Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Já bych kromě tý Forzy bral Zoo Tycoon...když jsem viděl videa, tak to vypadá fakt pěkně a zábavně, úplně se mi vybavily ty předchozí díly z mých dětských let. :) Škoda, že ho Microsoft v kampani na Xbox tak upozadil. Koukám, že vychází v trochu osekané verzi i na X360, paráda!

http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-07-we-had-a-goal-to-make-the-prettiest-animals-in-gaming

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak na originalkach xbone od 1.12.2013 za 13199,- a forza bundle za 14390,- .............ANO ten sami bundle co se v nemecku prodava za ty sami prachy co samotna konzole (499e) :)

nic mene diky ceske narodni bance ktera umele oslabila korunu vuci euru z 25,75 na 27,10 to znamena misto 12875,- ted vyjde na 13473,-

uz to nemecko zas tak vyhodny neni, vyplati se pouze ten bundle na cyberportu (499e) jinde v nemecku je za 529e

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-one/

každej tam má něco jiného napsané... SuperGamer má 22.11.2013 ...dost shopů tak má ten 1.12.2013 a cena kolem 13.000 +- něco ... ale bundle žádnej v CZ shopech nevidím :/ ... hold furt budu muset čekat .) / .(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak to bude s připojením k monitoru, všude je to koncipovaný k televizi a já bych to chtěl dát do svího monitoru kterej mám FULL HD a poženu to tam samozřejmě přes HDMI, , ale nemám zabudovaný repráky v monitoru , ale zvlášť . U 360, sem musel rozkostit a upravit kabel abych takto vyvedl zvuk, tak doufám že to tady bude v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové tak musím říct, že jsem dnes udělal zásadní přehodnocení a po osmi letech co jsem hrál na xboxu tak jsem dnes zaplatil na JRC nakonec PS4. Sice mě strašně mrzí že můj veškerý postup , ajchy a firends půjdou do hajzlu, ale 3 dny jsme pročítal všechny možný recenze a prewiu na obě konzole a PS4 mi z toho vyšlo fakt Líp. Tak doufám že jsem se neunáhlil a neudělal chybu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud v poho, ja sem si zase chtel koupit ps4 a nakonec beru xbox :) co si budem, ani na jednu konzoli proste zatim hry nejsou, a nez budou¨, tak do ty doby konzoli dvakrat prodam a dvakrat koupim jinou.. za me proste ted raci forzu nez killzone (nic proti) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Říct, že PS4 lepší, je dosti relativní. Ano, po HW stránce lepší sice je, jenže co se herní stránky týče, tak normální uživatel rozdíl téměř nepozná (možná tak rozdíl mezi 1080i/p a 720p). Mimochodem, nejsem žádný fanboy, podporuju jak PS4, tak Xbox One.

Ať si prostě každý koupí konzoli, na kterou plánuje hrát víc exkluzivek (já bych bral třeba Xko kvůli Halo a Forze, ale zase třeba PS4 kvůli Killzone, nebo Uncharted).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nikdy jsem neřekl, že je HW na nextgenu nepodstatný, to samozřejmě je, jenže když se podíváš na gameplaye, kde je srovnání Xbox One vs. PS4, tak tam moc velkej rozdíl neuvidíš, pokud jsi obyčejný uživatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spenat: No ono ty rozdily jsou videt dost a budou videt hlavne casem, az se ten vykon trochu v tech hrach vyuzije :) Samozrejme je to jako iPhone a Galaxy S4. Galaxy je nacpaná silným HW, ale je jí to k pi*i, když na to není pořádně optimalizovaný Shitdroid a prostě iPhone 5 jede lépe i s horším HW, takže nějak tak i u těch konzolí - Je to o optimalizaci. Jinak já jsem tak porovnával a Forza Horizon je super, ale jinak se mi více líbí GT, protože mi to příjde, že je to trochu reálnější a taky si k PS3/PS4 připojím svůj G27 se 3mi pedály a H-shifterem !!!! Jinak to pak není reálné závodění... Samozřejmě GT má u aut strašné zvuky, to jo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Sorry za menší OT, každopádně tady je vidět, že možná nejsi fanboy PS4 nebo Xbox One, ale naprosto očividný fanboy - parafrázuji - ShitOS.

A "časem se výkon využije"? Já myslel, že když je tohle NextGen, tak se budou hnedka vydávat hry, který využijou plnej výkon konzole a ne, že budeme dobu čekat...?

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu