Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


spenat

Recommended Posts

Tezko rict, podle toho kolik jich kde dostali, u nas v Liberci to bylo jen 10ks na PC, ja to koupil hned prvni den, jeste ani vystaveny to nemeli. Ale po tydnu, fakt tezko rict...

ale treba to bude nekdo prodavat na aukru se stoveckou navic, coz se porad vyplati .

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tezko rict, podle toho kolik jich kde dostali, u nas v Liberci to bylo jen 10ks na PC, ja to koupil hned prvni den, jeste ani vystaveny to nemeli. Ale po tydnu, fakt tezko rict...

ale treba to bude nekdo prodavat na aukru se stoveckou navic, coz se porad vyplati .

No kdysi...ne tak davno jsem tam delal tak obvolam zname po Praze atd jestli to jeste nekde nemaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca, já to taky viděl před týdnem, ale u sebe jsem neměl cash a ani jsem neměl grafiku a ani jsem nevěděl jestli jí pořídím. Dnes jsem psal na podporu jestli mají ještě nějaké kusy na PC na Praha Zličín. Psali, že mají dostatečnou zásobu na PS3/XBOX360 dal bych jim pěstí. Čekám ještě co napíší dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca, já to taky viděl před týdnem, ale u sebe jsem neměl cash a ani jsem neměl grafiku a ani jsem nevěděl jestli jí pořídím. Dnes jsem psal na podporu jestli mají ještě nějaké kusy na PC na Praha Zličín. Psali, že mají dostatečnou zásobu na PS3/XBOX360 dal bych jim pěstí. Čekám ještě co napíší dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem betu, cca. 20 minut, protože mi to lagovalo, ale podle všeho co jsem četl a viděl různé gameplaye to prostě vypadá jak BF3, koukal jsem na porovnání obou dílů a jak pohyby, tak celkové chování zbraní, zvuků atd. je úplně stejné jako u 3ky.

Ale stejně až budou prachy tak si jí koupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to da se rict to same, hitboxy sou sice lepsi, ale k cemu to, kdyz zas nefunguje netcode :D .

Ale mapy sou otresny. Nevim kdo je vymejslel, ale kdyz na Hainai Resort pri RUSHY ceka nekde 10minut na respawn vozidel, takze se hra po prvni vlne utoku promeni na odstrelovani z lode na pevninu a obracene, nebo na Dawnbreaker pri conquestu cinani zacinaj na takovy uzky ulici, ze ktery se pomalu neda vymotat tankem atp...

Tak mi prijde, ze ty mapy jsou mapy, ktery z nejakyho duvodu zamitnuly jako DLC do BF3 :D ale dali je jako mapy do BF4 , tohle EA hodne nezvladlo, ze uprednostnili nedodelanou hru kvuli drivejsimu vydani pred Ghostem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to da se rict to same, hitboxy sou sice lepsi, ale k cemu to, kdyz zas nefunguje netcode :D .

Ale mapy sou otresny. Nevim kdo je vymejslel, ale kdyz na Hainai Resort pri RUSHY ceka nekde 10minut na respawn vozidel, takze se hra po prvni vlne utoku promeni na odstrelovani z lode na pevninu a obracene, nebo na Dawnbreaker pri conquestu cinani zacinaj na takovy uzky ulici, ze ktery se pomalu neda vymotat tankem atp...

Tak mi prijde, ze ty mapy jsou mapy, ktery z nejakyho duvodu zamitnuly jako DLC do BF3 :D ale dali je jako mapy do BF4 , tohle EA hodne nezvladlo, ze uprednostnili nedodelanou hru kvuli drivejsimu vydani pred Ghostem.

nikdy a nikdo co se tejče mp nebude mít na cod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Já bych se tady zbytečně nedohadoval - třeba mě sice baví víc multiplayer v CoDech (konkrétně Modern Warfare 2, jinde mě nechytl) než v BF, ale tím samozřejmě nebudu říkat, že je jedno horší, nebo lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky rozhodně dohadovat nechci. Každého baví něco jiného, ale mně prostě série CoD od 4 dílu, přijde jak hra pro děti.

Z části máš pravdu občas sem v cod na xboxu potkal děcka které když ho zabili tak sem slyšel jen samé f*ck a že mě zabije a že si mě najde apod.. :D takové dětské řečičky :D

BF4 mám ale prostě ta hra mě ani moc nebaví protože neustále mi to padá a to u COD není, hraju obě a bf4 spíš kvůli technice a fps na odreagování ( je to takové rychlejší fps )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu