Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

tak me se stalo ze jsem tu automatickou platbu vypnul ale presto se mi PSN obnovilo....

Mam podezreni ze kdyz kupujes na storu tak se te zepta zda to chces zase zapnout nebo si to zapne sam...takze jsem kartu z uctu smazal

taky jsem zkoušel tu kartu smazat, ale nešlo mi to uložit...právě se taky bojim i toho, že mi to může někdo zneužít, jako se to taky už stávalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě jeden dotaz... Stačí si hry nabízené na PS+ dát jen do Knihovny a pak si je můžu stáhnout třeba za 2 měsíce zadarmo? Nebo to musím taky nejdřív stáhnout? Možná si budu kupovat PS vita tak jsem u hry na něj dal Download a objevilo se Purchase... Znamená to že až si ho pořídím, tak si to budu moc kdykoliv stáhnout? A stejně tak na PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten seznam co melo "puvodne" vyjit byl spis nejakej wish list z fora playstationu co tam lidi psali, ze by si prali, tak se toho asi nekdo chytnul (na nejakym webu psali, ze tenhle mesic bude Killzone na PS4 ... typuju stejny zdroj :D)..

btw nevite jak casto, nebo jestli vubec se na psn opakuji akcni slevy na ps4 hry? Min. mesic mi utekl BF4 premium, tak jestli je nejaka sance, ze to clovek bude moc zas brzo koupit v akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu