Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15 - Jak na to?


kazmen

Otázka

Zdravím, rád bych se zeptal jednu věc. Máte někdo zkušenost s BurnerMAX Payload Tool? Dneska jsem zkoušel vypalovat GTA 4: Episodes from Liberty City pomocí ImgBurn, vše proběhlo v pořádku i kontrola. Další kontrola v KProbe2 mi vyhodila

Date : 29.12.2012 14:18:45

Model : 2-0-0-0 E:TSSTcorpCDDVDW SN-208AB LA02

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 3827474

Sampling count : 236058

Errors : 0

PI Max : 43

PI Average : 1,62

PI Total : 48251

PIF Max : 3

PIF Average : 0,05

PIF Total : 1524

Po spuštění v Xboxu se načte pouze obrazovka s nápisem Xbox 360 a dál se nic neděje.

Zajímá mě tedy jestli sem pochopil princip správně a při této metodě neni nijak potřeba upravovat FW mechaniky a co sem udělal špatně :)

Děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators
Místo abys vysvětlil proč vůbec jdou tak "vysoké hodnoty" v boxu přečíst....

Ano, ono je totiž skutečně možné, že je Xbox přečte, nicméně to vůbec neznamená, že je hra vypálená korektně a podle výsledků v Kprobe, které máš, tvé hry rozhodně korektně vypálené nejsou. V budoucnu se ti tím pádem u hry může stát, že ti někdy napíše něco ve stylu "DVD nečitelné" a tím to hasne, nemluvě o obrovském riziku při hraní přes Xbox Live.

Ve zkratce: Tvé výsledky v "nesmyslném" Kprobe bych přirovnal k vypalování Truncate metodou, což silně, ale opravdu silně nedoporučuji. Upřímně doufám, že tvůj post nikomu "nepomůže", protože takhle se prostě vypalovat nemá a je jen obrovská náhoda, že to tobě funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No výborně, konečně normální reakce... Díky

To "nesmyslné" kprobe bylo záměrně v uvozovkách.

Vždycky jsem se právě snažil pálit tak aby hodnoty v k probe byly co nejmenší.

Všude se to tu píše. Ovšem nízké hodnoty PI+PIF mi absolutně nezaručily to, že dvd bude v boxu čitelné. Ano asi zaručí hraní na live kde udajně poznají, že to není originál. Ostatně to je pravda? Oni opravdu skenují kvalitu výpalku? Na to mají soft který běží v pozadí?

Není to spíš úpravami které zapíše abgx do origo isa? Proto jsem vše taky takhle provokativně napsal. Nevím ptám se.

Ale i po Tvé odpovědi mi není jasné proč vysoké hodnoty box přečte, nainstaluje a frčí v pohodě a proč ty "dobré" dvd s hodnotami do 200/5 mi nejedou? Kde a v čím hledat chybu? To mě zaráží. Co je tam ještě za parametr v čitelnosti dvd?????????????

Četl jsem hodně postů kde se uvádí, že každý si musí nakonec najít "to svoje" kdy mu hry půjdou... K čemu mi pak je dvd korektně vypálené (s nízkými hodnotami) s celou zvětšenou kapacitou 8,7gb s payloadem když ho mechanika nakonec nepřečte?

Navíc jsem četl, že i když někomu dvd prasko tak tím, že hru měl nainstalovanou na hdd tak šla z poškozeného dvd normálně spustit. Takže to částečně eliminuje nekvalitně vypálené dvd ne? Já vím není to řešení na pořád, ale kdo by hrál po x letech takovéhle hry??? Doba jde dopředu.

Díky

Upraveno uživatelem keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JJ ovšem s tímto "problémem" to vůbec nesovisí. Ale na každém laseru se po čase dá přidat... ;)

Jakpak to, že nikdo nereaguje? :D Dík

Edit: tady jsem našel stejnou věc - http://www.xboxzone.sk/viewtopic.php?p=194834#p194834

Také dobré výsledky v kprobe ale dvd nečitelné... No je to již staré no. Tak ahoj.

Upraveno uživatelem keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Na to je ale pravděpodobný scénář: V té době bylo vydání LT+ 3.0 čerstvé a starší verze AGBX neuměla opravovat Topology data, viz.

A: Na přehrání XGD3 záloh je potřeba minimálně FW LT+ 2.0, ale na tomto FW si dávejte pozor při projíždění her v ABGX: Od verze 1.06 vám ABGX automaticky opraví Topology Data, které LT+ 2.0 číst neumí (=hra vám nepojede, jediné řešení je neprojíždět hru přes ABGX, což rozhodně nedoporučuji!). Nejideálnější je proto mít FW LT+ 3.0 / LTU, se kterým momentálně nebudete mít žádné problémy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu