Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Leaving PS Plus:

3rd December: Binding of Isaac Rebirth (PS4/PS Vita)

3rd December: Steamworld Dig (PS4/PS Vita)

3rd December: Frozen Synapse Prime (PS3)

3rd December: Luftrausers (PS3/PS Vita)

3rd December: The Hungry Horde (PS Vita)

3rd December: Escape Plan (PS4/PS Vita)

Entering PS Plus:

3rd December: Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition (PS4)

3rd December: Secret Ponchos (PS4)

3rd December: Hitman Trilogy HD (PS3)

3rd December: Deadly Premonition: The Director’s Cut (PS3)

3rd December: Final Horizon (PS Vita)

3rd December: Titan Attacks (PS4/PS3/PS Vita)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může prosím nějaký administrátor udělat čistku či alespoň FAQ je to hroznej off-topic a ztrácím se zde.

může mi někdo odpovědět jak funguje aktivace na 14 zdarma? Aktivují pomocí Visa karty ale co po uplynutí zkušební doby? Někde sem četl že Sony to automaticky prodlouží na měsíc bez souhlasu uživatele a peníze se stáhnou a účtu , docela rád bych jsi po vyzkoušení aktivoval účet sám alespoň na 3 měsíce. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může prosím nějaký administrátor udělat čistku či alespoň FAQ je to hroznej off-topic a ztrácím se zde.

může mi někdo odpovědět jak funguje aktivace na 14 zdarma? Aktivují pomocí Visa karty ale co po uplynutí zkušební doby? Někde sem četl že Sony to automaticky prodlouží na měsíc bez souhlasu uživatele a peníze se stáhnou a účtu , docela rád bych jsi po vyzkoušení aktivoval účet sám alespoň na 3 měsíce. Děkuji

Myslím, že žádná čistka není nutná. Podívej se na první příspěvek v tomto topicu. Tam to najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 14denní trial se vybodni a kup si roční předplatný.

1.14 denni trial se na tvuj hlavni ucet moc nepouziva. Vetsina ho primarne pouziva na ucet,ktery pak budou s nekym sdilet,aby se pri nakupu zlevnila cena, diky psn+ clenstvi

2. psn+ 3 mesicni nebo rocni si muzes koupit jak na store (moc drahe) nebo jako voucher kod (viz heureka), u prvni metody potrebujes kartu a v settings si nastavis,ze nechces automaticky refund aka nakup. U druhe moznosti ti nehrozi,ze ti neco odectou.

3. urcite rovnou vyzkousej minimalne ctvrtletni a to uz z hlediska,ze uz tam mas zdarma prvni AAA hru a v lednu vyjde Datadisk Infamous,ktere je hratelny bez puvodni hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute chlapi som zo SK ... u nás na SK služby Playstation Network a Playstation Plus niesu oficiálne podporované ale mám založený účet kde mám CZ adresu Praha a vygooglil som si ulicu nejakého Pražského hotela ... no ja len že ako sa prihlásiť do PSN+ ... stačí že si zakúpim voucher PSN+ predplatné na 365dní CZ lokácia ??? nainstalujem a hotovo ? ... mám PSN+ ??? prosím som nováčik tak dík za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čau, včera si chtěl bracha zahrát na svém účtu multiplayer COD AW ale chtělo to po nem zaplatit si PS+, přitom Já ho na svém účtu zaplaceny mam a dřív normalne po internetu fifu hrál aniž by něco musel platit, pokjd se teda nepletu..Ono se to v nějaké z posledních aktualizací změnilo nebo se to musí někde v PS nastavit? Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu