Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Fifa 13 to jo ale 14 bude za jinou cenu :-D

Já vím, nahodil jsem to sem jen pro ukázku, jaké mají také v tescu ceny :D

Ale teď z jiného soudku, máte někdo Ultimate Edici? A přišel vám k ní i steelbook? Já měl předobjednáno z originálek a steelbook mi nepřišel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V normální (diskové cz) verzi má menu trošku pomalejší reakce a odezvu v těch dlažidích, někdy pokud mi přijde pár zpráv od skautů i dvě tři vteřinky. Ale střídací menu je už provedeno jako loni a tam to je bez problémů. Mám slimejše 250Gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, k předobjednávce byli bonusy (balíčky do FUT, pro profíka, adidas tým atd.) nevíte někdo, jak je aktivovat? Kód s balíčkem pro profíka jsem zadal v ps storu, napsalo jako že vše ok, ale nenabídlo mi to žádný soubor ke stažení, vůbec nic, k vylepšení profíka samozřejmě taky nedošlo. Nevíte, čím by to mohlo být? Když ho tam zadám znovu, tak už to píše, že kód už byl použit :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim mě se teda moc nelibi 13 přišla lepši tolhe mi přijde až moc pomale už pohy hraču reakce všecko to dlouho trva mi přijde. nevim moc se mi to nelibi etda spiše vubec. dostavam goly jenom z rohu a centru když chci skočit a odlvičkovat to mě sere nejvice jak on ani nevyskoči nebo neuděla vubec nic a pořad dokola přepinani hraču uplně pomale než se to zorientuje tak už mi jedou borci sami an branu a furt dokola nevim moc se mi to nelibi teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že team z vysokým hrotákem to ma o něco jednodušší proti obraně kde fakt neni nějaký obr, pokud ale na tebe někdo hraje stýlem centr z křídel a gol tak s tim asi nic neuděláš, ale to takhle bylo i v 13. Hod PSN nick, o víkendu můžeme zahrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to holt zase o něco kousek blíže k realitě, tak proto Ti to nejde. Je jasné, že když jsi na něco zvyklý a pak Ti to změní, tak že je pak problém.

Musíš vyzkoušet více variant útočení, než jen to své vyzkoušené co kdysi fungovalo.

Odesláno z mého Sony Xperia Z pomocí tapatalk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit. Nemůž přijít na to jak ve FUT14 vyměnit dresy. Koupil jsem si nejake a za boha to nikde nemuzu.najit.

Míč a stadion jsem našel to šlo v pohodě, ale ty dresy fakt nevim kde jsou.

Odesláno z mého Sony Xperia Z pomocí tapatalk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu