Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tomu se nedá věřit. Hlavně si myslím že Alza apod tam bude mít předobjednávku tak dlouho dokud nebudou konzole pro ČR a pak teprve začne prodávat. Tedy jiný trh mít nebudou, ale rád bych se mejlil. Psal mi někdo z originalky.cz že jim byla zrušena celá dodávka, tak aby tak nedopadnul každý dodavatel tady :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena ani takovej úlet není. Když vemeš, že teď stojí XO v něměcku nebo v rakousku 499E což je plus mínus 13.900kč a abych do toho dal 14tis a měl z toho ani ne 4%, a nezaplatilo mi to ani cestu, tak bych do toho nikdy nešel :) takže chápu ty ceny, pokud bych neměl VO odběr v zahraničí a neměl z toho minimálně 20%, tak to pro nikoho tady není zajímavý a pokud jo, tak si to neumí zpočítat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě potěšilo velice, protože si chci jak budu mít XONE příští týden stáhnout některé digitálky a AC4 a Forza 5 mezi ně určo patří. Zajímalo by mně jestli se převedou s účtem i peníze, nerad bych o ně přišel. Doporučuješ spíš přejít na UK účet nebo na US?

Je to je o přenastavení konzole, takže si přeskauješ mezi UK, US během minutky. Já jsem na US je to tam nejlevnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu vám skočím do diskuse: kdyby někoho zajímaly mé dojmy z Xbox One i s fotkami a videem, tak zde: http://matejgottwald.wordpress.com/2013/11/29/prvn-zkuenosti-s-xbox-one/
plne souhlasi. Mam stejne dojmi ikdyz zezacatku jsem bojoval s nastavenim kinectu u bf4 nakonec to slape paradne a uz mam i matrix navik pri uslyseni vystrelu uhnout hlavou doboku a tim se postava ohne v bok a casto to zachrani zivot :-D jinak co psal wizaard tak je pravda jedine kdy slysim konzoli je pri instalaci hr, kde mi prislo ze pri instalaci offline a naslednem dostahovani obsahu to zabralo kratsi dobu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu vám skočím do diskuse: kdyby někoho zajímaly mé dojmy z Xbox One i s fotkami a videem, tak zde: http://matejgottwald.wordpress.com/2013/11/29/prvn-zkuenosti-s-xbox-one/

Výborný, díky! Příznám se, první Kinect mě moc nezajímal, ale to jak tenhle rozumí (a poslouchá :)) + rychlé přepínání, to je fakt masakr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Trochu vám skočím do diskuse: kdyby někoho zajímaly mé dojmy z Xbox One i s fotkami a videem, tak zde: http://matejgottwald.wordpress.com/2013/11/29/prvn-zkuenosti-s-xbox-one/

Pěkné shrnutí, díky!

K potřebě většího HDD něco ZDE.

Nenabádám, nenutím, jen zmiňuju již známou možnost 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, to je spíš trochu šílené se rozhodovat podle jedné recenze ;) Já si např. ještě půl roku nebo rok počkám a potom se uvidí podle her, přístupu MS a Sony apod. Kvůli jedné recenzi se přeci nerozhodnu pro X1 ;) Ale kdo ví...Možná že se to zlepší a MS už nebude dávat bany za sprostou mluvu v soukrom. hovorech, ale možná i Sony něčím hnusným překvapí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zápisek na blogu, který jsem psal, rozhodně není recenze Xbox One, jen jsem chtěl napsat své krátké zkušenosti a jak na mě konzole působí. Je to spíš dobré vodítko pro ty, co se bojí objednat z ciziny nebo toho, zda bude konzole v ČR fungovat a jak pracuje Kinect, nic víc. Máme tu Day One, zatím není možné říct, co přijde a kam se co bude ubírat. Každý normální zákazník si konzoli koupí až za 6-18 měsíců. Tohle je info pro nadšence.

Jinak banovaní mě netrápí, sprostě nemluvím ani v soukromí, natož na veřejné síti. Naopak oceňuju a vítám, že to Microsoft potírá - aspoň vím, že moje peníze za Gold jsou správně použité.

Upraveno uživatelem wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu