Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Order: 1886


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 157
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je tim ze nektere shopy to u nas meli uz 18.2. Napr. Originalky.cz..jeden z nejlevnejsich shopu a jeste k tomu absolutne spolehlivý.. Kam se hrabe jrc a xzone kdyz na originalkach je cena u her vždycky tak o 300-500kc nizsi a pro me, maji hlavne PPL sluzbu, ne jak xzone s nejakym Intime.. A o ceske poste ani nemluve

Českou poštu nech na pokoji, pokud to jde vždy objednávám doručení Českou poštou. PPL se vyhýbám jak jen to jde, mám s nimi jen ty nejhorší zkušenosti a vůbec se všemi přepravními společnostmi. Zlatá Česká pošta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to hlavne o tom, jaky ma moznosti clovek prebirat ty zasilky. Kdo ma homeoffice, nebo praci, kde to muze prevzit, tak nema problem. Ja pracuji na pracovisti, kde nemuzu odejit ven a prevzit balicek. No a domluva s vidlakem z PPL, kterej mi vzdycky rekne, ze pres nas jede v 10:00 a ne jindy, je proste nemozna. To ze se ma prizpusobit me, je jen reklamni slogan te jejich firmy, kaslou na to. Takze taky objednavam pres postu a v klidu si to vzdycky vyzvednu odpol po praci.

U nas na malomeste funguje posta na 100 %, nikdy nic neztraceno, vzdycky zvonej. Dokonce se vyhejbam shopum, kde nemuzu vyuzit posty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to hlavne o tom, jaky ma moznosti clovek prebirat ty zasilky. Kdo ma homeoffice, nebo praci, kde to muze prevzit, tak nema problem. Ja pracuji na pracovisti, kde nemuzu odejit ven a prevzit balicek. No a domluva s vidlakem z PPL, kterej mi vzdycky rekne, ze pres nas jede v 10:00 a ne jindy, je proste nemozna. To ze se ma prizpusobit me, je jen reklamni slogan te jejich firmy, kaslou na to. Takze taky objednavam pres postu a v klidu si to vzdycky vyzvednu odpol po praci.

Přesně tak, líp bych to nenapsal.

Upraveno uživatelem Jarda66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi jen starý kokos (t) jako já odkojený polským nočním kinem :D Jo v EU by měla být, ale chtěl jsem, aby mi to někdo potvrdil, ale to by si musel konzolu přehodit na polštinu a pak zapnout hru a to se asi nikomu chtít nebude :) Stejně by mě zajímalo, jestli se dá někde dočíst, když hra vychází jaké jazyky obsahuje krom angličtiny. To se člověk nikde snad nedozví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No třeba gamespot udělil jen 5/10 IGN 6,5/10 Destructoid 6/10 atd. Převažují podle mě spíš negativa.

Zmiňuješ jen ty negativní, ale co třeba - gametrailers 8,2/10 , eurogamer 8/10 , play uk 8,1/10 , games.cz 8/10.

Je to prostě o tom, že spousta lidí nedokáže akceptovat to, že hra nemusí být nutně 100 hodinová a nelineární, aby byla dobrá. Je spousta pecek ať už z dávnější doby nebo ze současnosti, které mají herní dobu 5-10 hodin a nejsou to otevřené sandboxy a přitom to jsou skvělé hry.

Navíc vývojáři od začátku tvrdili, že je pro ně děj hodně důležitý a hra, která dost staví na ději bývá často nejlepší pokud je spíše lineárnější.

Já za sebe jsem si třeba jistý, že budu spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky těším a vím, že si to snad užiju. I tyhle hry mají své kouzlo a ikdyž vím, že to asi bude jednohubka, rád si ji dám. Teď jsem hrál samé Dragony, Mordory, Gta a už bych chtěl něco "normálnějšího" kde trošku vypnu mozek a budu se unášet jen atmosférou a snad i dobrým příběhem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmiňuješ jen ty negativní, ale co třeba - gametrailers 8,2/10 , eurogamer 8/10 , play uk 8,1/10 , games.cz 8/10.

Je to prostě o tom, že spousta lidí nedokáže akceptovat to, že hra nemusí být nutně 100 hodinová a nelineární, aby byla dobrá. Je spousta pecek ať už z dávnější doby nebo ze současnosti, které mají herní dobu 5-10 hodin a nejsou to otevřené sandboxy a přitom to jsou skvělé hry.

Navíc vývojáři od začátku tvrdili, že je pro ně děj hodně důležitý a hra, která dost staví na ději bývá často nejlepší pokud je spíše lineárnější.

Já za sebe jsem si třeba jistý, že budu spokojený.

Máš pravdu, ale když si zadáš do google The Order 1886 review, tak víc jak 6,5 tam najdeš opravdu minimálně, takže převažují spíš ty průměrnější recenze. Řekl bych 2/3 jsou spíš ty mezi 5 až 6,5. Já budu určitě spokojený taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



mrkněte ortodoxní zastánci the order raději ne :wohow: , jinak co baví Vás to? Mě exkluzivní hry zatím moc nenadchli. Killzone nic moc, Infamous taky žádná sláva, knacka jsem raději ani nehrál, nejlepší mi přijde Driveclub, škoda toho launche. Snad to zásadně změní Bloodborne. Jinak až potom na konci roku Naughty Dog to jistí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, ale každému může být úplně u zádele za co utratím své v potu tváře vydělané prachy. Jestli dám 1600 za speciálu orderu ve steelbooku (jako já) nebo uvalí těch 1600 za víkend někde v báru a u rulety. Jinak order už mám doma, večer samozřejmě zahraju ;)

Btw killzone slušné techdemo, infamous ss výborné, knack jsem nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me naprosto uzasna hra. Jsem opravdu nadseny z tehle jedinecne next gen akce. Nechapu hate kolem tehle hry a zvlaste o hateovani hraci doby...btw cod jsem dohral za 3,5 hodiny, multak me moc nenadchnul a taky jsem vyplazl 1600 za hru. Konzole jsou v jedne veci jedinecne. Koupis hru za 1600 a pi dohrani ji otocis za 1200, nekomu tim udelas nesmirnou radost ze usetril a tebe hra ve vysledku stoji pekne 4 stovecky....tak v cem je problem??? Pro rejpaly, zkus vzit rodinu do multikina, kolik si myslis ze zaplati 4 clena rodina za 2 hodinovy zazitek v multikine??, do 1600kc to nebude daleko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu