Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

mrkni na polský film Zaklínač. Je to povídka o Ježkovi. Setkáš se tam se spoustou postav co znáš z W3. Já to viděl až po dohrání W3 a škoda, že jsem to neviděl před hraním. Pochopíš tam vztah Geralta k Ciri atd. Fakt doporučuji !

Hodnocení neřeš. Efekty atd. o to v tom filmu vůbec nejde.

http://www.csfd.cz/film/48333-zaklinac/

aha, tak já si říkla, že film hodně skáče sem tam :) To je sestřih seriálu :D

http://www.csfd.cz/film/159966-zaklinac/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mensi OT: Doporucte mi nejakou knihu o Zaklinacovi. Vim ze je jich hodne a ty prvni nejsou pry nejak dobre takze nevim jakou zacit. A taky bych chtel aby to melo nejakou souvislot s hrou kdyz uz to momentalne hraji.

nejlepší jsou povídky, film a seriál jsou odpad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Patch 1.07 je konečně venku. Zatím asi jen na PC, ale na PS4 určitě dorazí každým dnem taky. Koho by to zajímalo, může se podívat na mé video kde ukazuji novinky a změny z nového patche (truhly, změna pohybu, inventář atd. V popisu videa je potom celý changelog)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v sobotu v noci jsem dal cca po měsíci platinu a musím říct ,že za mě nejlepší RPG svého druhu . . . Konečně něco co u mě překonalo můj milovaný a nejlepší Gothic .

Doufám , že se podle tohoto dílu budou upínat budoucí RPG a už nebudou vycházet trash hry jako Bound by Flame ,Arcania,Risen -2,3 atd . . . Tohle je zkrátka raritka herního prumyslu ,užívejme si to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patch uz je ke stazeni. Ma 7,5 GB. Akorat upozornim ze poupravili lvl equipu. Treba gryfi set je az od lvlu 11 (predtim od 7. levelu), takze ted beham po Velenu skoro nahej nez si neco necham vyrobit. Jo a jeste se mi neodecetla hmotnost surovin, takze mam porad stejne jako predtim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého rychlého testu patchu 1.07 na PS4 tak spokojenost kromě super vylepšeného inventáře a úložných truhel i např: více herní hudby, různé zvukové efekty, větší oddálení mapy pro lepší přehled, hezčí a temější déšť, a hlavně pohyb s novou a rychlejší odezvou doplněný lepší a nepatně bližší a zároveň nižší kamerou za Geraltem která alespoň mě lépe vtáhne do světa Zaklínače 3.

Takže za mě rozhodně palec nahoru, doporučuji pokud to je alespoň trochu možné začít s patchem 1.07 novou hru.

Pěkný gameplay s patchem 1.07:

https://youtu.be/UoIeKxlvPPY

Upraveno uživatelem Draken666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu