Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Přesně...zabije to naše připojení a cena her. A mám pocit, že tu hru ani nebudete vlastnit, ale bude jen v pronájmu, něco jako u PS plus, což se mi teda rozhodně nezamlouvá, ale uvidíme...

Na 99% to bude tenhle pronájem, je to mnohem výnosnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jde to i po nějaké době ? Ps+ mi vypršelo v lednu a když to aktivuji v září, můžu si třeba stáhnout resogun na ps4, když jsem měl v té době aktivní plusko ?

Na ps4 totiž nevychází v plusku nic dobrého, poslední dobou už ani na vitu.

tak veci z psn+, co jsou free se ukladaji na sony serverech,takze aktivujes a znova najdes v download a hrajes.

Ja jsem to ani netusil toto, nemam aktivni par dnu usa ucet,tak jsem si chtel nektere hry stahnou a pak aktivovat a ono tam nic na download. Po zaplaceni to tam zase bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oj, tak to ju. trochu mě zmátlo, když jsem se ptal, zda hru nevlastníš, když ji KOUPÍŠ, ne stáhneš zdarma ... jak saixx odpovídal. Ale to mi přijde normální, ty pluskový hry beru něco jako navíc... plusko prostě na online a placený členství... jako je i u jinejch věcí. Ted když je třbeba NBA 2k14 na PS3 zadara a prodejní cena je 1500,- ... jasně, hraj si ji, dokud si člen.. .když nebudeš, kup si ji...

Upraveno uživatelem sukyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

savy mizi?! jo nasel jsem si to. Well pochybuju ze to bude tak i s PS+ hrama protoze ty ze to mas na uctu je minimalni vyuziti jejich serveru narozdil od savu. A podle me ten resogun a contrast uz mam 6 mesicu od vanoc do ted.

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ještě něco početl o PS Now a "mělo" by to být tak, že buď si člověk snad za pár korun (což tam psali) hru na PS3, nebo Vita pronajme na dobu jakou bude chtít a nebo si ji normálně "koupí". Ikdyž stejně poběží na serverech Sony, takže stejně člověk pořád není vlastníkem. Menší částa doba určitá a větší částka neurčitá. Mě spíš rozčiluje to, že tato služba snad stejně půjde jen na TV Sony Bravia, podle toho co tak čtu. S tím ať jdou něka. Doufám, že později to půjde i na jiné TV...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším na americkém PS fóru jsem viděl posty, že pluskový PS4 hry se po přerušení a obnovení pluska v download listu už neobjevily a že to snad není chyba, ale má to tak být. Má tu někdo s tím někdo praktickou zkušenost?

velky rofl,toto napsat,kdyz mas nad sebou odpoved:D

to patasus: kdyz byla usa akce 1 mesic zdarma psn+,tak jsem hral hry a kdyz jsem si po dvou letech aktivoval poprave na rok ps+ save normalne dal fungovali. Ale ty co jsou ulozene na cloud v ramci psn+ to je otazka,ja je tam radsi neposilam,zatim to resim pres flashku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ještě něco početl o PS Now a "mělo" by to být tak, že buď si člověk snad za pár korun (což tam psali) hru na PS3, nebo Vita pronajme na dobu jakou bude chtít a nebo si ji normálně "koupí". Ikdyž stejně poběží na serverech Sony, takže stejně člověk pořád není vlastníkem. Menší částa doba určitá a větší částka neurčitá. Mě spíš rozčiluje to, že tato služba snad stejně půjde jen na TV Sony Bravia, podle toho co tak čtu. S tím ať jdou něka. Doufám, že později to půjde i na jiné TV...

teda ty tady ale rikas novinky to vim uz asi pul roku -..-

tady mate neco "aktualniho" (v uvozovkach protoze je to stale v bete takze se to muze zmenit)

takze cena je trochu mimo :D 30 dollaru na 3 mesice za jednu hru LOL

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu