Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Order: 1886


NobodyAnswers

Recommended Posts

Dohráno, a můžu potvrdit že je to dobrá hra. Určitě jsem hrál už lepší, ale zklamanej nejsem... Pár věcí ve hře mi nesedlo, jinak super zážitek! Když jsem kupoval ps4, hra jako GTA, FAR CRY 4 nebo alien se mi zdál jako vrchol ps4 výkonu( byl jsem spokojen), ale po order musím říct (i jako bývalej pc hráč) mi spadla brada na zem. Lidi neřeště recenze zahrajte a uvidíte. Každej má jinej názor. Hodnocení 4/5 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 157
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ono je to v této době hodně těžký udělat must have titul, příjde mi že všechno tady už bylo a vše se jen dokola recikluje s menšími inovaceni a bojím se že to tak bude dál , protože pomalu už vše vymysleli, jen se mění kulisy a zasazení děje a veci , které používáš. Sám nad tím někdy přemýšlím co bych si vlastně zahrál kdybych mohl , ale nic mě nenapadá. Na Zaklínače 3 se taky těším a jsem fanda, ale prostě už to tady několikrát bylo ať už v lepší nebo horší podobě atd atd. Takže Order si moc rád zahraju odreaguju se a to je to proč vlastně hraju:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na facebook stránce české playstation byla do včera soutěž o zvláštní balení order 1886....sledoval jsem to, zúčastnil se...ovšem, co vyhrálo...snad až na jednu výjimku. Nechápu...originálnějších a vtipnějších tam bylo hned několik....No..posuďte sami.. https://www.facebook.com/playstationczechslovak/photos/a.283715388469873.1073741828.277786172396128/400810523427025/?type=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na facebook stránce české playstation byla do včera soutěž o zvláštní balení order 1886....sledoval jsem to, zúčastnil se...ovšem, co vyhrálo...snad až na jednu výjimku. Nechápu...originálnějších a vtipnějších tam bylo hned několik....No..posuďte sami.. https://www.facebook.com/playstationczechslovak/photos/a.283715388469873.1073741828.277786172396128/400810523427025/?type=1

Ty výherce taky nechápu.. By k tomu měli doplnit vysvětlivku v čem ten vtip spočíval aspoň :D hodně zvláštně vyhodnocený no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlap, kterej si na kozy namaloval kníra, týpek, co se vyfotil s bleskem a šoupnul do novin dvě fotky ze hry....Nic, co by tam xkrát nebylo v mnohem lépe provedeném vydání. Jediné, co bych tak jako bral...tak ta holčina....je to relativně dobře udělané a i vtipné dejme tomu. Ale nejvtipnější? To teda rozhodně ne....No ale to je úděl všech takových soutěží, kde je nejasné hodnotící pravidlo. Pro každého je vtipné něco jiného.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem spokojený, jen ta grafika se mi zdála o chlup lepší při předešlých prezentací. Přijde mi jakoby trošku rozmazaná, předtím se mi zdála víc ostrá. Zkoušel jsem různé nastavení, ale nepomohlo to. Každopádně je to super o tom žádná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem teprve ve treti kapitole a naprosta spokojeost, ten kdo uz dohral, můžete mi prozradit na kolik kapitol se mohu tesit? mam trošičku problem s nastavenim obazu a problém je asi moje tv, obraz mam ze stran orizly, prose se mi nevejde na obrazovu. ma někdo z vas také tento problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo kdo to dohrál? Zatím koukám, že celkem spokojenost. Jakej je příběh, má to smysl za tu cenu?

Dohrál jsem před chvilkou a jsem spokojený. Dostal jsem přesně to, co jsem čekal a co i tvůrci říkali. Filmovou, lineární střílečku s perfektní grafikou. Dohráno na střední obtížnost za deset hodin a čtyřicet osm minut :D

Ale udělal jsem chybu, že jsem se sem mrknul a zapomněl se přihlásit, takže jsem viděl i výplody dítěte, kterého mám ve zdejším výborném ignore listu. Ale jak může někdo rozumný, co vyšel alespoň pátou třídu základní školy,brát vážně jeho tvrzení že ho hra nudila, když jak sám tvrdí tady http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?article183239-vp-page=1&link=the-order-1886-dostava-rozmanite-recenze-183239 neumí anglicky. No a jak jsem tak viděl jeho písmo, tak kromě angličtiny neovládá ani češtinu a mnohé bratry slováky jsem viděl lépe psát česky.

Předem píšu, že toto je má první a poslední reakce na toto individuum, mám ho v ignore listu a už zaboha neudělám podobnou chybu že bych se díval na forum bez přihlášení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrál jsem před chvilkou a jsem spokojený. Dostal jsem přesně to, co jsem čekal a co i tvůrci říkali. Filmovou, lineární střílečku s perfektní grafikou. Dohráno na střední obtížnost za deset hodin a čtyřicet osm minut :D

Ale udělal jsem chybu, že jsem se sem mrknul a zapomněl se přihlásit, takže jsem viděl i výplody dítěte, kterého mám ve zdejším výborném ignore listu. Ale jak může někdo rozumný, co vyšel alespoň pátou třídu základní školy,brát vážně jeho tvrzení že ho hra nudila, když jak sám tvrdí tady http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?article183239-vp-page=1&link=the-order-1886-dostava-rozmanite-recenze-183239 neumí anglicky. No a jak jsem tak viděl jeho písmo, tak kromě angličtiny neovládá ani češtinu a mnohé bratry slováky jsem viděl lépe psát česky.

Předem píšu, že toto je má první a poslední reakce na toto individuum, mám ho v ignore listu a už zaboha neudělám podobnou chybu že bych se díval na forum bez přihlášení...

přesně tak, je to dobrá a jsem za ni rád. Zítra začínám hrát znova:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem čekal jsem dostal. Pozlátko v podobě krásné grafiky, sráží neskutečná svázanost, jakou jsem teda hodně dlouho neviděl a občas jsem měl pocit, že to vlastně ani nehraju, ale hrají to za mě autoři. Ale tohle se prostě očekávalo a nemůžu si stěžovat. Baví mě to i tak, ale musím říct, že takovou hru mi bohatě stačí zahrát si jednou za rok a určitě ne víc jak jednou. Je to taková herní jednohubka. Doufám, že tohle nebude trendem, protože pak bych musel svoji PS4 prodat. Za mě 8/10 hlavně za grafiku a atmosféru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz tak za prve neurazej za druhe nejsem sam komu se ta hra nelibila az na grafiku a za treti kolik je tobe let doufam ze aspon kolem 40 aby si me mohl kritizovat. Jo a to ze neumim anglicky to je pravda tak ze kdyz budes rozume uvazovat co ta hra prinese pro ty co umeji spatne anglicky kdyz je tam plno dialogu nez filmovosti co nema v sobe zadnou akci pomalu ? Hodnoceni tehle hry je presne 65 na celej svet a to myslim hodnoceli lidi co pisou recenze. Jinak vcera si mel poslouchat recenzenta replay to bylo neco vy fanboys sony .Nesmite bejt tolik zaslepeni nikdo proti vasi konzoly sony nic nema ale proti te hre jo a i kdyby nebyla exkluzivni nebo byla exkluzivni pro jine platformy muj nazor bude stejny.

Napadlo me coby s te vlasne psaly kdyby to byla exkluzivka xbox one naco by s te se zamerily nato ze to vyslo na xone nebo na hru a podle toho jeli kritiku?

Upraveno uživatelem jaccomo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu