Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Já si nemůžu pomoct, ale vidím od prvního dne ohlášení této akce scénu jak 27.5 stojí fronta lidí před JRC a prvních dvacet žmoulá v ruce ojeté MW3 na Xbox 360 a pak po dvou hodinách čekání a negativním stanovisku "tohle už máme mockrát/nekompletní/poškrábané" odjíždí bleskem do další prodejny, kde "to snad projde". Tam potká stejných 10 lidí z fronty jak jedou vzteklí domů. Bez nové hry zato s hrama které hrát nebudou a se ztraceným dnem. Následně tady na fóru propukne inzerce Xbox 360 a PS3 her.

Fakt Vám přeju aby to vyšlo, ale na pohádky nevěřím.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá vědma :D. Doufam jenom v to že se mýlíš a že to tak nebude. Já si myslím že proto to chteji vědet předem přece by si nerezervovali spoustu her a pak všem říkali že už je nechtějí. Ano kdyby to bylo přijďte toho a toho v tolik a v tolik tak ano. Ale oni to maji na zarezervovaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct, ale vidím od prvního dne ohlášení této akce scénu jak 27.5 stojí fronta lidí před JRC a prvních dvacet žmoulá v ruce ojeté MW3 na Xbox 360 a pak po dvou hodinách čekání a negativním stanovisku "tohle už máme mockrát" odjíždí bleskem do další prodejny, kde "to snad projde". Tam potká stejných 10 lidí z fronty jak jedou vzteklí domů - bez nové hry zato s hrama které hrát nebudou a se ztraceným dnem. Následně tady na fóru propukne inzerce Xbox 360 a PS3 her.

Fakt Vám to přeju aby to vyšlo, ale na pohádky nevěřím.

jak jsem psal v prispevku vyse, 3 dny je lhuta.Takze to kazdy stihne. Jinak kdo si objednal Dedsec edici (ps4),tak ji opravu nechce rozdelavat a je rad za levnou alternativu na ps3 jako ja. A nastesti i sam prodavac nabizel tu special edition,takze i vsechna dlc coz je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To headhot: docela zajimavá informace. Já tam byl v pondělí a na vše se jak blbec dopodrobna ptal. Bylo mi řečeno, že když ty hry uvedu při té předobjednávce, tak nebude žádný problém. Tak jsem mu nahlásil 2x CoD MW3, řekl, že je to OK, že mám čekat na SMS a pak si pro hru přijet. A příjdeš s informace že budou odmítat hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechno mam zaskrtnuty, ale problem bude asi jinde. ono se to totiz nestacilo stahnout. kdyz dam test netu, tak mi to hodi, ze mam download 10Mbit, ale aktualizace Call of Duty mi pise do stazeni 27 hodin a velikost je 2,3 GB. trva to uz od vcera, pritom svagr mel aktualizaci stazenou za 2 hodiny. kde je zakopanej pes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu