Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zdar borci, koupil jsem si Witchera na US Store a mam problém. Tahle verze nemá české titulky, co by mi ani tak nevadilo ale nemá německý dabing ani titulky což je v pr. Na UK Storu existuje The Witcher 3: Wild Hunt Language Pack (DE) - ten ale stáhnu ale PS4 mi píše že čeká na instalování. Hlavní účet mám nastaven ten na US Storu :( Neporadítemi někdo jak nainstalovat DLC z UK Store když mám hru zakoupenou na US Store? Nebo co by se s tí dalo dělat. Jinak hru na tom účtu UK Store v klidu spustím včetně DL nansatlovaných na US Store. Pěkně mě to sere. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S najvacsou pravdepodobnostou ti to nepojde. Vseobecne plati - DLC kupovat z rovnakeho regionu ako hru. Preco si si nevytvoril cesky alebo anglicky ucet a nekupoval hru tam? Ja mam takisto primarne herny ucet americky,ale vsetky DLC kupujem na ceskom,kedze mam hry pre europsky trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, teď nevím jak to myslíš.Já mám založený CZ účet (UK Store - to je stejný). A pak druhý US Store - nastavený jako primární US Store. Hru jsem kupoval práve na US Store pač ji mají v akci za 25 USD plus tam byl kód na další slevu 10% tak jsem si koupil i s Datadiskem Srdce z kamene. Tzn. cena 800 za to na Cz Store nakoupím ani samotnou hru :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci, koupil jsem si Witchera na US Store a mam problém. Tahle verze nemá české titulky, co by mi ani tak nevadilo ale nemá německý dabing ani titulky což je v pr. Na UK Storu existuje The Witcher 3: Wild Hunt Language Pack (DE) - ten ale stáhnu ale PS4 mi píše že čeká na instalování. Hlavní účet mám nastaven ten na US Storu :( Neporadítemi někdo jak nainstalovat DLC z UK Store když mám hru zakoupenou na US Store? Nebo co by se s tí dalo dělat. Jinak hru na tom účtu UK Store v klidu spustím včetně DL nansatlovaných na US Store. Pěkně mě to sere. Díky za radu.

z uk store to proste nestahnes, pokud nema us store kde si hru kupoval ten dlc pack s nemcinou v nabidce, jako ze asi nema, tak ti to nepojede, nemuzes dostahovat dlc z evropskyho uctu, ke hre z us, a je jedno jestli je to placka nebo digital

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám problém s bugem ... jedná se quest, kterej je v Honbě za pokladem v DLC Srdce z kamene - " Z dalekého Ofieru" ... najdu místo přepadení, pomocí smyslů najdu vchod do podzemní skrýše, vymlátím ji, otevřu červenou červeně zbarvenou truhlu - a měl by tam být dopis (podle youtube) ale ten tam není ...všecko ostatní taky prohledný ale furt mi to dává za ukol, prohledat skrýš .... neví někdo jak to vyřeišt? Zkoušel jsem i celý quest dělat znovu ale marně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu