Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


spenat

Recommended Posts

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak musim rict, ze optimalizaci opravdu zvladli bezproblemu. A i mapa z bety je krasne hratelna, na svy sestave se pohybuju pri ultra/high s vypnutym vyhlazovanim stale kolem 60fps (nejmin klesla zatim na 43fps, ale jen asi na 3 vteriny a to v singlu). Multak je dle meho lepsi jak v BF3, ale jelikoz v BF3 toho clovek nahral tuny hodin, tak uz BF4 nijak zvlast neoslni

Stale plati, ze me nejvic bavi litat vrtulnikem, ale to se mi lepe ovlada na gamepadu, a tam me stve, ze pozmenili celkove u motorovych vozitel ovladani z R2/L2 cudliku na packy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, ani jsem si ji pořádně nezahrál a už mi leze na nervy.

Neustále mi vypadává zvuk, lagujou všechny servery a už mi ta hra aj padá na ultra mi to jede 60fps a internet mám dostatečně rychlí.

Nečekal jsem, že to bude tak zabugované ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Psal jsem je do úplně prvního postu v tomhle topicu, ale zkopíruju je sem:

Moje PC:

CPU: AMD FX-6100 (až budou prachy, upgraduju na 8350)

GPU: MSI N660Ti TwinFrozr IV

PSU: SeaSonic S12II 520W

MB: 960GM-GS3 FX

RAM: 2x 4GB Kingston HyperX Beast Series (2400MHz, C11)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Upgradovat budu, FX-6100 má jádro Bulldozer, kterej má šílený propady v benchmarcích - proto taky o necelé 2 týdny uvedení do prodeje tyhle procesory stáhli a nahradili Visherou... Ale uvidíme :D

Jinak hraju na nejvyšší nastavení, 1920x1080.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně Ti nic vymlouvat nehodlám. Jen si myslím, že nějaké benchmarky vůbec nehrají žádnou roli a zbytečně upgradovat nevím nevím. Pokud upgradovat tak raději na Intel. Aby sis nemyslel, že jsem Intelák a cpu ti tu svoje tak nejsem. :D Vlastním staré AMD Phenom II X4 955BE.

EDIT: pokud chceš opravdu upgradovat tak upgraduj na 8320, který je o litr levnější a 5% pomalejší, ale tak 0.2GHz si zvládneš dotaktovat, myslím, že za litr to stojí.

Upraveno uživatelem skiz- u suck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pozor - může obsahovat spoilery (a nemusí, záleží na tom, co za spoiler považujete :D )!

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych dodělal kampaň a musím říct, že je to první hra, u který mi došlo, jak mě iritujou naskriptovaný levely ve smyslu, že na křižovatce máte 3 směry zatarasený a můžete jít jen čtvrtým - konkrétně mi tohle všechno došlo u poslední mise, kde procházíte dost trapně rozloženýma troskama, který "náhodou" tvoří cestu.... O skriptech a event triggerech ani nemluvím, to je kapitola sama pro sebe. Endingy mě taky zklamaly, horší konce jsem fakt dlouho neviděl (sice není jen jeden, ale zbylý dva nejsou nějak extra jiný).

Samozřejmě jak už jsem naznačil, tenhle problém není jen u BF4, je to u většiny dnešních FPS her, ale až tady mi došlo, jak špatný to je. Asi jsem holt oldschool gamer, ale zlatej Doom, ve kterým se mi i párkrát stalo, že tam bylo tolik cest, že jsem zabloudil.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Přesně, připomělo mi to Gordona Freemana z Half-Life :D Upřímně bych byl radši, kdyby Reckerovi (hlavní hrdina, hráč) dali nějakej hlas, je mi jedno jakej, ale tohle vypadalo fakt divně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja SP vubec neresim...to je spis chyba ze tam nejakej je...ja to beru jako intro do MP co muzu ocekavat za hru/grafiku/zbrane atd...jinak nic vic.

O MP jeste uvazuju ze si to koupim pac jsem mel i BF3...ale nevim jak to pojede...SP mi jede dobre i na High ale hraju to na Low abych mel co nejvic FPS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu