Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

No pokud mas monitor co umi zobrazit full rgb gamut a mas ho zkalibrovanej sondou tak jo,ale to jsou vetsinou fotograficky monitory co maj ale zase pomalou odezvu na hry...kazdej si mysli ze full je lepsi,pritom to akorat saturuje barvy a v detailech je rozmazava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to začíná být standart. Jsem zvědavý, jakých her se to bude týkat. Ale když už i CD Projekt na tuhle "politiku" přistoupil, tak je to holt tvrdá realita :) http://www.eurogamer.cz/articles/2015-09-19-rozbite-hry-i-letos-o-vanocich-varuji-testovaci-firmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestahuje se ve hre uz je a jen se to aktivovalo. Nebo najed znovu na tan addons

Jsem to ale v.u.l... Vubec me nenapadlo ze by se nestahovaly a jen aktivovaly. Bylo mi to divny ze nesly stahnout na poprvi hned po koupy. Diky moc!!!

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Přidání citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minule jsem nad tím taky chvíli dumal než mi to došlo... hold bonusovej obsah ve hře už je, jen si ho musíš zaplatit :D

Btw. včera jsem zahlídl upgrade The Crew na The Crew Wild life coz je uplne super zprava... Vylepšení grafiky,nový typy vozidel no prostě super... akorát se bojím co to bude stát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějáký info :

http://doupe.zive.cz/clanek/update-30-si-do-ps4-stahnete-uz-zitra-prinese-spoustu-novinek

Osobně nic moc z toho nevyužiju ale uvidíme časem. btw. vvčera se mi aktualizoval i Android :D zajímavý o ničem jsem nevěděl. Ale vypadá to stále jako Lollipop ale pár novinek tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu