Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tommy tak radeji pockej nebo zajed za hranice jestli na to spechas.

zítra etě písnu do Originalek...jak na tom sou, estli mají reklamace na tuto poruchu či ne..a asi si vezmu kinect bundle bez her no ...a koupím si FIFA15 UV tak jak sem puvodně chtěl .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já posílal UPSkem Xko 9.9. a od čtvrtka jsem tam měl "Přijato v servisním středisku". Až dnes mi došel mail, že ji mají přijatou. Takže nevím, jak k tomu přistupují. Každopádně doufám, že do konce týdne ji mám doma a hlavně bez problému. Držím všem palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zítra etě písnu do Originalek...jak na tom sou, estli mají reklamace na tuto poruchu či ne..a asi si vezmu kinect bundle bez her no ...a koupím si FIFA15 UV tak jak sem puvodně chtěl .)

Jinak ono se píše, že konzole v bundlu s kinectem touto vadou netrpí. Ale prý je to jen tím, že tato vada se projevuje jen při malém zatížení (tj. jen v menu při nespuštěné hře). A když je zapojený kinect, tak už je zatížení procesoru větší a vada se neprojeví. Takže když mají lidi zapojený kinect pořád, tak si toho třeba ani nevšimnou. To jsem vyčetl z různých zahraničních webů a diskuzí, tak doufám, že vás tady nemystifikuju :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zítra etě písnu do Originalek...jak na tom sou, estli mají reklamace na tuto poruchu či ne..a asi si vezmu kinect bundle bez her no ...a koupím si FIFA15 UV tak jak sem puvodně chtěl .)

Jak chceš. Ja ho tam kupoval v březnu a bez problémů ale to byly dovozy z dojčlandu. A asi su rad ze jsem necekal na září. Byl bych nas..ranej jak cert :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak chceš. Ja ho tam kupoval v březnu a bez problémů ale to byly dovozy z dojčlandu. A asi su rad ze jsem necekal na září. Byl bych nas..ranej jak cert :D

tak já tam nakupuju rád ... zítra mi od nich dojde balíček s ovladačem včetne PaCH kitu, pak samotný PaCH kit pro druhej ovladač, Kinect sport Rivals...a pro přítelkyni THE SIMS 4 na PC ...aby jí nebylo tak moc líto, že budu trávit čas u Xboxu :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem volal na UPS a zítra si to prijedou vyzvednout na reklamaci. Ze zacatku jsem si rikal, ze ten zvuk není az tak nic strasneho, ze se to da vydrzet, ale kdyz si vezmu, ze jsem za tu konzoli dal s kinectem 14000kc, tak bych ji chtěl mit v poradku. Ted jen doufat, aby to prislo co nejdrive.

Uz na to asi koukali,pac vcera jsi byl chvilku online...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si zakoupil poslední Ks z Originalky.cz ..mluvil sem s nima a že neměli zatím žádné reklamace ... Sice teda Kinect Bundle bez her ...ale tancování by mi bylo k prdu...a FIFA15 sem chtěl spíš Ultimate jako poslední 2 verze co sem měl na X360 ,a placku pak budu moct prodat narozdíl od té difgitální... tak že v poho .)

Dojde zejtra tak doufám že propařím celej vejkend :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jen technická - Xbox se reklamuje přes online web M$, teda alepoň myslím, že většina to tak dělá, protože je to nejrychlejší.

Jak by si pak mohli v nějaké firmě udělat statistiku kolik jejich prodaných Xboxů bylo nebo nebylo reklamováno a zodpovědně tak tvrdit, že žádný jimi prodaný kus nebyl reklamován?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zákazník má vždycky možnost to reklamovat i tam, kde konzoli koupil. Smysl to má ale jen v případě, že je ten daný prodejce ochoten vyměnit poškozenou konzoli na místě za novou. Tak jsem to udělal já u Xzone, ale stejně jsem opět dostal vadný kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, nejprve bych měl jít reklamovat kde jsem koupil, u MS je to o trochu jiný příklad, nejrychleji teda reklamuješ u nich, navíc když psali že vymění všechny takto vadné konzole...

Ale může to být zavádějící no, ale když mi toto řekl, předpokládám že prodali X ...a 0 lidí jim to přineslo zpět s tím že má nějakej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, nejprve bych měl jít reklamovat kde jsem koupil, u MS je to o trochu jiný příklad, nejrychleji teda reklamuješ u nich, navíc když psali že vymění všechny takto vadné konzole...

Ale může to být zavádějící no, ale když mi toto řekl, předpokládám že prodali X ...a 0 lidí jim to přineslo zpět s tím že má nějakej problem.

já jsem byl jako první asi po hodině z5 v jRC. Borec mi konzoli chtěl vyměnit za novou úplně v pohodě. ale když jsme i tu zapojili do zásuvky, tak dělala to samé. to jsem si ještě myslel, že jsem jen cíťa :D ted už vím, že i po mě tam bude mít někdo smolíka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem v sobotu sháněl kámošovi po celé Ostravě bundle s fifou a forzou, nakonec po dvou hodinách hledání poslední kus v JRV v Avionu. První spuštění a nastavení vše OK a včera mi volal, že xko začalo vydávat nějaké divné hlasité zvuky. Sranda je, že v JRC jsem se na tu reklamaci ptal a řekl, že kdyby něco, tak ať mu to tam ani nevozíme, že rovnou volat na Microsoft... Celkem nářez no :-) Sranda, že ten kámoš říkal, že pokud se ten zvuk nebude zhoršovat nebo vyskytovat častěji, tak to asi ani nebude řešit :-D :-D :-D Myslím, že nedělá moc dobře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi taky přišel mail, že mi ho odeslali ze servisního střediska :-) Akorát nevím jestli to neznamená, že je jen připraven k odeslání, podle stránek UPS si ho ještě nevyzvedli. Tajně jsem doufal, že by mohl v pátek přijet, ale vidím to spíš na pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem tam měl už od včerejšího poledne, ale až před chvílí se mi na UPS objevilo, že si ho vyzvedli a že přijede v pondělí.

mě se tam včera večer objevilo, že odjíždí z německa, dneska odpo dorazil do Opatovic a zítra bude doma 100% :) jupíí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že většinu z toho co napíšu, sem psal skoro každej, ale chci se podělit o své postřehy s Vámi .)

Tak už se konečn mohu zařadit do zástupu vlastníků XONE !!! …zakoupen jako poslední Kinect Bundle bez her za 12790 na Originalky.cz – konzole je opravdu tichounká, tak že sem happy že sem nenarazil na nějaký problem… co se týče vzhledu, sem překvapen velikostí, je to fakt obr :D kvalita provedení je parádní, hezké povrchy (až na ty lesklé, to moc nemám rád, ale líbí se mi jak mají vše sladěno, lesklé konce kabelů, jak na HDMI, KINECT, USB k Play&Charge kitu ..hezké, hned tam mám své otisky :D ) Velký zdroj mimo konzoli mi vůbec nevadí, naopak konzole má fakt luxusně udělané chlazení, tak že po 4 hodinách blbnutí s ní včera, stále „studená“… klobouk dolů fakt na tom zamakali aby se nic nepřehřívalo. Ovladač? Wahou fakt parádička, oproti orig X360, pfff :D oproti MadCatz ProController s kterým sem hrál…pfff nej ovladač co sem držel v ruce, provedení, nic neskřípe, vše rychle reaguje paráda…akorát bych ocenil ty krásné 3D čudlíky XYAB aby byly podsvíceny .)) jak sem psal mám zakoupeny 2 ovladače k obou orig baterii a Play&Charge kit, s krásnou ledkou indikující stav baterie ..kabel skoro 3m ideal .. Všechny update proběhli krásně rychle a bez problémů (100MB duplex optika) dashboard?rychle jsem si zvykl hezky uspořádáno, přehledněji než na X360, výběr barvy dlaždic potěšil (oranžová) proklikal sem veškeré menu co kde je…projel sem Kinect tutorial, ovládání gesty :D mazeckinect rozpozná dlaň či pěst (X360 ?? nemyslitelné :D :D ) tak že scrollování, zoomování, návrat na home screen, parádička …ovládání hlasem? (nastaveno na speak language: USA English) naprosto dokonalé …Xko rozumněl uplně všemu co jsem řekl hned napoprvé (anglicky mluvím v své práci každý den, tak že sem se nebál výslovnosti :D )tak že proklikání meníčkem kamkoli pomocí hlasu je fakt easy!! Ještě musím naštudovat všechny další příkazy :D líbí se mi přihlašování dle rozpoznání kinectem, vytvořil sem přitelkyni acc, kinect oskenoval a hnedka jí pozná jak dojde, tak pozdraví :D mazec Vyzkoušel sem si hnedka SmartGlass (Samsung Galaxy S3 mini) no tak to je taky malá paráda :D jak prohlížení, spouštění bo přímo ovládání dotykem na telefonu Xboxu, to je mazec :D Co se týče her… koupil sem si KinectSportRivals (budu testovat dnes a o vejku) v frontě na stahování sem měl hnedka 5 her které jsem si přidal do fronty pomocí GOLD v průběhu těch X měsíců co GOLD program běží na X1 (fungovalo jenom přes přihlášení MS účtu na webu MS v jiném regionu, používal jem USA market) zkoušel sem : Guacamelee! Super Turbo Championship Edition a fakt bych nečekal že u toho zkejsnu pár hodin :D :D dneska budu zkoušet ty další hry … následně v plánu zakoupit FIFA15 Ultimate edition a Forza 5

Tak poprosím všechny, kteří chtějí, tak si mě přidejte do friend listu: Tommmmy33

A jak jsem psal už předtím, bylo by fajne, kdyby někdo založil sekci MAJITELÉ XBOX ONE a tam bychom se všici napsali :D stejně jak to je u X360

A pokud jste to dočetli až sem, tak díky za pozornost :D a omlouvám se za svůj „slengový styl psaní“ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu