Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Prosim Vas, muzete vyzkouset jednu vec? Chci vedet, jestli mam reklamovat nebo jestli je to normalni. Zapnete hru a uspete konzoli primo ze hry. Kdyz konzole vypne, tak disk vyndejte pri vypnute konzoli, tim se konzole zapne, vyjede disk a kdyz tam date novej disk, tak ho konzole nenacte. Ono by se to asi nejdriv melo zapnout, hru vypnout a pak az vyndat disk, ale u PS3 jsem to takhle delal bezne a zadnej problem, predtim nez udelali uspavani ze hry to taky chodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jo jo sám sem to pocítil když mi to napsalo, že nejdou uložit savy 😀 tak ono je to jiný když např. fifa má 250mb a to je pak hned. Jinak ten update je vydanej teď právě jako beta, ale já sem bohužel vybrán nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls nevite nekdo jak dostat prachy na indonesia psn,ceske karty nejdou teda aspon ta moje ne,mam visu a zadne prepaid card sem nenasel ,jen vyprodane nikde nic na skladu:)nevim jak tam tu pitomou menu idr dostat:)nasel sem jen na singapur a honkong ,japonsko,taiwan. dejte vedet pls dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls nevite nekdo jak dostat prachy na indonesia psn,ceske karty nejdou teda aspon ta moje ne,mam visu a zadne prepaid card sem nenasel ,jen vyprodane nikde nic na skladu:)nevim jak tam tu pitomou menu idr dostat:)nasel sem jen na singapur a honkong ,japonsko,taiwan. dejte vedet pls dik

jde to,na tvuj problem sem odpovidal uz tady :) http://console-forum.net/tema/163665-kupovani-slotu-her/page97

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se příhlásit přes web na PS Store a dáš download to PS4 a pokud je jak píšeš ve stand by, tak se Ti to tam automaticky začne stahovat.

Ráno jsem tak učinil a šlo to v poho. Stejný postup můžeš zamozřejmě udělat i přes telefon.

post-58299-14687187339237_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technicky dotaz: Nevíte zda li konzole ps4 podporuje rozhraní xvYCC. ( Xbox 360 s tímto nastavením TV uměl pracovat a podporoval ho )Když mám ps4 zapnutou je nastaveni zašedlé a je tam možnost pouze nastaveni HDMI black na normální a nebo nízkou. Zajímalo by mne jaké nastaveni úrovně je lepši pro obraz u hdmi black a jake nastaveni používáte u konzole. Zda li RBG FULL a nebo Limited. Diky za odpověd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když použiju full RBG pak má byt hdmi level na normal a nebo na nízký. Když ho dam na nízký tak je obraz barevném čistčí( ostřejší stíny ) ale zase je přepálená černá. Když to dám na normal tak obraz je jako by měl zapnutý víc jas. Nevím co je ideálnější. A nebo jakým způsobem vyrovnat černý odstín u hdmi nízký. Když nechci přepálit jas a kontrast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejakej mod v telce kerej by udelal dobrou cernou v kombinaci s full range ? :)

Jedině XVYCC. Ale ta ps4 asi zatím nepodporuje. Momentálně používam hdmi normal a full rpg. Plus dynamický kontrast na střední úrovni. Ten bych mohl snížit aby to nebylo tak tmavé... Když dám full HD a nízký tak mi příjde obraz až moc tmavý.

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu