Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 14


Anubis1

Recommended Posts

  • Odpovědi 151
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, můžu někoho z Vás poprosit, zda by nějak srozumitelně přeložil ten návod od PetrPucka na změnu soupisek. Stále se mi to nějak nedaří předělat, nevím kde dělám chybu. Povedlo se to někomu?

Díky M.

edit. tak už nic, už se mi to povedlo

Upraveno uživatelem artili
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak nevim v cem furt vidite problem. Mam take flash a hry hraju pred vydanim ,ale pripojeny na livko ho nemam. Jednou za 2 tydny to fouknu na xlive stahnu soupisku a odpojim. To cloveka driv prejede auto nez dostane BAN za nakych 5 minut co bude pripojeny na xlive. Kdo ma RGH ma holt smulu a musi si to nekde najit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

viktor: Tak to jsi fakt borec, hrát hry před vydáním. A mimochodem - vážně si myslíš, že čím rychleji se odpojíš od live, tím menší je šance na ban? Jakože tě ten ban nedohoní? :D Většinou navíc dostáváš jen flag a ten se dává okamžitě po připojení na live.

Na druhou stranu je fakt, že pokud na live jinak nechodíš, tak ti ani ban pravděpodobně tolik vadit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viktor: Tak to jsi fakt borec, hrát hry před vydáním. A mimochodem - vážně si myslíš, že čím rychleji se odpojíš od live, tím menší je šance na ban? Jakože tě ten ban nedohoní? :D Většinou navíc dostáváš jen flag a ten se dává okamžitě po připojení na live.

Na druhou stranu je fakt, že pokud na live jinak nechodíš, tak ti ani ban pravděpodobně tolik vadit nebude.

Jen jsem tim chtel podotknout,ze kdyz ty hry nebudu hrat nekde pred vydanim ofic na xlive,ze moznost flagu/banu je urcite mensi nez kdybych to hral s livkem. Na live jak pises nechodim ,ale jednou za mesic kouknout na soupisku v nhl to me fakt nezabije a stahnuti je otazka mikrosekundy a nemusim to slozite nekde hledat na netu a davat do konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by zajimalo, jetli vam ten update TU1 funguje. Ja ho vlozil na HDD/00000.../454109BE/000B0000/TU a zjevne me to nejde. Autori uvadeji ze je opraven oblibeny hrac tymu u NJD, misto Kovalchuka je tam Brodeur...

MID a TID mam shodne http://www.xbuc.net/browse/nhl-14/

poradte jakou cestu na HDD jste zvolili aby TU1 NHL 14 fungoval

Upraveno uživatelem Dudu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky ňák nešlo To jsem si stahoval přes xko official update ve freestylu a nic.. Taky by mě zajímalo jak se to řeší když už máš rozjetou sezonu jestli se tam ty updaty přidaj nebo jestli musíš sezonu znova.. Samo mluvim o updatu na hru ne na soupisky.. nešlo mi to ani ve Fife

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky ňák nešlo To jsem si stahoval přes xko official update ve freestylu a nic.. Taky by mě zajímalo jak se to řeší když už máš rozjetou sezonu jestli se tam ty updaty přidaj nebo jestli musíš sezonu znova.. Samo mluvim o updatu na hru ne na soupisky.. nešlo mi to ani ve Fife

Já si myslím, že musíš začít novou sezonu! Zkontroluj si sestavu v menu Upravit - Soupisky... jestli je tam máš aktuální, tak začni sezonu a jedeš. Kdyžtak si je uprav sám, zabere to chvilku... A jestli Ti náhodou jde jen o Tomáše Hertla, tak ten je ve Slavii. Trejdni ho do San Jose, trošku mu zvedni dovednosti a nemusíš řešit Roster Update. A samozřejmě, dovednosti hráče jdou upravovat jen před zahájením sezony, takže nejdřív upravit, pak uložit a až potom hrát...

Upraveno uživatelem martysvadla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu