Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dying Light


nu.frix

Recommended Posts

No v různých recenzích a názorech lidí se té hře strhávají body za to, že je to jako Dead Island. No jsem asi sám, ale mě by to vůbec nevadilo, naopak - Dead Island mě královsky bavil, skvělá atmosféra a hlavně podle mě nejlepší soubojový systém, který jsem kdy ve hrách viděl.(Mám na mysli u zbraní pro boj na blízku, ne střelné zbraně). Hodně her má kolizní systém zbraní založený na fyzice apod, ale to co dokázal techland v Dead Island jsem ještě jinde neviděl. Už jen kvůli toho o Dying Light uvažuju, protože předpokládám, že bude minimálně stejný, nebo pravděpodobně ještě o chlup lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No v různých recenzích a názorech lidí se té hře strhávají body za to, že je to jako Dead Island. No jsem asi sám, ale mě by to vůbec nevadilo, naopak - Dead Island mě královsky bavil, skvělá atmosféra a hlavně podle mě nejlepší soubojový systém, který jsem kdy ve hrách viděl.(Mám na mysli u zbraní pro boj na blízku, ne střelné zbraně). Hodně her má kolizní systém zbraní založený na fyzice apod, ale to co dokázal techland v Dead Island jsem ještě jinde neviděl. Už jen kvůli toho o Dying Light uvažuju, protože předpokládám, že bude minimálně stejný, nebo pravděpodobně ještě o chlup lepší.

No já bych řekl, že co se týče fyziky, tak mě nepřijde, že by v něčem vynikal oproti konkurenci. Zombicii jsou jak hadrové panenky. Ten rozběh a kopnutí, kdy zombík letí jako by byl z papíru je absolutně nepřirozené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě přišlo u jiných her s podobným typem soubojů, že ten ragdoll je nerealistický a "nepropracovaný". Kdežto tady opravdu ten zombie (respektive jeho tělo, končetiny atd) reagují na sebemenší dotek a dost realisticky. I takové detaily, jako váha, směr úderu, síla úderu, kdy třeba zombie realisticky zavrávorá a málem spadne a není to předskriptovaná animace, ale reálný výpočet. Nemluvě o usekávání částí těl :D

Když se to srovná třeba se skyrimem, který taky staví především na soubojích ručníma zbraněma, tak je to nesrovnatelný rozdíl. A mnoho dalších her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco už mám odehráno ......

Já si už při oznámení od toho nesliboval nic jiného než spinoff na dead island, který jsme také dostali, nevím co si čekal ty nebo autor "recenze" na tiscali x)

Také netuším z jakého důvodu se té hře vyčítá že je to převážně městská zástavba, však jaké je lepší místo na velké počty potencionálních hlav k useknutí než metropole? Být to někde na venkově ( musíš si počkat na hellraid ) , tak tam potkáš pár zombíků a nuda. Navíc, když to srovnám s koridorem v dead island , kde tou ulicí si šel klidně 20x,30x tak si myslím že level design je u DL docela úplně jinde

Jinak je to příběhem trošku přihlouplá oddechová řezačka u které člověk moc nemusí přemýšlet. Taková příjemná pohodičková genocida s pomocí katan a kladiv. Hrajem s klukama v coopu, což sakra zvýší zábavnost. Asi i díky tomu nás to udrželo do té míry, že už jedeme znovu newgame+, tak uvidíme jestli to projedem ještě jednou komplet O:-)

PS: a stím že chodíš po jedné mapě bych byl opatrnej dokud to nedopaříš, já byl překvapen :)

PS2: Velkým plusem a třešničkou na dortu je spousta easter eggů, které už člověk dneska ve hrách skoro nepotká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem neodolal a zakoupil. Docela dobrý a těžší než jsem čekal nedá se jen tak vlítnout a pozabíjet co stojí což je oukej. Doporučuji sosnout i apku na ios či android Dying light companion dají se tak nasbírat všechny předměty a poslat v balíčku ke Quadmasterovi do hry kde si je vyzvednete. Kor v singlu se medikity apod hodí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jj, teda ja už ne, fakt je to šílená nuda. Pořád to samý dokola. I když sem tu psal ,že se to potom rozjede (a taky že jo), tak to docela rychle zas spadne do stereotypu :( Taky mohli ve hře udělat to, že by člověk expil jen po splnění nějakých úkolů a ne pořád a neustále, takže po pár vedlejších misí a hraní jen tak na slepo se stane totální kickass... Já došel do "herní areny", pak už sem to vzdal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, teda ja už ne, fakt je to šílená nuda. Pořád to samý dokola. I když sem tu psal ,že se to potom rozjede (a taky že jo), tak to docela rychle zas spadne do stereotypu :( Taky mohli ve hře udělat to, že by člověk expil jen po splnění nějakých úkolů a ne pořád a neustále, takže po pár vedlejších misí a hraní jen tak na slepo se stane totální kickass... Já došel do "herní areny", pak už sem to vzdal.

No a jak je to teda s tou smrti ? Bere to XP ? A celkem nechapu ty savy, už hodnekrat se mi stalo ze se mi to neulozilo kde bylo potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo bere to survival xp, ostatní xp ne

já to hraju na pc a tam sem myslim se savama neměl problém. Ale nevim, těch úkolů je tam tolik (dones, poběž, odnes), že když ti to 2 nezapočítá, tak se nic moc neděje. S příběhovou linkou sem neměl problém snad vůbec, že by to něco neuložilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu