Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Jiná sberatelska edice nebude a nechtějí povolit ani půlnoční prodeje, plakáty atd. ... rád bych udělal nějakou Prokonzole edici, ale potřeboval bych nějaké nápady, co by jste přivítali jako bonus oproti klasické verzi :)

Chci se zeptat , budete mít ke hře všechny DLC jako to má Xzone ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší chyba... Od třetí začíná příběh na který HRA navazuje jakožto sequell. 1-2 díl je jen pro to, abys věděl, kdo to Geralt vlastně je... četl jsem asi přes 250+ knížek... ale Zaklínač mě dostal tak, že mi rozjebal celej mozek na kaši :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od prvních 3 knížek nečekej nejakej drajv. Ber to jako předmluvu. Ale ta 4. Neboli krev elfů... Tam už to začne být top. Já třeba vůbec nechápu, jak to prostě někdo může parit aniž by neznal příběh... To přijde o tolik miliard věci, dvojsmyslu, až to bolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, seriál není nic moc, ale jde to :D. Já hru jedničku vyloženě přetrpěl, nelíbilo se mi nic :D. Ale dal jsem to a jsem rád, protože jinak bych zase tápal ve dvojce, která je úplně brilantní. No už se nemůžu dočkat 75% slevy na Steamu a další z konců svého dětství :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoo, já bych ještě závěry nědělal... U Xbox One bych tomu podle dosažených výsledků i věřil, ale u PS4 si tím až tak moc jist nejsem. Nicméně je potřeba si uvědomit, že pokud budete chtít to nejlepší tak Vám nezbyde nic jiného než stále investovat do komponent aby jste si udrželi potřebný výkon, který příliš optimalizovaný nebude (rozuměj - není k tomu důvod, čas jsou peníze, na PC si to jeden koupí a 50 zkopíruje - chceš krásnou grafiku - kup si novou herní grafiku a nejlépe si k tomu pořiď i 1KW zdroj, aby při špičkách nedocházelo k nestabilitě). U konzolí je výkon jasně daný a je jen na vývojářích do jaké míry jsou schopní optimalizovat svoje aplikace, což se bohužel nelítostně projevuje v cenách samotných her.

Zde jsem našel podrobnosti a píše se tam přesně to jak to vnímám :-)

http://www.eurogamer.cz/articles/2015-01-27-zaklina-3-a-technikalie-plynulost-rozlieni-rozdily-konzolovek

Upraveno uživatelem Mojmir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostatní novináři píšou že na těch třech obrazovkach vedle sebe neviděli větší rozdíly a že grafika je vícemeně shodná..

nevideli, protoze pc verze (i ta ukazka co je na youtubu atp...) bezela na strednich detailech. Jak pisou na eurogameru, kuli tomu, ze na high ci ultra hra neni jeste plne stabilni a hodne pada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už dlouho nehraju na PC, ale přijde mi že zážitek z konzolových her je nesrovnatelně lepší než z PC. Lehnu na gauč, pustím si to na uhlopříčce 42", zvuk z hifi Yamaha 5.1, který v případě potřeby napodobí pád meteoritu, barevně si nastavím osvětlení pokoje :-) A co že z půl metru budu mít lepší detaily, ten komfort mi za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu