Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

ano, ale je nesmysl si stezovat na nedostatek lokaci, ktere jsou z duvodu (pouze) alfa verze dostupne.. jasne ze v plne hre toho bude daleko vice.. :)

Jasně to chápu, ale mám nahráno už snad 7 hodin a byl jsem jen v té jedné v rusku. A úkolů jsem splnil nespočet. Tak alespoň dvě lokace mohli dát. Jedna je fakt málo i na alfu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nevíte, zda bude mít finální verze hry cz titulky??

Pokud sem dobře pochopil, tak Destiny je MMOFPS s RPG prvky. Uz si nekdy videl MMO s ceskejma titulkama? Aby ke kazdy uprave nahaneli prekladatele? Nebude jednodussi se naucit svetovej jazyk. Chapu, davat ve skole pozor je narocny, ale ono se to vyplati aspon v hernim svete... Takze odpoved je ne. Velmi pravdepodobne se nebudou zaobírat jazykem pro velmi omezenou cast planety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sem dobře pochopil, tak Destiny je MMOFPS s RPG prvky. Uz si nekdy videl MMO s ceskejma titulkama? Aby ke kazdy uprave nahaneli prekladatele? Nebude jednodussi se naucit svetovej jazyk. Chapu, davat ve skole pozor je narocny, ale ono se to vyplati aspon v hernim svete... Takze odpoved je ne. Velmi pravdepodobne se nebudou zaobírat jazykem pro velmi omezenou cast planety...

Když už seš tak chytrej, tak ty ses naučil světový jazyk ve škole? :D To jsi chodil na jazykovku, ne? Já umím anglicky, ale zajímalo mě to spíš proto, jestli to bude schopný hrát můj mladší bratr :D

ale jinak dík za vyčerpávající odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už seš tak chytrej, tak ty ses naučil světový jazyk ve škole? :D To jsi chodil na jazykovku, ne? Já umím anglicky, ale zajímalo mě to spíš proto, jestli to bude schopný hrát můj mladší bratr :D

ale jinak dík za vyčerpávající odpověď ;)

Vim ze se tomu tezce veri, kdyztak na tebe koukam, ale ano, naucil jsem se podstatnou cast svetoveho jazyka na normalni zakladni skole. ESRB má svůj důvod. Pokud neumí dostatečně anglicky, nebo není dostatečně starej, tak si nezahraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě taky zajímalo, protože mi to přijde docela nefér. Ti, kteří mají to brnění docela dost vydrží oproti těm co ho nemají. Akorát nevím jestli to není jen výhoda pro určitou rasu. Třeba já mám to odhození pomocí ruky, ale radši bych bral to brnění .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

já to mám objednané přes games.cz shop, který je svázaný s JRC a kód mi už poslali snad 3x

kdyby někdo chtěl, tak zkuste tento, nikde jsem ho nezadával, mám aktivované už dva kódy před tím (jeden "jiný z JRC a jeden co dával jeden CZ vývojař na FB):

Klíč - XMT-P6F-PPD

Návod na aktivaci:

http://www.jrc.cz/clanek_destiny

pokud by náhodou nefachal, tak se omlouvám, každopádně ho použijte jen v případě, že kód do Destiny ještě nemáte, popř. víte, že ho někdo chce

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu