Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

predem se omlouvam, ale 56 stran je na me moc...chtel bych jen poprosit nekoho kdo by mi poradil jak pridat nejake vylepseni do zbrani kdyz ma treba 3 body na vylepseni...kdyz mam kameny na zesileni magie nebo sily tak jdou jen do vystroje, ale ne do zbrani a vubec netusim co prijde do zbrani...dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, že je u konzolových verzí her často takový problém s vydáváním patchů a DLC, myslím to zpoždění. Ale většinou to netrvá dlouho, takže v pohodě. A navíc jsou zdarma a nejsou špatné tak proč ne.

Jinak dnes dorazila sběratelská edice, bohužel soška byla poškozená, ale myslím, že se mi to povede slepit tak, že nic moc nepůjde vidět, je to na celkem dobrém místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jsem dohrál hlavní příběha můžu říct že mi dlouho žádná hra tak nepohltila. Konečnej čas 112 hodin a lvl 33 s obtížností děj a boj, měl jsem ale dát krev a zlomené kosti jelikož to bylo docela easy..

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi mate na ps store na stahnuti dlc balicek s vlci zbroji......ja tam mam jen oblek pro triss,skellige armor,skellige zakazku......myslim dlc co vysli tento tyden meli vyjit 4 dlc

Ano je tam, ale musíš si ho najít přímo na storu v DLC. Přímo v menu je špatně zařazen anezobrazuje se. Musíš přímo na store a hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, (pokud už se řešilo, pak omluva), ale vedlejší questy mi dávají jen 5 XP (a to jsem na LVL 17 a dohrávám např. LVL 13 - na forech jsem četl, že se to má dít jen, pokud je quest o 6 LVL níže). Můžete mi někdo poradit, jestli je to chyba hry nebo dělám něco špatně nebo o to mám brat jako fakt a vedlejší úkoly dělat i za oněch 5 XP? Díky moc, m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jsem dohrál hlavní příběha můžu říct že mi dlouho žádná hra tak nepohltila. Konečnej čas 112 hodin a lvl 33 s obtížností děj a boj, měl jsem ale dát krev a zlomené kosti jelikož to bylo docela easy..

obtížnost si můžeš nastavit kdykoliv během hry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obtížnost si můžeš nastavit kdykoliv během hry ;)

Kolego, a nevíš když si obtížnost na konci hry hodím na nejvyšší a posledního bosse porazím, uznají mi tu trofej, že jsem hru dohrál na poslední obtížnost? To asi ne že? To by bylo docela vychcané :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu