Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PS4 je stále The Winner. Už to, že ty změny k lepšímu přišly až když zjistili, že by si to nikdo nekoupil... PS4 má od začátku lepší záměry a věřím, že Microsoft má v plánu ty svoje původní plány později obnovit :) A je prostě smutné zjístit, že si nikdo nekoupí mojí konzoli a začít ustupovat od svých záměrů..A díky tomu mám i ten pocit, že Microsoft si to později někde vybere :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl tak obě konzole mě v designu moc nepřekvapily, i kdy Xbox One se mi líbí trošku víc ale stále tomu chybí takový ten extravagantní nádeh co měl xbox 360.. Od konzole bych očekával že bude vypadat nějak takhle : http://cdn3.pcadvisor.co.uk/cmsdata/features/3427157/Sony_PS4.jpg samozřejmě bez toho tupého podsvícení a lemování, prostě klasická mátná černá barva co měl Slim. Od xboxu one něco takového : http://i.imgur.com/q0rItJw.jpg protože to alespon pěkně v obyváku prokoukne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt nevím pro co se rozhodnout.Tak nějak po těch všech problémech co měl Microsoft jsem dal přednost ps4 ale pořád nevim... Nechce se mi platit za Live,ale rád si zaplatim za PS+ abych dostal hry zdarma.... Bude mi chybět ovladač a Forza....ale poslední dobou fakt nevim.... Drive club na ps+ bude zdarma ke stažení pravděpodobně jen singlplayer (podle posledního vyjádření-údajně kvůli vysokému objemu dat) a vůbec bych se nevidil,kdyby nas Sony namlsala,a pak ve finále davala na ps+ jen půlku hry a zbytek si hezky zaplať.Stejně jako s těma kecama,kolik bude mít konzole volné RAM pro vývojáře a realita je úplně jiná.....Cítí to někdo stejně jako já????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt nevím pro co se rozhodnout.Tak nějak po těch všech problémech co měl Microsoft jsem dal přednost ps4 ale pořád nevim... Nechce se mi platit za Live,ale rád si zaplatim za PS+ abych dostal hry zdarma.... Bude mi chybět ovladač a Forza....ale poslední dobou fakt nevim.... Drive club na ps+ bude zdarma ke stažení pravděpodobně jen singlplayer (podle posledního vyjádření-údajně kvůli vysokému objemu dat) a vůbec bych se nevidil,kdyby nas Sony namlsala,a pak ve finále davala na ps+ jen půlku hry a zbytek si hezky zaplať.Stejně jako s těma kecama,kolik bude mít konzole volné RAM pro vývojáře a realita je úplně jiná.....Cítí to někdo stejně jako já????

to s tim drive clubem neni pravda v PS+ verzi bude jen min aut a trati jinak to bude jako obyc hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo zda Microsoft už konečně u nové konzole pochopil, že ty jejich volanty nejsou to pravé a zda budou podporovat i Logitech či jiné?

Ještě by mě zajímalo jak velký rozdíl budev grafice her, např. Forza 5 na Xbox360 a na One, když obojí pojede v 1080.

Upraveno uživatelem Digis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo zda Microsoft už konečně u nové konzole pochopil, že ty jejich volanty nejsou to pravé a zda budou podporovat i Logitech či jiné?

Ještě by mě zajímalo jak velký rozdíl budev grafice her, např. Forza 5 na Xbox360 a na One, když obojí pojede v 1080.

Forza 5 na X360 nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza 5 na X360 nebude

Tak to mě teda dost štve, ale tak jiná hra, třeba čtvrtý Assassins. Ten vyjde na obě konzole a takových her bude plno, přece nebudou vyvíjet jen hry na One a Xbox360 nepůjde k šípku. Asi by nechtěli naštvat ty milióny lidí co mají 360 ta ještě mrtvá zdaleka není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tím tuplem si XOne prostě nikdy nekoupím!!! To jejich lhaní mi říká, nekupuj si tu konzoli! Za chvíli ještě změní jméno na XTwo, ne? Prostě lháři. Však oni si ty zrušené věci později vynahradí ;);)

UPDATE: http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=spekulace-xbox-one-odlozen-na-pristi-rok-175884 :D :D :D :D A stále si to někdo koupí.... :D

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně ze Kit-Kat PS4 je designová bomba :D

ano, v porovnani s xbone je ps4 designovy skvost... ked som si pozrel unboxing xbone, ono je to este hnuesnejsie ako som si pamatal z predstavenia.. fakt hnus.. xbox je pre mna mrtvy... x360 kym bude zit bude stacit, a potom ps4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu