Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

ted jsem fakt velkym haluzem udelal posledni chalange (bare hands)... a otevrela se mi arena, ja jsem uplne ziral co secko ten engine a PS3 utahnou... Kdo jeste nezkousel, tak at se jde vyradit, fakt suprova vecicka...

A pri volbe areny doporucuju dat Night, teprve pak jsou dost dobre videt ty svetelne efekty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdar!Jsem u Afrodity a potřebuju získat nějakou tyč na otáčecí most.Myslel jsem,že to dostanu od ní,ale vypadnou z jen orby :-(.Porad'te jak dál díky!

A nemáš ten most nastartovat tou poslední elektrickou zbraní co dostaneš od toho přerostlího starouše v tý jeskyni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Gears of War 3 bude x360 only, ale uvažuje se i o časové exkluzivitě s tím, že nakonec Sony toho Cliffyho B. stejně uplatí :D

"The second game is thought to be ‘Bulletproof’ – a new shooting game being developed by People Can Fly. The most interesting thing gamers want to know though, is what platforms will each of these games be coming to, since it has been rumored for months that a PS3 Gears of War title could well be a possibility for Epic in the future."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

God of War je obchodní značka Sony = na Xboxu to nikdy nebude ;)

Gears of War není značka MS, ale Epic Games, takže tu velmi malá možnost toho, že s ena PS3 objeví je, ale osobně tomu nevěřím ;)

A tím bych to asi ukončil, nemá cenu nad tím spekulovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
dal to někdo na titan mod?mam to projete na god ale titan nedavam ani začatek malo masyrka :D

Čau, já to na God mode taky dal, bylo to vostrý ale dal. Pak sem začal na Titan mode a jen ten začátek s Poseidonem sem dělal 2 hodiny. Už sem celkem daleko, ale teď sem se zaseknul v Labyrintu. Už sem osvobodil Pandoru. 3 dny nemůžu udělat tu bitku, která začíná tím jak nad náma vysí Deadlus, kostka se začne zavírat a začnou vylejzat různý hajzli. Už sem z toho fakt na palici. Musel sem se uklidnit, tak sem si to střihnul od začátku na easy. Už mi do konce moc nechybí, na easy je to tak na 15 minut, ale na Titan mode je ten kousek tak na 14 dní.

Dohrál to někdo na ten Titan mode?

A chtěl sem se zeptat jestli máte tu trofej za 1000 hits. Já dal maximálně 1264 hitů, kdyby mi nedošli nepřátelé tak bych dal víc.

Jinak hra má jen jednu chybu - je to celkem krátký (teda na Titan mode je to dlouhý až do pr...), když sem to hrál poprvý tak sem chtěl aby to nikdy neskončilo. Ta hra mě úplně pohltila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem to jen na easy, s takovýhlema hrama sem nikdy neměl zkušenosti, a taky mi to přišlo krapet krátké, ale o to záživnější a dokonalejší. Chvílemi sem seděl s otevřenou pusu a zíral na obrazovku, aniž bych o tom věděl :D Nejlepší hra co sem na PS3 hrál, ještě s LBP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na easy se nikde moc nezasekneš, tak ti to přijde krátké. Já první projití hrou dal na God Mod (tedy myslím, že to je on - nejtěžší možná obtížnost při prvním projití) a přišlo mi to celkem dlouhé... Některé bitky byly opravdu o nervy. Každopádně hra je to parádní - ať si klidně někdo říká, že je to jen bezduchá mlátička, my víme co je to skutečně 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na easy se nikde moc nezasekneš, tak ti to přijde krátké. Já první projití hrou dal na God Mod (tedy myslím, že to je on - nejtěžší možná obtížnost při prvním projití) a přišlo mi to celkem dlouhé... Některé bitky byly opravdu o nervy. Každopádně hra je to parádní - ať si klidně někdo říká, že je to jen bezduchá mlátička, my víme co je to skutečně 8)

Hra je to fakt dokonalá, opravdu jí nemám co vytknout. Po grafický stránce je dokonalá, co se týče příběhu, tak musim říct, že lepší zasazení do děje sem v žádný jiný hře neviděl, je to opravdu dokonalej příběh.Souboje s Bossema jsou perfektní a krutý přesně jako Kratos. Musim říct že mě opravdu potěšilo to, že hra je bez jedinýho loadingu( teda pokud tě nezabijou), opravdu to vytváří krásnej pocit z hraní.Čekám až se toho chytne Hollywood a bude to chtít zfilmovat. Docela se toho bojim, protože zfilmovaný hry jsou hrozný. Neviděl sem teda ještě film Prince of Persia. Ten snad moje mínění zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu