Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA 4 problém v plynulosti hry


johny23

Recommended Posts

Zdravím,

Mám notebook: Intel Core i5-2430M , NVIDIA GeForce GT 540M 2GB VRAM , 6GB ram

Když zapnu hru, tak jde parádně i na plné detaily, ale po krátké době hraní je o dost zpomalená.

Myslím si, že se ntb dost hřeje a to ho mám cca 3-4cm nad stolem (takže nefuní na stůl).

Co s tím ? :/ (dělá to, i když mám hru na min. grafické možnosti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli máš NTB tak je jedno jestli je přímo na stole nepo metr nad. Určitě je to tím že se přehřívá procesor nebo grafika a tak dojde k podtaktování což sníží výkon a tak dochází k sekání hry měl jsem stejný problém stačilo vyfoukat z NZB prach a teploty jsou zase v pořádku a taky to chce snížit někdy detaily. a pro kontrolu teplot doporučuji program HWmonitor stačí zapnout a program zaznamená nejvyšší teploty u mého NTB začínalo podtaktování při 85-86 °C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Mám notebook: Intel Core i5-2430M , NVIDIA GeForce GT 540M 2GB VRAM , 6GB ram

Když zapnu hru, tak jde parádně i na plné detaily, ale po krátké době hraní je o dost zpomalená.

Myslím si, že se ntb dost hřeje a to ho mám cca 3-4cm nad stolem (takže nefuní na stůl).

Co s tím ? :/ (dělá to, i když mám hru na min. grafické možnosti)

Myslim ze jsi si odpovedel sam...nic proti ale jsi asi jako kazdej kdo PC/NTB nerozumi a mysli ze NTB rozjede GTA IV.Ta hra je narocna i na starsim lec lepsim PC a na tomhle NTB ji bez trhani nedas a nepomuze ani patch...to ze se ti za chvilku snizi FPS je diky teplote ktera jde nahoru a takt jde dolu aby se to stacilo uchladit.

Ono je hezky ze kazdej ma NTB se super grafikou ktera utahne kazdou hru...ale na jak dlouho nez se zacne prehrivat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám hraju gta4 na podobném NB,jen s grafikou gt630m.

1.Vyčistit NB od prachu

2.Něčím podlož zadní stranu (ideál chladící podložka),klidně vyměň teplovodivou pastu,popřípadě pokud je v záruce tak servis,tohle nb nesmí dělat.

3.Sniž detaily na minimum (něco minimum,něco klidně medium),defragmentace disku,hra tahá hodně dat. (ideál ssd)

4.Originální hra + patche je skoro nutnost,nelegální hra my taky lagovala i s patchema.

5.Kup nějakou herní krabici (ps3,xbox) stojí pár šušnú,grafika bude stejná,akorát to budeš mít bez starostí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu