Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

v hře jsou stovky úkolů je nepodstatný, že ti jeden vedlejší selhal kvůli drobnosti... jen těch, které ti uniknou, protože o nich ani nevíš..... těch je tolik...

dál je plno úkolů, které jsou přímo závislé na tvých rozhodnutích, takže ani nejde mít všechny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Je to docela velká změna. Celkově ji hodnotím pozitivně, ale když člověk odehraje více než 100 hodin ve starší verzi, tak se docela těžko zvyká na takové novinky. Po updatu mi ale úkol Sběratelská vášeň skočil do nesplněných, což nechápu, protože v něm jde o posbírání všech karet a není teda možnost, jak jej "pokazit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z vínového datáča mám odehráno tak hodinku a něco a dojmy jsou veskreze pozitivní.

Herní svět je výtečný, Toussaint je na pohled výborná změna k lepšímu, stejně tak i mluva/cz titulky ke květnaté mluvě rytířů. Grafika se mi zdá zase o něco lepší, a to už v původním Velenu. Také překopaný inventář se mi líbí. Co mne ovšem zamrzelo jsou menší technické problémy, občas obraz nepříjemně zacuká (úvodní boj v Touss., i pitomá procházka od řeky ke knajpě) a také sem tam kolidují textury (při boji jsem v pohodě prošel kolegou, stejně tak i Klepnou, jeden potvorák sa zasekl v rákosí a pomohl mu až můj meč :lol: ).

Rozhodně koupi nelituju, mám krabičky obou datáčů + sběratelku původní trojky, takže su spokojené :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrejme jste neuspeli v tournamentu:-(

Quest titled Collect 'Em All is now marked as failed if player does not succeed incollecting Milva, Vampire Bruxa and Dandelion gwent cards during gwenttournament in quest titled A Matter of Life and Death.

Vůbec si nepamatuju, že by v úkolu A Matter of Life and Death byla možnost účastnit se nějakého turnaje.

Upraveno uživatelem DeviR1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On tam bohužel není jako povinná součást a kdekomu asi může uniknout:-( Je to někde na horním nádvoří, kde proběhne rozhovor mezi Triss a Moritzem. Lze tam odehrát postupně tři karetní partie a získat karty Milwa, Bruxa a Marigold.

Jinak musím říct, že po posledním update zmizely i dva poslední drobné nedostatky, které pro mě hra měla;-) Vlastně jeden zůstal - nejsem si jistý, jestli mě po dohrání datadisků bude ještě bavit nějaká další hra;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chcem sa podeliť o moje prvé skúsenosti so Zaklínačom. Musím uznať že hra sa podarila a grafika je úžastná. Hráteľnosť je tiež super. Ale aj napriek tomu mám zopár nedostatkov. Nepáči sa mi že pri jazde na koni nedokáže kôň preskočiť úplne banálne veci. Ako napríklad som sa pár krát zasekol na kameni ktorí by sa dal jednoducho prekročiť ale môj koník ho môže len obísť, tak isto aj napr. nízky plot. škoda že nevie skákať :)

Druhá vec čo ma zaskočila ale to neviem či je iba v mojej hre chyba ale pri misii Dámy z lesa keď som vošiel do toho veľkého stromu a priniesol som tam čierneho koňa tak mi začal vypadávať zvuk. Hlas toho stromu nebolo vôbec počuť iba titulky a iba sem tam zaznel dáky zvuk. Potom som sa vrátil k tým dámam a tiež nerozprávali iba sem tam jedna veta bola počuť. Dúfam že sa to viac už nebude opakovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu