresh prvního příspěvku...čerpal sem z vašehon infa tady v topicu, thx :D

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahoj, tak někteří už dostali od sony své reedem kódy pro stažení GOW mp beta...

Nejedná se open beta, tudíž se mohou zapojit jen určití hráči. Kód dostali předplatitelé PS+ a ti, kteří se již dříve zaregistrovali na stránkách. Další možnost získání přístupu do beta verze je koupení různých her, ke kterým je také tento kód - např. Total Recal, GoW Saga...

Pro všechny uživatele by měla být tato verze zpřístupněna v lednu (nejspíš devátého). Pokud nemáte PS+, tak do té doby se zapojit nemůžete.

_____________________________________________________________

Pište sem své playstation id ať můžeme někdy zahrát ve více lidech... ;)

(přidávam i skype kdyby u toho chtěl někdo pokecat :D )

playstations ID: lukas_tison

skype: lukas.tison

btw co jsem pochopil já tak právě AŽ v lednu bude beta oficiálně jen pro PS+. Teď je uzavřená beta dá se říct pro ty vyvolené a co se zavšas regnuli. Pro ostatní buď nebude vůbec nebo podle mě tak +- měsíc po PS+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu