Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Zatím nahráno 74 hodin a hra mě pořád nepřestává překvapovat. Teď jsem dělal vedlejší quest v Novigradu "hříšná těla, hříšné duše" a bez nějakých spoilerů musím říct, že byl perfektní. Opět dost jiný než ostatní, skvěle plynul, dobře napsaný, na závěr mě i překvapil. Je kvalitnější než spousta hlavních questů z jiných her. A takových je tam mraky.

Jinak koho by to zajímalo, tady je aktuální díl mého lets playe, kde se můžete podívat na celkem důležitý moment pro Geralta, Triss a jejich vztah, v úkolu "Teď nebo Nikdy".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, jen kvůli patchi jsem si své panenské ps4 připojil k netu a bez jakýchkoli zkušeností jsem dlc i patch stáhl a ty se mi samy od sebe nainstalovaly. To waiting to instal jsem tam měl jen pár vteřin. Kdyžtak to stahování zkus smazat/zrušit a dlc stáhnout znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém vyřešen a klasicky to bylo mezi klávesnicí a židlí respektive gaučem a ovladačem :-D Při registraci nového učtu jsem si myslel, že dávám český a přitom jsem dal jiný. Takže jsem si vzpomněl, že mám ještě starý cz učet, který jsem měl na ps3 a vše šlo hladce :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera konečně dohráno, konec se mi povedl šťastný (s Triss). A podle statů ve hře jsem to stihl za hoďku a třičtvrtě - slušný speedrun :D Asi určitě rozehraju znovu a změním nějaké důležité volby, hlavně s krvavým baronem a s Yen.

Osobně si myslím, že i přes pár technických problémů je Zaklínač 3 hrou - modlou, ke které se budou chtěnechtě přirovnávat skoro všechny budoucí RPG hry. Něco jako bylo svou dobou Diablo 2, v fpskách první Doom nebo třeba u strategií první Warcraft. Na stupnici od jedné do desíti solidní dvanáctka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a zapomněl sem, děsně mě sejou zbroje a kaťata. Snad kromě hned úvodní zbroje a gatí jsem snad nenašel jednu, ve které Geralt nevypadá jako šašek, teplomet nebo ydiot. Od barevného zbarvení, přes načančaný límeček u krku nebo gatě obtáhlé jak harapes..... Kdo je v CD projektu navrhoval, by zasloužil rok bez dovolené ;)

Jinak Samopall, já dopoledne zkoukl po dohrání všecky konce na jůtůb ;)

EDIT: zajebaná cenzůra :D

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu