Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

mesyas: Tos měl dát do spoileru :D.

Protože si uvědomil, že tím, že otevřel Pandořinu skříňku, vypustil na svět zlo, které ovlivnilo samotného Dia, a proto ho chtěl Zeus zabít. Takže si za všechno mohl sám, on se mstil jakoby sám sobě, tak to dokončil.

A to se netýká hry, ale Dantes inferna a GOW3: Právě dohrávám Danteho, a musím říct, že kam se to hrabe na GOW3. Kdo se rozhoduje, určitě GOW3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Potřebuju radu, hraju to na titána a prošel sem labirynt a skočil a letěl potom dole do podsvětí podél teho řetazu a dole je boj s tým cerberusem ohnivým jak bluje výbušné psy. No a useknout první hlavu je easy, ale jak se po ní objeví ta koza s kopím nebo co to má, tak ta mě to celé pokaždé pototo... Zná na ňu nekdo dobrů fintu? Ani ty pěsti jí nerušijů pořádně utoky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju radu, hraju to na titána a prošel sem labirynt a skočil a letěl potom dole do podsvětí podél teho řetazu a dole je boj s tým cerberusem ohnivým jak bluje výbušné psy. No a useknout první hlavu je easy, ale jak se po ní objeví ta koza s kopím nebo co to má, tak ta mě to celé pokaždé pototo... Zná na ňu nekdo dobrů fintu? Ani ty pěsti jí nerušijů pořádně utoky...

vůbec si ji nevšímej a pořád střídej kotrmelce se základním útokem (mačkat čtvereček) když jsi blízko tomu psovi, jakmile ho vyřídíš... tak na ty "kozy s kopím" je nejlepší použít kolečko, dobré je si schovat magic až ke konci, když tam jsou obě tyhle kozy, dal jsem to takhle na titána a zbylo mi ještě 3/4 života

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu