Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS vita nebo Nvidia Shield


Dominigue

Otázka

čus, chci si koupit ps vitu, ale pak sem se dozvěděl o Nvidia Shield a že je taky o dost výkonější než Ps vita, jenže do česka příde až až přístí rok co sem četl, má cenu čekat? nebo si koupit vitu, měl bych to na hry/filmy/net, ale ten Nvidia shield je Android takže si myslim že nějaký extra hry na to čekat nemůžu ne? když PS vita má hry jako na PS3, co myslíte, cena je +- stejná , díky za rady/názory hodně mi to pomůže! a taky sem se chtěl zeptat jestli si můžu stahovat hry na PS vitu nebo jestli to nejde a musí se to flashnout jako psp, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mMozna ma cenu cekat ale jeste o Shield moc nevime, kazdopadne na tom budes moct hrat hry s pc.. bude se to streamovat pres internet.. takze budes potrebovat sakra rychli net aby ti hry jeli plynule. Ps Via rozhodne nema hry jako ps protoze je to hanheld a momentalne je v takovem dost zajimavem obdoby kdy na ni neni moc velkych AAA exkluzivnich her .. ale zanedlouho prijde killzone.. Na vitu muzes stahovat hry jen legalne pres PS Store ani to nejde flashnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Shield:

- lepší ovládání (prakticky jako Xbox360 gamepad)

- lepší hardware (vyšší výkon, display s HD rozlišením, vyšší kvalita zvuku)

- vyšší výdrž

- lepší podpora multimédií - Android (aplikace a hry)

- streamování her z PC (nutno mít Nvidiu GK GTX660 a lepší)

PS Vita

- levnější

- přenosnější

- OLED display a zadní touchpanel

- kvalitnější hry

Já osobně bych tedy čistě pro hry koupil PS Vitu, ale pokud chceš třeba hodně poslouchat hudbu, koukat se na filmy a brouzdat po netu, tak bude Shield asi lepší volbou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to tvoje rozhodnutí a musíš si o tom trochu vyhledat a nespoléhat jen na ostatní. Tady jde prostě o to, jaký typ her hraješ atd... Obě konzole jsou úplně jiné..

Já si právě chci koupit PSV kvůli těm super hrám :) Například mě celkem příjemně překvapil LBP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dal ti thanks, protože jsi pochopil irony :D Jinak LPB je super, kdysi mě to hodně bavilo. Můj názor je, že Nvidia Shield nemusí být špatná, ale stejné hry si zahraju na nějakém Samsungu Galaxy S4 nebo na iOS si na iPhone 5 zahraju i lepší :) Za to PS Vita už je fakt herní konzole a ty hry jsou dělány JEN PRO TU KONZOLI! Nvidia Shield ti hry z Android mobilů podá s lepším ovládáním, ale není to nic extra - zahraješ si to na kdejakém mobilu. PS Vita je fakt herní konzole a z tebe tak nějak cítím, že by sis měl vzít PSV :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PS Vita je fakt herní konzole a z tebe tak nějak cítím, že by sis měl vzít PSV

:D Nojo :D Taky si myslím

nemusel si psat dva příspěvky pod sebe stačilo upravit ten předchozí ;) jinak lbp je pecka si me kdyztak pridej a mužem nekdy spolu zahrat :P

Pardon :D Jo? To je super :) Potom po Vánocích napíšu svoje jméno a přidáš si mě OK? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu