Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Zdravím,je dáno přesné datum kdy se na Playstation Storu aktualizují nové hry zdarma pro Playstation Plus,nebaví se mě tam pořád koukat ;)

Ano je dáno přesné datum, stačí se vždy podívat na PS blog

takže mrkej na blog

http://blog.eu.playstation.com/2015/04/29/playstation-plus-may-ether-one-hohokum-murasaki-baby/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vita se vyplatí vůči mobilu - aspon podle mě se na dvou analogách hraje mnohem lip :)

plus oled displej na starsim modelu .. ale je to na zvazeni ..

ikdyz ani ne za 2000kč z druhy ruky to je dobra cena :) na plusku sou tam casto fakt super hry.. a kdo nema ps3 tak casto sou hry s crossbuy ps3/vita.. tak si taky uzije neco navíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vita se vyplatí vůči mobilu - aspon podle mě se na dvou analogách hraje mnohem lip :)

plus oled displej na starsim modelu .. ale je to na zvazeni ..

ikdyz ani ne za 2000kč z druhy ruky to je dobra cena :) na plusku sou tam casto fakt super hry.. a kdo nema ps3 tak casto sou hry s crossbuy ps3/vita.. tak si taky uzije neco navíc :)

za 2000 z druhý ruky v pěknym stavu bych ho bral taky, ale každý chce minimálně 3000...jinak co jsi myslel tím displejem? že na starším modelu je jako ten displej lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starsi model ma OLED , je to jako kdyz koukas na plazmovou tv, vysokej kontrast , cerna opravdu cerna, ale nekdo neresi a libi se mu uplne stejne i novej obyc LCD (kezby novy melo aspon IPS lcd displej .. )

na aukru pokoukni, ja koupil za 2300 i s hrou a 4GB kartou .. tak sem si posehnal 16G kartu, hru prodal, takze 2300+300kč, a za 2600 mam 16gb kartu, vitu s pouzdrem, nabijecku, vita je bez jedinyho skrabance.. v aukci se tam da obcas dobre nakoupit. .hlavne vity s 4G kartou ty nikdo moc nechce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě velkej :) hod do youtubka ps vita oled vs lcd a uvidis... :) novejsi mimo trosku mensi vahy jinak nema zadnou vyhodu, vypada lacinejc plastove, starsi vypada jako luxusni zbozi :)

jo máš pravdu, ten oled má ty barvy takový sytější a přijde mi že i rastr je takový jemnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu