Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak spustit GTA 5 na Xboxu


remarkcz

Otázka

1

Postup pro RGH a interní disk ( větší jak 4gb)

1.Rozbalit obě DVD pomocí image browseru

2.Ve složce kam jste rozbalily DVD najděte první DVD a otevřít složku a najít adresář content ten nakopírovat buď přímo přes ftp (total commander) do xboxu na hdd1 (kde tento adresář taky je) nebo pomocí flešky nakopírovat přes file manager v FSD

3.DVD 2 nakopírovat na externí disk popřípadně do interní složky z Games

2

na RGH konzoli

1) DVD 2 rozbalit je jedno jakým programem - funguje ISO2GOD i Xbox Image Browser a nahrát do stejné složky kam normálně dáváš hry - celé beze změn - zkrátka jako vždy.

Příklad : já to mám třeba převedené v ISO2GOD a nahrané v hdd1:\hry\545408A7

2) Z DVD 1 rozbalit Xbox Image Browserem 4 soubory (celkem něco pod 8 GB) ze složky \content\0000000000000000\545408A7\00000002

a ty nahrát do stejné složky na interní disku - tj do hdd1:\content\0000000000000000\545408A7\00000002

V menu xboxu po nascannování bude jen DVD 2 ze kterého to normálně pustíš.

Kdo nemá interní disk tak ten bod 1) má na externím disku a 2) narve na flashku přes Modio, jinak je to stejný.

3

DVD1:

This DVD has to be installed on your console's internal HDD or a USB drive which was formatted using your console. The size of the USB drive should be enough for the entire disc. Extract DVD 1 using Xbox Backup Creator (or any other application you prefer) and copy the 'content' folder from the extracted files to your internal HDD or the external xbox formatted USB drive.

When you transfer your files, they should look like this

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000000

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000001

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000002

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000003

i.e. 1 folder called 00000002 and 4 files inside it.

DVD2:

Files from DVD 2 have to be treated like a normal game which means you can either make an ISOrip (using XBC or other apps) and use that on your JTAG/RGH or make the ISO into a GOD container.

[h=2][/h]

Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.

Co budete potřebovat:

Získání složky 'Content':

1. Stáhněte si program 'exiso' (link nahoře) a dejte jej kam chcete (třeba na plochu). Pozn.: Pokud program klasicky spustíte, nic se nestane - problikne jen příkazový řádek.

2. Obraz s DVD1 přetáhněte (Drag&Drop) na soubor 'exiso.exe'

3. Nechte program pracovat, právě extrahuje soubory, které naleznete v nově vytvořené složce, která je na stejném místě, jako vaše ISO.

Přesunutí složky 'Content' na flashku:

Uvnitř nově vytvořené složky s extrahovaným obrazem uvidíte toto:

PeUfMpc.png

Vše, co potřebujete, je ve složce 'Content', takže jí otevřete.

Uvnitř složky 'Content' najdete složku se jménem "0000000000000000", což je složka stažených/nainstalovaných věcí v Xboxu. Uvnitř této složky otevřete další složku - "545408A7" - a nakonec složku "00000002". Nyní vidíte tyto soubory

JMa9xJa.png

"Injecting" souborů pomocí programu Horizon:

Připojte vaši upravenou USB flashku a pomocí funkce Drag&Drop přeneste všechny soubory vždy
po jednom
! Otevře se tohle okno:

97al.png

Klikněte v tomto okénku na tlačítko "Save to Device" a vyberte vaše USB. Stejný postup opakujte pro všechny 4 soubory v této složce ("00000002")

Kopírování souborů z flashky na Xbox HDD:

Tohle je už hračka a nejspíš to znáte, ale jen pro jistotu to sem dávám.

1. Připojte flashku do Xboxu

2. Jděte do "System Settings > Storage > Memory Unit / USB"

3. Jděte do "Games" a měli byste vidět sekci GTA V.

4. Zmáčkněte na ovladači "Y > Move" a zvolte váš HDD.

Jakmile kopírování dojede, máte hotovo!

Nyní již stačí vložit DVD2 do mechaniky a spustit - hra by měla jít bez problémů.

Tento tutoriál jsem testoval na LT+ 3.0 (DB: 16537)

Na flashi není co řešit, prostě vypálíš klasickou metodou (XGD3) obě DVD.

ŘEŠENÍ ZÁVADY -> The game couldnt start try to download again

Erroru se zbavíte pokud nahrajete nejnovější kernel do vaší konzole. Dashboardem to není a toto je jediné řešení. Přehrání kernelu v konzoli je naprosto jednoduché, takže si najděte návod

Nejčastější dotazy :

  • Narvu 8 GB souborů na 4 GB interní pamět xboxu ? : Ne
  • Jak to teda mám udělat ? : Vzít si flashku alespoň 16GB a tu naformátovat v Xboxu (settings/storage/configure) na FatX. Pak na ní v PC nahrát soubory stejně jako je uvedeno v bodu 2)
  • Na DVD 1 jsou ještě další soubory než ty v Content, mám je někam kopírovat ? : Ne
  • Musím aktualizovat FSD, Dashlaunch, Skiny aby to šlo ?: Ne
  • Musím aktualizovat oficiální dashboard ?: Pokud máte 16202 a vyšší tak ne, jinak ano
  • Jak se ta aktualizace na RGH konzoli dělá ?: http://console-forum.net/tema/146075...ramem-j-runner
  • Na jakou verzi mám aktualizovat ? : Na poslední dostupnou ať to nemusíte dělat brzy znova. Aktuálně to je 16537
  • Nejde mi přes Xbox Image Browser rozbalit DVD 1. : Potom to rozbalte třeba pomocí programu Xbox 360 MP Gui

Sorry kluci za kopírování návodů ale já mam objednanou originálku a sám RGH ani nic jinýho nemam :)

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 636
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Přidané obrázky

Recommended Posts

  • 0

A teď při kontrole přímo vypáleného dvd v abgx mi to napsalo toto:

ERROR: Unrecoverable read error while checking the Game CRC!

All Stealth CRCs match (Error occurred while checking the Game CRC)

Stealth was verified but game data wasn't

Není to mechanikou? nemám ihas, ale zatím všechny hry mi přes burnermax šli na 100% včetně instalace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neuložil sis to na jinym úložišti?

Jsem si jist, že to mám na interním HDD. Jiné ani nemám. Kousek jsem uhrál a uložil až to budu pouštět znovu dám vědět, jestli se to uložilo nebo ne.

Já potvrzuji funkčnost Quak verze. Hraji jí, ale mám RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.

Co budete potřebovat:

Získání složky 'Content':

1. Stáhněte si program 'exiso' (link nahoře) a dejte jej kam chcete (třeba na plochu). Pozn.: Pokud program klasicky spustíte, nic se nestane - problikne jen příkazový řádek.

2. Obraz s DVD1 přetáhněte (Drag&Drop) na soubor 'exiso.exe'

3. Nechte program pracovat, právě extrahuje soubory, které naleznete v nově vytvořené složce, která je na stejném místě, jako vaše ISO.

Přesunutí složky 'Content' na flashku:

Uvnitř nově vytvořené složky s extrahovaným obrazem uvidíte toto:

PeUfMpc.png

Vše, co potřebujete, je ve složce 'Content', takže jí otevřete.

Uvnitř složky 'Content' najdete složku se jménem "0000000000000000", což je složka stažených/nainstalovaných věcí v Xboxu. Uvnitř této složky otevřete další složku - "545408A7" - a nakonec složku "00000002". Nyní vidíte tyto soubory:

JMa9xJa.png

"Injecting" souborů pomocí programu Horizon:

Připojte vaši upravenou USB flashku a pomocí funkce Drag&Drop přeneste všechny soubory vždy po jednom! Otevře se tohle okno:

97al.png

Klikněte v tomto okénku na tlačítko "Save to Device" a vyberte vaše USB. Stejný postup opakujte pro všechny 4 soubory v této složce ("00000002")

Kopírování souborů z flashky na Xbox HDD:

Tohle je už hračka a nejspíš to znáte, ale jen pro jistotu to sem dávám.

1. Připojte flashku do Xboxu

2. Jděte do "System Settings > Storage > Memory Unit / USB"

3. Jděte do "Games" a měli byste vidět sekci GTA V.

4. Zmáčkněte na ovladači "Y > Move" a zvolte váš HDD.

Jakmile kopírování dojede, máte hotovo!

Nyní již stačí vložit DVD2 do mechaniky a spustit - hra by měla jít bez problémů.

Tento tutoriál jsem testoval na LT+ 3.0 (DB: 16537)

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám bohužel starý Dashlaunch, ale nedaří se mi ho aktualizovat. Když ve file manageru chci spustit instalaci, vyskočí na mě hláška "the game couldn´t start. Try downloading the game again. Dokážete prosím poradit, kde dělám chybu?

edit: Zkoušel jsem to teď i přes XeXmenu podle návodu na youtube, ale hází mi to pořád tu samou hlášku :/

Upraveno uživatelem DarkVoid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
relase od quack 2 dvd neni v pořadku

pokud ti to píše problém u verifikace, a to že nemůže znovuotevřít, tak klikni pravým na dvd2.iso vlastnosti a tam odškrtni Jen pro čtení dej použít, a potom smaž soubor dvd2.DVD né iso, ale .dvd soubor ten menší, poté nech projet abgx360 a bude v pořádku měl jsem stejný problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud ti to píše problém u verifikace, a to že nemůže znovuotevřít, tak klikni pravým na dvd2.iso vlastnosti a tam odškrtni Jen pro čtení dej použít, a potom smaž soubor dvd2.DVD né iso, ale .dvd soubor ten menší, poté nech projet abgx360 a bude v pořádku měl jsem stejný problém :)
jj pravda dekuji za radu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Voki: Ano, ale po nainstalování druhého disku jsou chyby v texturách. R* doporučuje neinstalovat druhý disk. Každopádně já nainstalováno mám a problém nemám, až na některé textury mostů se načtou později, ale to se stane jen málokdy a je to lepší než bzučící mechanika.

Jinak jsem se chtěl zeptat dostal už někdo banána? Nebo má nějaké info z netu? Já zatím jedu v pohodě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ŘEŠENÍ ZÁVADY -> The game couldnt start try to download again

Erroru se zbavíte pokud nahrajete nejnovější kernel do vaší konzole. Dashboardem to není a toto je jediné řešení. Přehrání kernelu v konzoli je naprosto jednoduché, takže si najděte návod

Na foru nic není pokud jsem správně hledal pomůžete mi nejsem moc dobrý angličtinář na google jsem co si našel ale v angličtině děkuji.Poradíte mi s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám problém s verzí Grand Theft Auto V XBOX360-QUACK. Po misi s tou žlutou mini-ponorkou a armádním vrtulníkem

se mi dál nezobrazují další mise, mám prázdnou mapu bez misí pro všechny 3 postavy. Vypadá to jako by bylo hra dohraná, ale mám odehráno zatím jen 34%. Není ta verze od QUACK nuked ? DVD2 mám převedené do GOD a DVD1 mám zkopčené v content a do té doby to fungovalo bez problému. Dostal už se někdo s release QUACK dál než je tato mise ? Děkuji Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, Xbox musí mít jeden disk, který je naformátovaný řečeno laicky jako systémový.

HDD na které se dává DVD 1 musí být interní , ne systemový . Jako interní HDD když ho nemá může být použitá fleška naformátovaná v xboxu na FATX . Nemůže to být externí HDD ve FAT 32 .

Upraveno uživatelem toro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu