Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Možná to sem moc nepatří, ale chci vám něco sdělit :P

Hrozně mě štve že se už nedělají hry na split screen jako u ps1 :P hrát online fajn....ale prostě když vedle tebe sedí nějakej kámoš je to větší pr...jo někdo řekne že nějaký hry jsou ale zatím maaaalo doufám že do budoucna budou další odreagovacky a hry typu crash bash :P a další klasiky. Pouštět si ps1 na nový tv....není moc dobrý :P

A co vy ? Nezahraly byste nějaký old school ve full hd remaku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj osazenstvo... taky Vám občas při hraní přeskakuje obraz? jako by problikl šum, děje se to jen při hrách, co mam stažený...z blueraye to nedělá. Už mi i nešel zvuk - on/off tv vyřešilo - mam samsunga.

Taky jsem ted chtěl koupit battlefielda, jsem si řikal, za dobrej peníz - 1200,- ještě včera, dnes kouknu a zas 1700,- docela milý a z toho plyne muj druhej dotaz - dá se část ceny uhradit pomocí dobyté peněženky a zbytek doladit kartou?

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě ne, ale to tě lépe vyjde si pořídit ps3.

Superlima koupíš 12Gb použitého i za 2500Kč, za 500Kč tam hodíš nějaký disk kolem 120Gb a hraješ. A hry koupíš za pár korun.

Nebo ps3 s CFW a tam máš hry zadarmo.

Já mám ps3 asi přes 3 roky a všechny exkluzivity jsem dohrál, jen mi chybí God of War Ascension. Budu mít 2 týdny volno, tak si asi po večerech zopakuji sérii Uncharted :psp:

Mohli by udělat remake uncharted trilogie na Ps4. Čtyřka bude super hra. Doufám, že vyjde v pátek a někdy v sobotu ráno to bude dohráno.

Upraveno uživatelem Mušák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu