Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Tady na foru se denně lidi ptají na každou kok.tinu a nikomu to nevadí, ale když se zeptá zde přítomný peo.vac jedete po něm jako by to byl největší parazit na Zemi, zkuste se nad sebou zamyslet pánové!

Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi. Ať si to peto.vac v hlavě přebere sám.

Po tom co tady celou dobu předvádí a jak s lidmi jedná ať nečeká že se s ním někdo bude bavit normálně.

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj "oblíbenec" je ale opravdu extrém! už prvopočátku. Nevím co týpek ze slovenska psal dřív o konzolistech nebudu to zjišťovat, prostě mi to přišlo v danou chvili vůči němu nefér.

Na druhou stranu pokud má něco proti konzolím a jejich hráčům neměl by tu co dělat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvuj hlavni problem je v tom,ze ti nic nerika sebereflexe a stale pokazde pises, deti, (vyuziju Zemana) deti sem,deti tam. Vetsina uzivatelu, nejsou deti, takze tve reakce jsou mimo misu. Proste jsi zde zacal spatne a nikdo ti nema snahu pomoct.

Stacilo by i kouzelne slovicko pred Kde sa to da nastavit...??? a mozna by ses dostal kladne odpovedi.

Utoky plodi vzdy obranu,takze se v dusledku nic nedozvis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsi to nasel, nebo misto 5 minut hledani na googlu tu zase napises o tom kolik tady zas pribylo deti ? My deti to aspon umime najit :) Jinak nic proti slovakum nemam, ale tady ten osel ten teda stoji za to a neodpustil jsem si ho pojemnovat podle jednoho vtipu se zralokem.

Upraveno uživatelem Zafata
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pořád jede jak kafemlejnek přitom provokoval on a navic to tu na foru nikoho nezajímá že pc má lepší grafiku my hrajeme na Ps4. A snad je nad slunce jasne že upgradovany pc bude mít lepší grafiku vždy. Nejlíp uděláš když se prestanes chovat jak hnup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsi to nasel, nebo misto 5 minut hledani na googlu tu zase napises o tom kolik tady zas pribylo deti ? My deti to aspon umime najit icon_smile.gif Jinak nic proti slovakum nemam, ale tady ten osel ten teda stoji za to a neodpustil jsem si ho pojemnovat podle jednoho vtipu se zralokem.

Nejde o umenie to najst,ale o cas ktoreho zas tolko neni,ale to pochopis ked vyrasties;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pořád jede jak kafemlejnek přitom provokoval on a navic to tu na foru nikoho nezajímá že pc má lepší grafiku my hrajeme na Ps4. A snad je nad slunce jasne že upgradovany pc bude mít lepší grafiku vždy. Nejlíp uděláš když se prestanes chovat jak hnup.

Slovo provokovat som pocul naposledy hadam este na zakladke,takze je jasne do akej vekovej kategorie patris :D Ak by to nikoho nezaujimalo,nikto by na to nereagoval,co sa ale nestalo.Taketo logicke veci vam detom nedochadzaju,to je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spleskin: nikde se zatim o tom nepsalo takze je to spis ve hvezdach

Peto.Vac a muzes nam tu teda sdelit kolik to mas let kdyz my ostatni co mame pres 30 jsme u tebe deti? Pokud mas totiz vic jak 20 let tak to tve chovani je diagnoza.

Upraveno uživatelem Zafata
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto.Vac kdybychom chteli hrat hry v lepsi grafice tak si asi to PC koupime, ale nam staci co umi krabicka za 10 tisic. Na PC si NHL nezahraju a Diablo se mi take lepe hraje na PS4 nez na PC. To, ze ma PC lepsi grafiku ti neberem. Jenze ty zas meles blbosti. Clovek se te tu zepta na tvuj vek a ty zas zacnes mluvit o necem jinem. Rekl bych, ze vetsi decko nez ty tu na console foru neni. Jsi ostuda Vaseho naroda meli by te zbavit obcanstvi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze ty mi to neberes,ale ostatni sa hadali,ze PC nema za ziadnu cenu lepsiu grafiku a orezane hry co vychadzaju na konozli su orezane preto,lebo to ma lepsi filmovy efekt :D Taketo bludy ked pocujem,tak sa normalne chytam za hlavu ze kde to som...Blbosti meles ty,lebo evidentne nevies o com to cele je a kto tu co za blbosti natrepal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze ty mi to neberes,ale ostatni sa hadali,ze PC nema za ziadnu cenu lepsiu grafiku a orezane hry co vychadzaju na konozli su orezane preto,lebo to ma lepsi filmovy efekt :D Taketo bludy ked pocujem,tak sa normalne chytam za hlavu ze kde to som...Blbosti meles ty,lebo evidentne nevies o com to cele je a kto tu co za blbosti natrepal...

Najdi mi jeden jedinej post na tomhle fóru, kde tohle někdo tvrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nejde o umenie to najst,ale o cas ktoreho zas tolko neni,ale to pochopis ked vyrasties;)

Tvoje bilance je zhruba 150 příspěvků za období od 09/2014 a drtivá většina z nich jsou jen žvásty, nadávky a off topic stejně jako poslední 2 strany tohoto tématu, které se jmenuje "PS4 - všechny info sem" a kam jsi nepřispěl ještě ani jediným příspěvkem, který by se tématu týkal a dával smysl. Přál bych si mít tolik času co ty a vysedávat u fór a psát tam v takovém intervalu jako to děláš ty. Alibisticky jen omlouváš sám sebe a přitom ti ani nedochází kolik ve skutečnosti času zde ztrácíš svýma kecama anebo se svým časem vážně neumíš lépe hospodařit.

Na tvůj věk se odvolávat nebudu, ale tipuju že je ti tak polovina co mně. Pokud zde někdy někdo ve skutečnosti vůbec řekl, že konzole má lepší grafiku než nadupané PC, tak je to čistě jeho věc a neznamená to, že se zde ty anebo kdokoliv jiný bude s 90% z jeho všech dosavadních příspěvků do něj zcela mimo tématiku pouštět, kategorizovat ho nadávkami a podobně. Pak je totiž přesně toto chování dítětě, přesněji řečeno nevychovaného spratka, kterému si dovolil někdo na písečku říct, že barva jeho bábovičky je lepší než ta tvoje.

Já přece když prohlásím, že Audi je lepší než BMW tak to nutně neznamená, že se na celém fóru strhne lavina off topic příspěvků o tom že jsem dítě, nemocný, retardovaný, chudák co si něco takového myslí apod.

Takže pokud jsi opravdu dospělý jak se tu snažíš naznačovat tak se podle toho začni laskavě chovat, protože ti v opačném případě slibuji, že se osobně postarám o to, aby zde byl tvůj účet zablokován, nadále tvoje IP adresa a každý další účet který by jen okrajově naznačoval, že jsi to opět ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu