Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Ten muj ucet aktivovat nejde. .Dal jsem nastaveni, pak PSN a active as your primary...To by melo byt zrejme to co mylsis.Ale pokud chci aktivovat ten muj ucet, tak tam to pise ze to nejde, protoze uz mam udajne aktivovany jiny system jako primarni.A kdyz to zkusim aktivovat na tom brachovem, tak tam to jde bez problemu....Zkusil jsem ten brachuv i znova deaktivovat ale me to ani tak nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dnes jsem si pořídil ps4 a chtěl jsem aktitovat ps+ aspoň ten 14dení trial než mi přijdou peníze na účet , nevím proč to po mě chtělo číslo karty když chci jen trial, ale to by takovej problém nebyl, tak jsem vyplnil všechny informace o kartě ale furt mě pišou že je něco zadaný špatně, už si fakt nevím rady zkoušel jsem snad všechno ale furt nic.Ale byl jsem si minulej tejden zažádat o novou kartu , protože tu moji už nechtěl bankomat vzít kvůli jejímu stavu, a tenhle tejden by mi měli zaslat novou myslíte že by tam mohli změnit náký nformace? zkoušel jsem i rok expirace změnit ale stále nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok , díky. Jsem právě čekal že mi akorát u tý nový prodloužej datum expirace, tu starou jsem měl ještě na rok jsem ji měnil jen kvůli stavu. Tak teď už jen čekat poštáka , jinak si battlefieldy online hold nezahraju :D A nebylo by možný tam zadat informace karty někoho jinýho aspoň abych dostal ten trial, a potom co mi zašlou moji kartu, ty informace změnit?

Upraveno uživatelem Pepek_Cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ne ne tak to opravdu nefunguje :D i kdyby měla expiraci za 20 let ten den kdy je požadavek na novou kartu expirace končí. Údaje někoho jiného samozřejmě zadat půjdou jen je pak potřeba hlídat automatické prodloužení PS+ aby se nestrhávali peníze dejme tomu z obou účtů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím včera večer jsem si koupil 3měsíční playstation plus a pořad nic nemám. volal jsem na podporu tak mě bude kontaktovat pry technik tak jsem zvědavý co mě řekne. Taky by už měli být na stáhnutí nové hry zdarma a jsou tam pořád staré. Je možné že je systém opožděný a trvá než to tam naběhne?? Taky jsem se díval do transakční historie a nemám tam nikde odečtenou žádnou častku. Ale možná to tam naběhne později. Nerad bych to opakoval znova ten nakup na 3měsíce playstation plus. Nevíte někdo jak to vyřešit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu