Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


Readdy_B

Recommended Posts

Hakacky ala Swastiky jsou ted *necekane* zase velkej problem a uz je na to tisice stiznosti at s tim neco udelaj ze to skonci jak driv kdy mel vlastne uplne kazdej tohle.

I tak to nemeni nic na tom ze ta Beta je nehorazna sracka s nudnou mapou tunou propadu lagu a vsim moznym.Myslim ze nejsem jedinej kdo kvuli Bete upustil od koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no, pravdu díš. možná ani na PS4 to nekoupim a počkám u BF3, jak bude vypadat pětka a jestli mě na.serou, budu hrát s dětma CoDG a po pi.či front...chytrej Lars na výstavě vykládal, jak to dělají hlavně pro PC, kde holt jsou na nedodělky zvyklí, tak ať si to nakonec hrajou sami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D a na PC se zatim ta beta hraje asi tak nejhur:D - bohuzel

Bodet by ne...na konzolich mas stejnej HW...takze nemuzes cekat 60Fps...ale kdyz ma nekdo Titana(ja ne :D ) a jde mu to kolem 30 Fps ani ne...tak se nedivim....

A to ze je to Beta at si strcej nekam...Beta BF3 byla...a nakonec krom toho ze se clovek propadal do zeme nic jinyho nezmenila...i tak prinesla neco novyho a i na moji 9800GT mi to bezelo kolem 45Fps(low)

Ted je !!!Beta!!! BF4 a na moji GTX 650Ti OC mi to na low nejde obcas ani kolem 25Fps...propady sekani atd...nebudu si kupovat nic co na Low vypada o dost hur jak BF3 a jeste to jde o poznani hur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, mladej to stáhl a pustil na PC, jenom jsem se zasmál a šel se raději koukat na tu hrůzu na PS3, kde hraju Domination, protože Conquest je tragickej a po spadnutí mrakodrapu je všechno jako bez textur, poprvé jsme si myslel, že mapu zapomněli otexturovat:)

Alespoň BF4 Main Theme je lepší než ty prdy u BF3

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SBLQ8AOVlis

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bf3 je jedina hra ktera me drzi uz fakt dlouho a bf4 si teda asi taky poridim ale je fakt ze to neni zadna slava... trosku me desej lagy ruzny bugy apod... mate take problem obcas s fps? hlavne kdyz padne barak?

posledních pár dní mi po každé odehrané hře a začátku další, zamrzne PS3, než skončí beta, budu mít poškozenej hadr ze samýho restartování. já na tohle nemám nervy, včera jsem to po první hře vypnul, opět po 2 letech nedodělaná s.račka, která se bude minimálně rok optimalizovat. to ať jdou s Frosbitem do p.rdele a koupí si licenci na Unreal, vemena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Zdravím, nemohu najít jakékoliv bližší informace o distribuci BF4 ps3 verzí s kódem do ps store na upgrade virt. verze pro ps4... Nevíte zda to u nás bude někdo prodávat?

V DELUXE edici je,ale platí jen do konce března příštího roku. Upgrade na PS4 za 270Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T k co mp povidejte mam to koupit?

mp? Zrovna hraju. Jo,je to krapet jiný než BF3 . Jestli lepší,nevím,pořád si to tak nějak ošahávám. Ale jako se vším,asi půjde o zvyk. Je to větší blázinec,větší destrukce atd. Třeba nastupování a vystupování z aut je oproti BF3 čtverečkem,jezdíš a řídíš levou zmáčknutou páčkou atd. Jak říkám,jsou to detaily a půjde o to si na to zvyknout,ale jinak spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu