Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Najdi mi jeden jedinej post na tomhle fóru, kde tohle někdo tvrdí.

Najdi si sam,urcite problem nebudes mat,lebo sa takych naslo dost...

Tvoje bilance je zhruba 150 příspěvků za období od 09/2014 a drtivá většina z nich jsou jen žvásty, nadávky a off topic stejně jako poslední 2 strany tohoto tématu, které se jmenuje "PS4 - všechny info sem" a kam jsi nepřispěl ještě ani jediným příspěvkem, který by se tématu týkal a dával smysl. Přál bych si mít tolik času co ty a vysedávat u fór a psát tam v takovém intervalu jako to děláš ty. Alibisticky jen omlouváš sám sebe a přitom ti ani nedochází kolik ve skutečnosti času zde ztrácíš svýma kecama anebo se svým časem vážně neumíš lépe hospodařit.

Na tvůj věk se odvolávat nebudu, ale tipuju že je ti tak polovina co mně. Pokud zde někdy někdo ve skutečnosti vůbec řekl, že konzole má lepší grafiku než nadupané PC, tak je to čistě jeho věc a neznamená to, že se zde ty anebo kdokoliv jiný bude s 90% z jeho všech dosavadních příspěvků do něj zcela mimo tématiku pouštět, kategorizovat ho nadávkami a podobně. Pak je totiž přesně toto chování dítětě, přesněji řečeno nevychovaného spratka, kterému si dovolil někdo na písečku říct, že barva jeho bábovičky je lepší než ta tvoje.

Já přece když prohlásím, že Audi je lepší než BMW tak to nutně neznamená, že se na celém fóru strhne lavina off topic příspěvků o tom že jsem dítě, nemocný, retardovaný, chudák co si něco takového myslí apod.

Takže pokud jsi opravdu dospělý jak se tu snažíš naznačovat tak se podle toho začni laskavě chovat, protože ti v opačném případě slibuji, že se osobně postarám o to, aby zde byl tvůj účet zablokován, nadále tvoje IP adresa a každý další účet který by jen okrajově naznačoval, že jsi to opět ty.

Vies,existuje aj take nieco ako mobil a praca,kde v podstate ani praca nieje... ;)

Presne takto to vidim ja,lenze on/oni sa zacali navazat do mna,takze vidim ze rozumies tomu,co sa tu deje...Asi takto neako by som to napisal ja...Samozrejme na vsetky zvasty som nereagoval,ale na nieco mi zareagovat fakt nedalo...

No vidis,tu sa to strhlo,lebo presne ako pises,ich babovicka,ktoru im maminka upiekla ma krajsiu farbu,nez ta moja...

Vyhrazky si nechaj pre seba laskavo,lebo posobis ako decko aj ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Rozlišuj mezi výhružkami a skutečnými činy. Mně je jedno co si myslíš a nezajímají mě tvoje názory ani důvody. Já se pouze snažím o to, aby toto fórum fungovalo k účelům ke kterým fungovat má.

Tvoje chování bylo nahlášeno pro opakované porušování pravidel administrátorovi fóra, o dalších krocích se sám přesvědčíš v případě že s tím nepřestaneš.

Od této chvíle každý off topic v tomto vlákně bude nahlášen pro porušování pravidel fóra. Nadále se prosím držte jen a pouze tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz vim, kde je zakopanej pes. Nemuzu si nastavit na mym PS4 primarni ucet, protoze mam druhou konzoli. Prvni jsem reklamoval a dali mi novou konzoli. Na te stare jsem aktivovanej jako primar a proto to se nemuzu aktivovat na novy. Nevite, jak z toho ven? Kdyz se podivam na PSN pres pocitac, tak tam vidim jen jednu PS4, asi tu starou, ale pise mi to, abych ji zapnul a deaktivoval se na konzoli, kua. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis na Sony podporu. Nekde jsem cetl, ze to jinak nejde. Napr u PSVita to jde i po internetu deaktivovat( mi neslo), ale u PS4 bud to musis pokud neni mrtva sam deaktivovat a nebo ti to podpora deaktivuje. Akorat nevim jestli jim musis poslat vyrobni cislo ( coz asi nemas) te stare. Nicmene zkus zavolat na podporu a tam ti snad reknou vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, aspon ze tak. To stary cislo nemam, ale asi by nebyl problem to zjistit v servise.

EDIT: Tak uz to mam, jde to pres pocitac, ale je to tak ♥♥♥♥♥ne udelany. V Devices pisou, ze mas zapnout PS a vypnout to tam, ale jde to v polozce Account - Media a Devices - Deactivated all systems

Upraveno uživatelem kadell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Lze to buď pouhým telefonátem na CZ podporu Sony Playstation, ověří si vás pouze podle e-mailu a online ID, deaktivovat jedno zařízení tak umějí na počkání. Druhá možnost je ta na kterou jsi přišel, tj. přes PC a svůj SEN account zvolit "Deactivate all".

Nevýhoda je ta, že to deaktivuje všechna dosud aktivovaná zařízení (což je v případě více aktivovaných konzolí PSV/PS3/PS4 potom otrava je znovu aktivovat), a hlavně ta, že takto to může uživatel udělat jen 1x za 6 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze pokud dam deactivate all system vymaze mi PSVitu i PS4 ? Pokud ano tak fajn, protoze mam 2x PsVitu a nevedel jsem jak tu jednu deaktivovat. Rikam to spravne ? Nejdriv vse deaktivovat a pak zpatky v konzolich zas aktivovaf?

přesně tak

kolik lze vubec udelat primarnich uctu na jedne konzoli. Jde mi spise o ruzne regiony (jine typy psn, usa,czech,jpn,uk,germany atd.)

Nevím, jestli existuje nějaký konečný počet, protože žádné oficiální info není, ale určitě jich můžeš mít na konzoli několik.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
kolik lze vubec udelat primarnich uctu na jedne konzoli. Jde mi spise o ruzne regiony (jine typy psn, usa,czech,jpn,uk,germany atd.)

Počet primárních účtů nevím, ale pokud jde o limity počtu povolených jednotlivých PS zařízení která lze mít současně aktivní, tak to vypadá takto:

http://faq.en.playstation.com/app/answers/detail/a_id/6805/~/device-deactivation

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojení je přes hdmi. Jinak mně osobně přijde PS TV jako celkem zbytečná věc. Možná to někdo využije pro streamování z PS4 na jinou TV, ale jako samostatná konzole to není nic moc, protože většina těch nejlepších Vita her není kompatibilní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Pokud se tu někdo chystá na GTA V na PS4 a chtěl by být v nějaké aktivní crew, může se přidat k nám. Na konci měsíce vyberu nového člena, který dostane originál plakát GTA V. Jsme první CZSK crew, která vznikla. Hlavní základnu hráču máme odsud. Přidávejte se tady http://socialclub.rockstargames.com/crew/bohemian_mobb a na FB tady

https://www.facebook.com/groups/bohemianmobb/ Díky a budu se na Vás těšit. :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu