Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Čínský telefony?


skiz- u suck

Otázka

Ahoj, má tu někdo zkušenosti s čínskýma telefonama?

Zalíbil se mi ThL W8 za cenu zhruba 250 USD, nabízí 4 jádro, 1GB RAM, 8 GB ROM, 8MPx back, 2mpx front, 4.1 JB, CZ. Což mi přijde skvělý, tak se ptám jestli tu má někdo zkušenosti.

Popřípadě jaký máte, jak jste spokojeni atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Uz sem na cinskem trhu videl multijadra o taktu bagr na entou - jinymi slovy velmi slibna cisla atd. A pak se podivam na podrobnejsi vypis jednotlivych komponent a ejhle - 2GB procesor je nepodporovany vyvojari nabusenych her a stavi na nejstarsi mozne technologii, grafika horsi nez ma obycejny oficialni android phone, misto multitouch jen touch a jeste k tomu nejaky sklo misto dotykoveho treba gorrila glass ;)

Takze krom pouzitych levnych hw soucastek a levnych krytu atd je v tom jeste navic neodladeny system a celkove je to na houby i s pripadnou reklamaci! CINU NIKDY!!!

a jen tak mimochodem 8GB ROM tim autori mysli pamet mobilu. Dostupne pro uzivatele cca 1GB + 5GB ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

souhlasím s penthaler...můžeš sice najít extrémně dokonalej telefon s vyladěným systémem, ale pokud to budeš objednávat přes eBay(prostě ze zahraničí), tak moc nepočítej s reklamací(i kdyby šla, tak na poštovných se nedoplatíš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Souhlasím se všemi :D Také bych si nekoupil mobilní telefon/tablet od neznámé čínské značky... Kamarád si z Alibaba koupil iPhona 5

Celkem podobný originálu - parametry, jen měl dualSIM. Podstatná změna? :D Místo iOS měl Android JB a nakouslé jablko? vůbec!! nakouslá hruška

Docela jsem se pobavil, když jsem to viděl. Hlavní asi ale je, že šlape jako normální telefon. Náhoda?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdy už lidi pochopí, že nejde o vysoký hardware. Koupím si "nabušený" Chinashit a budu král! Jenže hardware těchto mobilů je tak nepodporovaný, že nakonec rozjedete více her na Nokia 3310.... Ono už i nějaký Samšunt Galaxy je nanic a to kvůli Androidu. A teď si představ ten čínský mobil s nepodporovanými lacinnými součástkami, který jede na Androidu! Teda jestli se ti předtím, než se dostaneš do systému, nerozpadne v rukách...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

David32 - máš naprostou pravdu! Např. Xiaomi MI2S za 8 tis. a je výkonnější než S4 od Samsungu.

stevens129 - tohle napíše pouze člověk co má Apple, že Android je *****.

Měl jsem iPhone 2, 3G, 3GS, 4, 4S i 5ku když vyšla, nemůžu říct, že je to špatný, ale má to svoje mouchy. iOS je hrozně omezený, přičemž Androidu se věnuje několik desítek tisíc lidí po celém světě a neustále se snaží vytvářet a vylepšovat OS. Osobně proti Applu nic nemám, jak jsem psal měl jsem všechny iP, ale s Android telefony jsem víc spokojen, je pravda, že třeba teď co mám SGS4, tak se hlavně platí za značku, ale telefon je to parádní a výkonnostně se skoro nedá srovnat s iPhonama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

skiz- u suck: Asi jsi žádný iPhone nevlastnil. V základu možná lehce omezený je, ale je to hlavně kvůli bezpečnosti použivatele(proto jej vlastní celebrity a podobně). Jenže si ho do 5 minut můžeš odemknout Jailbreakem a máš ho odemknutý jako Android. iOS se hlavně neseká vůbec, ikdyž mám spuštěných 100 věcí. Toto mě na Androidu štve - Používá ho tolik mobilů, ale na žádný není dobře optimalizovaný. Všichni se chlubí vysokým hardwarem, ale na Androidu je ti to prostě k ničemu, protože Android se seká vždy. Zato u iOS dobrý hardware ani nepotřebuješ, protože s tou krásnou optimalizací to rychle šlape i při slabém hardwaru. Přímo proti Samsungu nic nemám, spíše proti Androidu, ale už i to, že Samsung dělá od Televizí po pračky. A je trochu chabé porovnávat SGS4 s iPhonem 5, když iPhone 5 byl vydán se Samsungem Galaxy S3!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
David32 - máš naprostou pravdu! Např. Xiaomi MI2S za 8 tis. a je výkonnější než S4 od Samsungu.

stevens129 - tohle napíše pouze člověk co má Apple, že Android je *****.

Měl jsem iPhone 2, 3G, 3GS, 4, 4S i 5ku když vyšla, nemůžu říct, že je to špatný, ale má to svoje mouchy. iOS je hrozně omezený, přičemž Androidu se věnuje několik desítek tisíc lidí po celém světě a neustále se snaží vytvářet a vylepšovat OS. Osobně proti Applu nic nemám, jak jsem psal měl jsem všechny iP, ale s Android telefony jsem víc spokojen, je pravda, že třeba teď co mám SGS4, tak se hlavně platí za značku, ale telefon je to parádní a výkonnostně se skoro nedá srovnat s iPhonama.

:lol::lol::lol:

... cože si řikal, že si někdy měl iPhone ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jéé tak rozjedem menší flame.

Zinglbee - ano měl jsem všechny iP.

stevens129 - ano to máš pravdu iOS si můžeš odemknout pomocí JB, což jsem vždy provedl. Nevím mě se SGS4 neseká ani SGS3 se mi nesekala. Vidím, že každý si tady chválí to svoje.

Třeba mně osobně přišlo, že např. takový iP 4S se mi vcelku lagoval, buď to bylo tím, že jsem tam měl např. novější iOS nebo nevím, ale nepředpokládal bych, že se to bude dít. Za mně rozhodně Android.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jo, tady pokud chcete radu okolo androidu tak vas poslou doprdele nebo poradi, ale blbe...

THL neni uplne no-name firma, ja bych do toho sel, ale clovek si musi davat bacha kdd kupuje.

Upraveno uživatelem FxR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pěkná flamewar :)

Já mám Samšunt Galaxy S a nemůžu si ho vynachválit, je to skvělé topení, těžítko a baterka.. jo, pardon, baterka ne, nemá to blesk ^^

Ten iPhone 4S co se seká bych chtěl vidět, pokud jsi teda tím nejnovějším systémem nemyslel iOS 7 beta, ten se opravdu seká, protože jde o první betaverze pro vývojáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pejtrix: Že musíš reagovat zrovna na takovou blbovinu :D

Skiz...: Jestli se ti ten iPhone4S tak lagoval a všechny byly tak špatné, neměl jsi zrovna ty čínské verze? A jak říkám - Blbost porovnávat SGS4 s iPhonem 5, když iP5 je rok starý a byl tedy vydán jako konkurent SGS3

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano samozřejmě kupoval jsem si čínské iPhony. Tleskám Ti, že jsi na to přišel :D opravdu.

Ano opravdu se mi ty Vaše zázračné Jablka kousali. První iP, které se mi kousalo a nebylo plynulé bylo 3G, kdy stačil nahrát novější iOS ještě tehdy bez multitaskingu a začal se posekávat. iP 4S neříkám doslova, že se trhal, ale otvírání některých aplikací nebylo plynulé, např. fotoaparát. Celkově oproti jiným telefonům, nejsou tak výkonné. Samozřejmě dál si vychvalujte svoje telefony za 16k. Vždyť já Vám to neberu. Jenom neříkejte, že Android je sh*t. Tyhle kecy vždycky miluju. Až vyzkoušíš tolik telefonů co já a budeš mít s čím porovnávat tak přijď a začni se znova bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Haha :D Argumenty typu, Iphone je tak hyperbezpečnej a proto ho maj všechny celebrity, fakt miluju :DD Nebo, Samsung je tak podezřelej, protože má širokou působnost :shock: Zamyslete se občas nad tím co říkáte, dík ;)

A ty na čem jedeš? Dobře to s těma celebritama jsem si zčásti vymyslel, ale něco na tom bude, že používají iOS. Je to totiž příjemný systém i bez nějakého odemykání. Navíc, lidi, kteří si koupí iPhone jsou většinou na takové pozici, na které si nemusí stahovat hry a nemají čas na blbosti, jako je pokročilejší úprava systému...A nemluvím přímo o Samsungu, navíc má stejně širokou působnost jako iPhone :idea:, ale o tom, že má Android a ten už je nebezpečnější.. -_- .

PS: skiz u suck, ty chytráku. iPhone se nikdy nesekal a jestli se ti sekal, tak určitě méně než SGS. Pokud více, tak jsi ho musel mít hodně zaje*aný. Ono se to vše odvíjí na tom, že Android je systém původně dělaný na fotoaparáty a iOS na PC.....

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sorry, ale k čemu je mi telefon, který je dělaný na PC? :D nevím kde jsi tuto informaci vyhrabal, ale je to totálně k smíchu.

Je vidět, že Vám rodiče koupili telefon, který jste si vydupali a teď na nic jiného nemáte tak brečíte. Jako promiň, ale příspěvek typu, najeb*l si tam věci přes Cydii neberu. Tak prostě má to bejt funkční má? Nemá se to sekat nemá?

Tohle se mi u mé SGS nestává. Je opravdu vidět, že jste vyzkoušeli málo telefonů a stojíte si za tím, co máte. Ale plně Vás chápu, koupit si telefon za 16k a pak se tu ohánět, že tohle se Vám nikdy nestane je vcelku směšně. Můžeme porovnat komu dřív např. načte internetová stránka, aplikace atd.

Opravdu se Vám jenom směji. Nic jiného ani nejde. Já alespoň netvrdím, že je Android lepší než iOS. Každý má svoje pro a proti.

No offense Zinglebee až budeš mít víc argumentů tak přijď a můžeme si o tom popovídat, zdaleka ani nevíš o čem mluvíš, jestli se pletu prosím oprav mě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu