Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 14


Anubis1

Recommended Posts

Souhlas, uroven extraligy je podle me na ceske pomery super a zajit na hokej neni vubec na skodu, vetsinou je to dobry zazitek, od atmosfery az po samotny hokej...jinak ve hre je samozrejme zaklad hrat NHL, ale nekdy si clovek muze dat i Extraligu, je tam zajimavy rozdil v sirkach kluziste, kdy si na to clovek musi zvyknout a zajimave se pak zase zvyka zpatky na uzsi kluziste...

to hodnoceni hracu muze byt problem, ale zase to jde upravit lehce pomoci posuvniku, kdy treba navysis presnost strely...kazdopadne soupisky pro tuto sezonu Extraligy budou ke stazeni, delaji se uz tretim rokem...pro ty, co to chtejí mit alespon takto zlepsene...

Ahoj. Ty soupisky do Extraligy jsou někde ke stažení prosímtě??

Upraveno uživatelem Adze88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 151
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jen pro zajimávost...po x letech se podařilo vytvořit editor pro úpravu různých prvků ve hře...stále se to vyvíjí a teď je cílem úprava grafických věcí jako ledových ploch a všemožných grafických věcí...nicméně už teď lze editovat velké množství textových, ale i jiných věcí...

jako důkaz (další budou následovat)....změna názvu plzeňského týmu

post-65173-14687169739063_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny hokejové fanoušky.Mám malej problém,koupil jsem si včera NHL 14 a chtěl jsem si ze 13tky přesunout karieru...3. sezony jako PK a 1. jako golman.(dost hodin práce a zábavy)A nikde nemůžu najít přesun savů?! V Nhl13 to bylo ve uložit/načíst/smazat..A tady nikde..Poradte někdo zda to jde??? Protože fakt nehodlám rok práce vymazat a nebo to hrát odznova jen kvůli změně bitek:-(.(jinak pokud to nejde tak pěknej podraz od EA a příště snima končím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje vám na RGH u NHL14 na ovladači tlačítko start? Já ho někdy musím zmáčknout i desetkrát aby zareagovalo. Dělá mi to jen u téhle hry a zkoušel sem již dvě stažené verze...

Dělá mi to to samé .. ale xbox guide na ovladači funguje stejně jako start :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem s NHL 14 na svem xboxu s RGH, normalne sem prekonvertoval hru stejne jako radu dalsich pres iso2god. Zpocatku jsem hru stahnul nakopiroval do spravne slozky a normalne se spustila, ale po nekolika hrach se to seklo vetsinou pri nahravani zvoleneho zapasu a bud sem hru musel restartovat nebo se restartovalo samo FSD. Rekl sem si, ze bude asi nejaky vadny iso a stahnul jsem z jineho zdroje. Nyni se ale hra vubec nespusti a misto toho napise, ze hru nemuze spustit a mam se pokusit ji znovu stahnout. Vsechny ostatni hry fungujou normalne jenom NHL 14 mi blbne, nevite kde je problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni nahodou potreba delat kvuli NHL 14 dashboard update ? jinak to zkusim hned jak budu u xboxu

Edit : tak uz to funguje, mozna to bylo tim, ze jsem mel nastaveno v iso2god full iso rebuilt a blblo to, kdyz jsem to zrusil uz to fungovalo

Upraveno uživatelem K!NG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny... můžete mi poradit, jak hrát HUT? Jsem přihlášen na xbox LIVE a když chci začít hru, tak mi to napíše, že můj hráčský profil je pro hru neplatný, nebo něco v tom smyslu. Předem děkuju za rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se v tom vůbec nevyznám. Mám xbox teprve mesic a nevím, co to je gold. No ke nejaké nastavení, nebo se to musí koupit? Když hraju ten ultimate, tak muzu hrát jen jako jeden hráč. To je taky přes net, nebo to hraju proti pc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu