Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Moderators

Proti jeb*ní zde nepadlo jediného křivého slova, ba naopak, co by to bylo za čecha, kdyby se nesnažil všechno co jde ojeb*t, jen mi přišlo úsměvné číst o poctivosti a narážkách na Singaporský Live Store a přitom pořídit ještě větším ojeb*m. Inu, s poctivostí člověk nejdál dojde 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Esmo je to úplně easy. Pokud jsi predobjednal. Přihláš se tady: uplay.com vpravo nahoře je ozubené kolečko, tam dej account management. Vyjede stránka, tam je žlute zaramovana nabídka, je tam beta access. Nebo jak se to píše. To dáš, rozkliknes kód, ten zápas do psn a stahuje. Easy As fuck :D. Sám jsem to nenašel. Musel jsem podle indicií že Senomet fora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam pouze klíč na pc, takže je někde chyba, ale nevím kde....

Přitom na stránkách Division mi vyskakuje hláška pro PS4 verzi: "

YOU HAVE ALREADY REDEEMED YOUR BETA CODE

B

efore the beta starts, we will send you your access key via the email address associated with your Uplay account."

A zatím na ps4 nic, jen mi došel key pro pc verzi...

EDIT: ♥♥♥♥♥ní fonty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Esmo je to úplně easy. Pokud jsi predobjednal. Přihláš se tady: uplay.com vpravo nahoře je ozubené kolečko, tam dej account management. Vyjede stránka, tam je žlute zaramovana nabídka, je tam beta access. Nebo jak se to píše. To dáš, rozkliknes kód, ten zápas do psn a stahuje. Easy As fuck :D. Sám jsem to nenašel. Musel jsem podle indicií že Senomet fora

Včera jsem předobjednal na ps store a na uplay ve žlutém ramečku mám napsané žádný přístup k alfa nebo beta verzi!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu