Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak změna ceny je tu na playcentrum.cz

15.299kč

Nebreč Rico:-) Umberto psal že má hypotéku na dům 2 děti a ženu dostal k tomu :-) tak půjdeme omrknout tu banku a je po problému :-))Stejně budou za chvíli Vánoce, tak to vezmeme jedním vrzem

Jinak koukni na ten Supergamer.cz mají Xbox One za 13589 Kč plus 149 Kč dobírka a 29.11 to mají mít skladem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebreč Rico:-) Umberto psal že má hypotéku na dům 2 děti a ženu dostal k tomu :-) tak půjdeme omrknout tu banku a je po problému :-))Stejně budou za chvíli Vánoce, tak to vezmeme jedním vrzem

Jinak koukni na ten Supergamer.cz mají Xbox One za 13589 Kč plus 149 Kč dobírka a 29.11 to mají mít skladem

Tak na tom jsem uplně stejně s Umbertem až na tu hypotéku ...jo kouknu se ale s prodeje X360 si koupím hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak aby nám ti majitelé PS4 jen nezáviděli tak nutno podotknout, že ani zde se to zdá se neobejde bez porodních bolestí :roll:

Not a good start!

Xbox One Error E100 Bricking Consoles After Downloading Update

Paul Walker

A number of Xbox One owners are reporting that their consoles have been bricked after downloading a day one update.

Published on Nov 22, 2013

A number of Xbox One owners are reporting that their consoles are being bricked after downloading the Xbox One's day one update.

Those reporting the fault have said that they are getting an E100 error code after downloading the update.

If you check Microsoft's Xbox One troubleshooting page, error E100 denotes the following: "This indicates that there was an issue while updating your hardware, and that you’ll need to submit your console for a repair."

There seem to be two separate issues that are being picked up by Xbox One users.

Some are finding themselves stuck in a loop when downloading the day one update, with the Xbox One saying, "it's time to update", then, "there was a problem with the update", before repeating the process over and over.

However, some are saying that this issue eventually resolved itself and the day one update was successfully installed.

When it comes to the error E100 problem, it seems that the fault is a more serious issue.

As of yet, there is no known fix for Xbox One's bricked by the E100 error.

There have also been reports of bricked PS4s, although in that case, there seems to be a viable fix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je hodně zajímavý

Technický server Anandtech provedl obsáhlou analýzu konzole Xbox One a dali si i tu práci s porovnáním toho, kolik odebírají Xbox One a PlayStation 4 energie z elektrické sítě.

Zjistili, že PlayStation 4 je o něco náročnější. Zatímco ve vypnutém stavu odebírá Xbox One 0,22 wattů, PS4 jich odebírá 0,45. Ve standby režimu je zase náročnější Xbox One (15,3 wattů versus 8,59 wattů u PS4). V režimu, kdy s konzolí nic neděláte, ale je zapnutá, odebírá Xbox One 69,7W a PS4 88,9W. Při loadování Battlefieldu 4 odebíral Xbox One 119W a PlayStation 4 139,8W.

Tady se můžete podívat na přehlednou tabulku ještě s Xbox 360 Slim:

80

Zároveň také porovnávali, jak jsou rychlé procesory v obou konzolích při práci s javascriptem v jejich internetových prohlížečích. Tam zase vyhrálo PlayStation 4.

Například javascript test SunSpider 1.0.2 vypočítal Xbox One za 2360,9 milisekund, PlayStation 4 stačilo pouze 1027,4 milisekund. Ještě markantnější rozdíl byl u náročnějšího Kraken 1.1. Xbox One si s javascriptem poradil za 111 892.5 ms, zatímco PS4 to zvládlo za pouhých 22 768.7 ms.

80

Upraveno uživatelem rico4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebreč Rico:-) Umberto psal že má hypotéku na dům 2 děti a ženu dostal k tomu :-) tak půjdeme omrknout tu banku a je po problému :-))Stejně budou za chvíli Vánoce, tak to vezmeme jedním vrzem

Jinak koukni na ten Supergamer.cz mají Xbox One za 13589 Kč plus 149 Kč dobírka a 29.11 to mají mít skladem

Ok Na tu banku jdu s váma...já si zase tolik nestěžuju, on člověk nemá koníček jen tu konzoli, když si spočítám kolik mě letos stálo moje kolo, tak to převyšuje mnohonásobně usmolenou cenu konzole, holt nemůžu mít všechno. Jinak to chlapi u vás s xkem vypadá dobře, žádné větší problémy nejsou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je hodně zajímavý

Technický server Anandtech provedl obsáhlou analýzu konzole Xbox One a dali si i tu práci s porovnáním toho, kolik odebírají Xbox One a PlayStation 4 energie z elektrické sítě.

Zjistili, že PlayStation 4 je o něco náročnější. Zatímco ve vypnutém stavu odebírá Xbox One 0,22 wattů, PS4 jich odebírá 0,45. Ve standby režimu je zase náročnější Xbox One (15,3 wattů versus 8,59 wattů u PS4). V režimu, kdy s konzolí nic neděláte, ale je zapnutá, odebírá Xbox One 69,7W a PS4 88,9W. Při loadování Battlefieldu 4 odebíral Xbox One 119W a PlayStation 4 139,8W.

Tady se můžete podívat na přehlednou tabulku ještě s Xbox 360 Slim:

Zároveň také porovnávali, jak jsou rychlé procesory v obou konzolích při práci s javascriptem v jejich internetových prohlížečích. Tam zase vyhrálo PlayStation 4.

Například javascript test SunSpider 1.0.2 vypočítal Xbox One za 2360,9 milisekund, PlayStation 4 stačilo pouze 1027,4 milisekund. Ještě markantnější rozdíl byl u náročnějšího Kraken 1.1. Xbox One si s javascriptem poradil za 111 892.5 ms, zatímco PS4 to zvládlo za pouhých 22 768.7 ms.

Ta spotřeba je velmi zajímavá!

Jinak ohledně prohlížeče, tam nejde o rychlost konzole, ale použitého prohlížeče/jádra - Xbox má Internet Explorer, není pomalý, a v testech nevyniká. PS4 má WebKit, ten je rychlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm :) http://www.ign.com/articles/2013/11/22/xbox-one-early-adopters-reporting-hardware-problems

Xbox v IGN přestal číst disky...takže jak se dalo očekávat, nějaké problémy tu jsou.

To je prostě jeden z důvodů, proč si nekupuji PS4 ani Xbox One hned na začátku, radši si počkám, až to všechno vychytají.

Další odkazy: http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-22-faulty-xbox-one-disc-drives-emit-loud-terrifying-noises

http://www.gamespot.com/articles/some-xbox-one-consoles-experiencing-hardware-issues/1100-6416341/

Ale je to malé procento poruchovosti, podobně jako s PS4, takže klid. :)

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je nějaký divný, včera sem koukal to x hodinové video na IGN a vypadalo to moc pěkně....

Jo vypadá to moc libově na IGN a i od toho týpka..a nezapomeňte že je možný třeba konkurence.protože když kouknete znova na video tak detaily tam nejsou rozmazaní...i to že si nastavíte jas,kontrast,barvy na tv :)

Upraveno uživatelem rico4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, že sis dal práci s výběrem správného screenu! ;-) Ale máš pravdu, horší screen z Forzy 5 jsem ještě neviděl. Tak či onak, hra vypadá skvěle, změny oproti E3 doznala (v něčem k lepšímu, v něčem k horšímu), ale stejně už je spolu s Xbox One Day One na cestě ke mně (spolu s Ryse a FIFA 14). :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, že sis dal práci s výběrem správného screenu! ;-) Ale máš pravdu, horší screen z Forzy 5 jsem ještě neviděl. Tak či onak, hra vypadá skvěle, změny oproti E3 doznala (v něčem k lepšímu, v něčem k horšímu), ale stejně už je spolu s Xbox One Day One na cestě ke mně (spolu s Ryse a FIFA 14). :-)

Mě napsal prodejce v pátek že mám smolíka a budu si muset ještě počkat do 29.11 :-) a DAY ONE nedostanu už nikde. Ale i tak se těším a první zahraji BF4 Second Assault DLC který je na Xbox One od 22.11, což jsou 4 předělaný mapy z BF3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě napsal prodejce v pátek že mám smolíka a budu si muset ještě počkat do 29.11 :-) a DAY ONE nedostanu už nikde. Ale i tak se těším a první zahraji BF4 Second Assault DLC který je na Xbox One od 22.11, což jsou 4 předělaný mapy z BF3

To se nikdo má :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem záznam slavnostního zahájení prodeje Xbox One z Českým komentářem od Zdeňka z Hrej.cz

což by Vás třeba mohlo zajímat ale hlavně se podívejte kvůli jednomu hodně speciálnímu hostu kterého

pozvali a to je hráč který má nahráno neuvěřitelných 952000 ACHIEVEMENTS což teda mu patří uznání.

Pustit si to můžete od 16 minuty a tento hráč dostal od MS bílí Xbox One a doživotně zdarma Xbox Live Gold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě napsal prodejce v pátek že mám smolíka a budu si muset ještě počkat do 29.11 :-) a DAY ONE nedostanu už nikde. Ale i tak se těším a první zahraji BF4 Second Assault DLC který je na Xbox One od 22.11, což jsou 4 předělaný mapy z BF3

DAY ONE je jen pouhej nápis kterej si tam klidně můžeš udělat. Ale jinak vám závidím, že konzole už jsou na cestě k vám a za chvilku už budete moci pařit, to já bohužel až toho 13.12:-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že je to jen nápis :-) a díky Umberto že nám přeješ chlape a určitě si i Ty užiješ PS4 neboj :-) Díval ses na poslední příspěvek co jsem dal o borcovy co má přes 952 tisíc G? Borec byl mírně v šoku si myslím, kdo by nebyl. jelikož jsi Umberto z Brna jako já, tak Tě zvu a mrkneš na Xbox One, domluvený :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že je to jen nápis :-) a díky Umberto že nám přeješ chlape a určitě si i Ty užiješ PS4 neboj :-) Díval ses na poslední příspěvek co jsem dal o borcovy co má přes 952 tisíc G? Borec byl mírně v šoku si myslím, kdo by nebyl. jelikož jsi Umberto z Brna jako já, tak Tě zvu a mrkneš na Xbox One, domluvený :-)
Jo koukal jsem na to, je to nářez...ani ne tak doživotní Gold ale ty Géčka, já mám za těch 8 let cca 85 000G (dvě konzole). Ten borec nemůže dělat nic jinýho. Jinak jestli to myslíš vážně, tak pozvání příjmám...a pokud můžeš, tak tě zase já pozvu na Pivko:cheesygrin::!:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu