Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Čínský telefony?


skiz- u suck

Otázka

Ahoj, má tu někdo zkušenosti s čínskýma telefonama?

Zalíbil se mi ThL W8 za cenu zhruba 250 USD, nabízí 4 jádro, 1GB RAM, 8 GB ROM, 8MPx back, 2mpx front, 4.1 JB, CZ. Což mi přijde skvělý, tak se ptám jestli tu má někdo zkušenosti.

Popřípadě jaký máte, jak jste spokojeni atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Mám poslední iPad a iPhone 4S s orig. FW 6.1.3 a žádný zaseknutí jsem na nich nikdy neviděl :blink2: Takže nevím jak to funguje přes ty "slavný" jailbreaky, ale s originálním iOS se to neseká. Jinak mám i druhej náhradní telefon s Androidem. Je to Google Nexus s čistým OS bez nádstavby, resp. s nejnovější aktualizací (4.2.2), a i přesto že oproti minulým verzím podstatně zrychlil, na iOS se to ještě zdaleka nechytá. Nevím jakej iP si to v ruce měl, ale originál to zřejmě nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stevensovi argumenty stojí za ♥♥♥♥♥, nemám rád kteří mají iPhone jenom na image.

skiz - kolik telefonů jsi tedy vyzkoušel? Já vyzkoušel Androidí Galaxy S, Galaxy S 4 a S4 sice jede (konečně) plynule, ale pořád je to zbytečně složitý systém, přecpaný nesmyslama, ani se mi to nastavovat nechtělo.

Co se týče iPhonů, starší 4ky už jsou dnes pomalejší (opotřebení po letech používání), občas už u nich umírají baterky - ale řekněte mi, kdo z vás má Android z roku 2010 a stále ho bez problémů používá? Já o nikom takovém nevím, naopak iPhone 4 stojí za koupi ještě a rozhodně minimálně ještě rok-dva bude stačit potřebám většiny uživatelů smartphonů (narozdíl od Androidů odříznutých od aktualizací po 3 měsících).

Zkušenosti mám převážně s iPhonama 4, 4S... 3G a 3GS jsem měl v ruce jen pár, samozřejmě na ně není nový systém, nejrychlejší nejsou, ale to je dáno taky stářím.

iPhone 5 není žádný velký pokrok, ale uvědomte si co všechno vlastně na smartphonu využíváte. Mě naprosto vyhovuje 4S, 2 roky starý telefon na kterém plynule šlape VŠE dostupné na AppStore. Stejnou zkušenost mám s iPadem 2 a iPadem Mini (všechny 3 zařízení mají vlastně totožný procesor :) )

Mimochodem, když na svém 4S zapnu foťák, trvá 2 vteřiny než naskočí (do té doby plynulá animace a na moment zavřený objektiv) - na iP 5 je to tuším téměř okamžité..

Soudíte kvalitu telefonu podle rozdílu setin při otevírání fotoaparátu?

PS: Moje jabka mi opravdu nekupovali rodiče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám Sony Ericsson Xperia Neo rootnuty vymazane zbytečnosti

jede pořád bez problému neseká se Hry na tom nehraju na dotykovém displeji to prostě nejde

kdyby na to hry nebyly tak by mi to ani nevadilo stejně jsou zbytečné akorát to řere baterku

Iphone raději no comment jelikož to by bylo nepublikovatelné před 22 hodinou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sry za můj názor Iphone jsem měl taky a jestli soudíte tel. podle fotoaparatu tak jsem měl i android a HTC one x+ u něj mi foťák najel strašně rychle.Iphone není špatný ,ale pro někoho jen machrovinka pro někoho je to už pomalý telefon. Iphone je super nic proti ,ale jak říkáš tak android po 3 měsících nezkončil z aktualizacemi.Android mi nevadí a proto za 2 měsíce pujdu do HTC ONE .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Je vidět, že Vám rodiče koupili telefon, který jste si vydupali a teď na nic jiného nemáte tak brečíte. Jako promiň, ale příspěvek typu, najeb*l si tam věci přes Cydii neberu. Tak prostě má to bejt funkční má? Nemá se to sekat nemá?

Tohle se mi u mé SGS nestává. Je opravdu vidět, že jste vyzkoušeli málo telefonů a stojíte si za tím, co máte. Ale plně Vás chápu, koupit si telefon za 16k a pak se tu ohánět, že tohle se Vám nikdy nestane je vcelku směšně. Můžeme porovnat komu dřív např. načte internetová stránka, aplikace atd.

Opravdu se Vám jenom směji. Nic jiného ani nejde. Já alespoň netvrdím, že je Android lepší než iOS. Každý má svoje pro a proti.

No offense Zinglebee až budeš mít víc argumentů tak přijď a můžeme si o tom popovídat, zdaleka ani nevíš o čem mluvíš, jestli se pletu prosím oprav mě:)

Chvilku jsem uvazoval, zda ma smysl takovymu moulovi jako ty odepsat, ale ..

To, ze mam jen iP je moje vlastni rozhodnuti a ver nebo ne - na jinej telefon opravdu mam. Mel jsem vsechny iP, ktere vysly a ani jeden se nesekal. Pokud si teda nechtel do 3G nahravat iOS 6.xx atp. Dale pouzivam i Macbook Pro, takze az tak spatne na tom podle me nebudu a vim, co muzu od Apple ocekavat.

To ze neberes muj prispevek, jen znaci ze mas nejakej mindrak. Pokud si proste nasral kde jakou picovinu do iP pres cydii pak mohlo zpusobit jeho zasekavani. To je celkem logicke.

A jinak na to tvoje padlo co nosis v kapse, teda spis vozis v kufru protoze do kapsy se ti nevejde dal uz odpovidat nebudu. Preju ti s nim hodne uspechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zinglebee - tak jo pojď začni tu machrovat, jak máš všechno :D jsem z toho celej hotovej a normálně mně na to i snad sbalíš. Jak napsal Jack Sparrow nebo Herbas9 souhlasím. Jestli mi řekneš, že se ti taky seká Android sorry, ale odpovím ti na to jako ty mně. Nemáš si tam nainstalovat, kde možný nesmysl s GP nebo z netu. Je to úplně to stejný jinak se ti taky nesekne. Řekl bych, že multitasking taky u Androidu funguje mnohem lépe než u iOS.

Ale rozumím Ti, teď mi napiš, že to není vůbec pravda, že iOS je nejlepší a když tam nenainstaluješ žádnou věc skrz Cydii tak se ti v životě nesekne.

Já Ti říkám každý má svoje pro a proti. Hlavně mi tu zase nepiš, jak iOS je lepší než Android.

Ano také vím co od svého zařízení a od Androidu mohu očekávat. To jsou takový nesmysli, to už jsem věděl, když ještě telefony neměli OS.

K tomu pádlu, co ty píšeš. Tak si šmudla. Koukal si na rozměry obou telefonů? Pak nosíš o kousek menší pádlo též v kapse nebo spíš vozíš v kufru. Už nevíš, na co dál by si se odkázal ty trapáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zinglebee - tak jo pojď začni tu machrovat, jak máš všechno :D jsem z toho celej hotovej a normálně mně na to i snad sbalíš. Jak napsal Jack Sparrow nebo Herbas9 souhlasím. Jestli mi řekneš, že se ti taky seká Android sorry, ale odpovím ti na to jako ty mně. Nemáš si tam nainstalovat, kde možný nesmysl s GP nebo z netu. Je to úplně to stejný jinak se ti taky nesekne. Řekl bych, že multitasking taky u Androidu funguje mnohem lépe než u iOS.

Ale rozumím Ti, teď mi napiš, že to není vůbec pravda, že iOS je nejlepší a když tam nenainstaluješ žádnou věc skrz Cydii tak se ti v životě nesekne.

Já Ti říkám každý má svoje pro a proti. Hlavně mi tu zase nepiš, jak iOS je lepší než Android.

Ano také vím co od svého zařízení a od Androidu mohu očekávat. To jsou takový nesmysli, to už jsem věděl, když ještě telefony neměli OS.

K tomu pádlu, co ty píšeš. Tak si šmudla. Koukal si na rozměry obou telefonů? Pak nosíš o kousek menší pádlo též v kapse nebo spíš vozíš v kufru. Už nevíš, na co dál by si se odkázal ty trapáku.

No po pravde te moc nechapu.Prvni kdo tu psal jak mel vsechny iP jsi byl ty.A promin jestli jsi teda mela vsechny iP tak musis bejt bud hodne hloupej a nebo nevedet o telefonech vubec nic kdyz chces *sracky* z Ciny.

Vis ony nestoji par korun jen tak pro nic za nic.Jenze ty jsi dalsi z rady...jak to rict...omezencu co vidi ze to ma 4 jadra nejakou grafiku a hned to musi bejt super.

Nebudu ti tu vypravet jaky a kolik problemu maj cinsky telefony...

Jinak k tomu MT...asi jsi teda nemel nikdy zadne iP kdyz dokazes rict ze MT funguje u Androidu daleko lepe...

BTW az zacnes s tim tvym dalsi iOS atd...mam telefon s Androidem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Zinglebee - tak jo pojď začni tu machrovat, jak máš všechno :D jsem z toho celej hotovej a normálně mně na to i snad sbalíš. Jak napsal Jack Sparrow nebo Herbas9 souhlasím. Jestli mi řekneš, že se ti taky seká Android sorry, ale odpovím ti na to jako ty mně. Nemáš si tam nainstalovat, kde možný nesmysl s GP nebo z netu. Je to úplně to stejný jinak se ti taky nesekne. Řekl bych, že multitasking taky u Androidu funguje mnohem lépe než u iOS.

Ale rozumím Ti, teď mi napiš, že to není vůbec pravda, že iOS je nejlepší a když tam nenainstaluješ žádnou věc skrz Cydii tak se ti v životě nesekne.

Já Ti říkám každý má svoje pro a proti. Hlavně mi tu zase nepiš, jak iOS je lepší než Android.

Ano také vím co od svého zařízení a od Androidu mohu očekávat. To jsou takový nesmysli, to už jsem věděl, když ještě telefony neměli OS.

K tomu pádlu, co ty píšeš. Tak si šmudla. Koukal si na rozměry obou telefonů? Pak nosíš o kousek menší pádlo též v kapse nebo spíš vozíš v kufru. Už nevíš, na co dál by si se odkázal ty trapáku.

Problém je v tom, že pokud nemáš Android za 14 tis tak se ti prostě seká. To se u Applu nestane (pokud máš i starý 3G s FW pro něj tak se neseká). Dál se o tom nebavim, vidíš že to tu píše více lidí. A ne, já JB nemám (mám vše legálně) = nemám Cydii = nemám problém s iP a i když jsem dříve používal Cydii, tak jsem nikdy iP nezasral natolik, aby se sekal. To musíš mít asi talent, že se ti to takhle povede, gratuluji.

A nežer tolik technický údaje - o nich to nikdy neni.

// teď koukám, že si zakladatel topicu a chceš tu čínský kraviny, přičemž jediný co tě zajímá, jsou údaje na papíru ... tak to se omlouvám, máš pravdu ve všem co si napsal a už na mě nereaguj. :)

Upraveno uživatelem Zinglbee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ty na čem jedeš? Dobře to s těma celebritama jsem si zčásti vymyslel, ale něco na tom bude, že používají iOS. Je to totiž příjemný systém i bez nějakého odemykání. Navíc, lidi, kteří si koupí iPhone jsou většinou na takové pozici, na které si nemusí stahovat hry a nemají čas na blbosti, jako je pokročilejší úprava systému...A nemluvím přímo o Samsungu, navíc má stejně širokou působnost jako iPhone :idea:, ale o tom, že má Android a ten už je nebezpečnější.. -_- .

PS: skiz u suck, ty chytráku. iPhone se nikdy nesekal a jestli se ti sekal, tak určitě méně než SGS. Pokud více, tak jsi ho musel mít hodně zaje*aný. Ono se to vše odvíjí na tom, že Android je systém původně dělaný na fotoaparáty a iOS na PC.....

Pozor ty jsi ovšem pán ''A nemluvím přímo o Samsungu, navíc má stejně širokou působnost jako iPhone''. Když už tak Apple jako Samsung, ne Iphone jako Samsung ;). A pořád to nebude pravda, jak si sám říkal

Samsung vyrábí pračky, televize, doplním také počítače, lednice, trouby, mikrovlnky a v neposlední řadě telefony. Btw, je toho mnohem víc.. Apple vyrábí počítače, telefon, apple TV a někde jsem nedávno viděl dobíječku baterek od apple :) Proč bych na něčem měl jet? Jen tvrdím, že by sis měl rozmyslet něž vůbec něco napíšeš ;), vzhledem k tomu, že ve skoro každém tvém postu najdu nějakou hloupost.

Jinak, mám SGS2. Pádlo to není, nechápu proč pro Ajfouňáky je cokoliv co je větší než IP4, pádlo. Musím říct, že bych se k telefonu velikosti IP4 asi těžko vracel, SGS2 mi příjde jako ideální rozměr. Android/iOS je na každém, co si zvolí, měl jsme možnost vyzkoušet přístroje s iOS jako IP3G,IP4,IPTouch3G a Ipad a nejvíce mi určitě vyhovoval IPad, protože se jedná o momentálně suveréně nejlepší tablet na trhu.

To, že apple vydává aktualizace dostupné i pro starší kousky např. IP3G, tedy že vydrží déle podporován, je sice hezké, ale upřímně na takto zastaralém telefonu vám ty aktualizace budou stejně na prd, takže nevím čím se tak oháníte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NJ jediny co je na Androidu problem je optimalizace uz jen samotneho OS.Kdo to kdy cekal ze telefon bude potrebovat 2 jadra 1GB RAM a nejakou grafiku aby zvladnul vubec nejaky system.I kdyz jsem iOS nenavidel kdyz jsem mel 2G/3G tak Android na tom neni o moc lip aspon co se tyce rychlosti/funkcnosti.

iOS ma proste vyhodu v tom ze dela system na jedno zarizeni...proste stejna vyhoda jako hry na konzole a to proc i dneska jsou na PS/Xbox tak hezky hry...Optimalizace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pozor ty jsi ovšem pán ''A nemluvím přímo o Samsungu, navíc má stejně širokou působnost jako iPhone''. Když už tak Apple jako Samsung, ne Iphone jako Samsung ;). A pořád to nebude pravda, jak si sám říkal

Samsung vyrábí pračky, televize, doplním také počítače, lednice, trouby, mikrovlnky a v neposlední řadě telefony. Btw, je toho mnohem víc.. Apple vyrábí počítače, telefon, apple TV a někde jsem nedávno viděl dobíječku baterek od apple :) Proč bych na něčem měl jet? Jen tvrdím, že by sis měl rozmyslet něž vůbec něco napíšeš ;), vzhledem k tomu, že ve skoro každém tvém postu najdu nějakou hloupost.

Jinak, mám SGS2. Pádlo to není, nechápu proč pro Ajfouňáky je cokoliv co je větší než IP4, pádlo. Musím říct, že bych se k telefonu velikosti IP4 asi těžko vracel, SGS2 mi příjde jako ideální rozměr. Android/iOS je na každém, co si zvolí, měl jsme možnost vyzkoušet přístroje s iOS jako IP3G,IP4,IPTouch3G a Ipad a nejvíce mi určitě vyhovoval IPad, protože se jedná o momentálně suveréně nejlepší tablet na trhu.

To, že apple vydává aktualizace dostupné i pro starší kousky např. IP3G, tedy že vydrží déle podporován, je sice hezké, ale upřímně na takto zastaralém telefonu vám ty aktualizace budou stejně na prd, takže nevím čím se tak oháníte.

No nemyslel jsem celý Samsung, ale mobily od Samsungu. Ono to o něčem vypovídá, když iOS používá pouze iPhone a používanost se vyrovná Androidu, který používají skoro všechny ostatní dotykové mobily. A to samé mobily od Samsungu. Je jich tolik a Apple se jim vyrovná s jedním telefonem. A jinak já osobně Samsung nějak moc nehejtuju. Fotr má SGS3 a stačí mu to. Pro mě je to ale moc velké. Ale prostě nesnesu, když se někdo upne na nějakou značku jenom proto, že ji vlastní a nedokáže uznat, když je jiná značka lepší. A iPhone mám za svoje :), taktéž vše ostatní. Nevím, koho jsi vydupal ty, ale já jsem si vše koupil sám :)

Skiz u suck: Já Jailbreak s Cydií měl a v životě se mi to neseklo. Klidně si to můžem porovnat. Tedy jestli jsi vůbec nějaký iPhone a i Samsung někdy měl. Na předchozích stranách totiž píšeš, jak máš SGS4 a předtím jsi měl SGS3 a iPhony a najednou chceš nějakou čínu za 5k? To se mi nějak nezdá, chlapče ;) A navíc mi příjde, že Apple komunita je celkově lepší.(viz. App Store, iTunes). Prostě jde poznat, že to nemá tolik děcek, jako Android.

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady jde o to, že mi příjde Samsung jako lepší značka (konkrétně třeba SGS2,SGS4) než Apple (porovnání IP4/IP4S,IP5). Když jsem kupoval telefon volil jsem mezi SGS2 a IP4/IP4S, nakonec zvítězil Samsung a nemůžu si ho vynachválit. Stejně tak, ty preferuješ apple a proto máš Iphone. Já jsem ho kupoval také za vlastní samozřejmě. Není nic co by mi na něm chybělo, dobrý foťák, věci jako wifi,bluetooth,gps, atd. jsou samozřejmostí. To s tou komunitou nemůžeš myslet vážně, jestli ti jako dobrá komunita příjdou 13ky který používaj tak 2 apps (fb a instagram) tak nevím, neříkám že na Android straně tyhle lidé také nejsou, ale nevidím proč by si měl vyvyšovat komunitu u iOS nad androidovou, stejně tak na obou stranách jsou zaujatí fanbojové.

PS: Jsem si na 90% jistý, že ti také není 18 a výš ty ''děcko''.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A kdo říká, že sem to chtěl pro sebe? :D Jinak je špatné zeptat se někoho na zkušenosti?

Ještě k tomu tvému HW setupu, jak jsi psal na první stránce. Xiaomi MI2S s cenovkou okolo 8 tis. je Xkrát výkonnější než tvůj super ultra mega iPhone. Přečti si o něm něco a pak odsuzuj (ten je např. vyroben z kvalitního chinasetu, jak jsi napsal).

Prosím chlapče až dospěješ budem se bavit. Pořád tady omýváš jenom to svoje. iP iP iP je prostě nejlepší. iOS iOS je lepší než Android.

Ano rukami mi prošel velký nespočet telefonů. Myslím, že jsem měl dost času rozhodnout se jaký OS bude nejlepší pro mně!

Toto byl doufám již můj poslední příspěvek v tomto topicu. Nechci rozjíždět zbytečný flame.

Prosím moderátora o LOCK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu