Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

baterky do ovladače


lukbe

Recommended Posts

Zdravim všechny :), doma mám dva ovladače, a nebaví mě stále kupovat baterky a tak jsme koukal po ebay po nakom udělátku a našel toto : http://www.ebay.com/itm/2x-3600mAh-Battery-Pack-Charger-Cable-Kit-for-Xbox-360-Wireless-Controller-/330808725459?pt=US_Video_Game_Batteries&hash=item4d05bc8fd3

Co nato řikáte? Máte to někdo ? nebo popř něco podobného co by jste mi doporučili ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tyhle čínský baterky nedoporučuju, kvalitní nejsou skoro vůbec (odpovídají ceně) a hodně často se stává, že baterka po čase ztratí na kapacitě, nebo přestane fungovat úplně.

Pokud by ses rozhodl do těchto battery packů jít, doporučuju si připlatit a koupit originál: http://www.domacitechnika.cz/produkt/microsoft-nabijecka-a-baterie-xbox-360-play-charge-kit-cerny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ted doma to druhe reseni co si posilal - samozrejme ta kapacita neni takova jakou uvadi, ale kdyz to das pres noc nabijet, tak neni problem druhej den hrat bez nabijeni (nikdy sem to nak nemeril - ten retardovanej ovladac blika ze mu dochazej baterky pomale i s novyma tuzkovyma ... :D ) popripade to jen napojis do USB a nabijis a hrajes takze pohoda - pro me lepsi reseni urcite jak tuzkovky a ten originalni set (davat za to pet stovek je celkem sileny :D )

navic ta co mam doma nevim jak je stara mam ji jen pujcenou a pry oproti novy je velkej rozdil a i ta starsi pucena mi na to hrani staci

Upraveno uživatelem fox13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle čínský baterky nedoporučuju, kvalitní nejsou skoro vůbec (odpovídají ceně) a hodně často se stává, že baterka po čase ztratí na kapacitě, nebo přestane fungovat úplně.

Pokud by ses rozhodl do těchto battery packů jít, doporučuju si připlatit a koupit originál: http://www.domacitechnika.cz/produkt/microsoft-nabijecka-a-baterie-xbox-360-play-charge-kit-cerny

Souhlas s těma činskyma baterkama nic to nevydrží bohužel jednu baterku jsem kupoval z DX a dost toho lituju už nikdy vic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě :), no tak kdyby někdo zdejší to měl doma tak at se podělí jak je spokojen :)

Já to mám doma, /ten první odkaz co jsi psal/, jen s jedním akumulátorem. Moje zkušenosti je asi taková, že ten akumulátor vydrží tak jeden večer a pak se musí dobíjet. Tak že o víkendu když chceš hrát dýl jak 4h, musíš i dvakrát nabíjet. Je pravda , že můžeš hrát i s kabelem připojeným do USB , ale to už pro mě není tak pohodlné, mám wifi ovladač proto, abych nemusel používat kabel :). Proto jsem v jiném vlákně zjišťoval, zda nemá někdo originální set, protože by mě zajímalo, jak to je s výdrží originálního akumulátoru. Ale nikdo se mě nevyjádřil. Když si uvědomím, že s kvalitníma baterkama to vydrží i 3 týdny každovečerního hraní tak 4h je hooodně málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nabíjecí baterie recyko + a nabíječku za 520 kč, když to porovnám s duracell nenabíjecími tak tyhle mi vydrží tak 4x až 5x déle, zhruba 30 hodin bez vibrací. Taky jsem se rozhodoval , že si koupím sadu microsoft na dobíjení, ale poté co jsem si přečetl ohlasy , že někomu to funguje a někomu ne a že nejlepší jsou nabíjecí tužkovky. Problém u té sady na dobíjení je, že některé X360 Microsoft Play and Charger asi nejsou originál, když někde zaplatíš 250kč , nebo 700kč. Zkus se podívat na t.s. bohemia, mají tam nabíječky s bateriemi a neplatíš žádné poštovné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu