Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz ohledně 14 denní trialu na PS Plus. Nemůžu to nikde v obchodě najít mám tam možnost si pouze koupit psplus. Je možné, že když jsem si aktivoval psplus na 2 dny přes gta5, tak už mě to nechce pustit na tu 14 denní trial verzi ? (nikdy jsem neměl psplus koupeny pouze ty 2 dny na zkoušku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju, že to oznámí zítra. Nový hry budou 8.7., takže oznámení bych čekal nejdřív příští týden ve středu.

Je to vždy první středu v měsíci, což vychází na tuto středu 1.7. Příští středu to určitě nebude.

Oznámení očekávám již zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vždy první středu v měsíci, což vychází na tuto středu 1.7. Příští středu to určitě nebude.

Oznámení očekávám již zítra.

Řídí se to podle USA a tam mají první úterý v měsíci až 7.7.

je to náhodný, nekdy to tajej do posledniho dne, nekdy se to vy tejden dva dopredu :) kdo si pocka ten se docka :)

Zase tak náhodný to není. Poměrně pravidelně to oznamujou předcházející týden ve středu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle posledniho clanku, sony oznami hry tento tyden, duvod delay je proto,ze microsoft s goldem nasadil velkou latku a sony musi nejak reagovat.

AAA hra je v tomto pripade velice pravdepodobna, vsichni si mysleli,ze driveclubem to konci,ale ta mela tak obrovsky delay ze neni povazovana za pravoplatnou AAA hru.

Nejvic se spekuluje o Killzone a Knack,ale je taky hodne mozne,ze to muze byt uplne neco jineho. V japonsku vysla hra v ramci psn+ Guilty Gear Xrd, ktera umoznuje cross online play mezi ps3 a ps4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řídí se to podle USA a tam mají první úterý v měsíci až 7.7.

Tak od července platí to úterý i pro EU. A hned ubude zmatených lidí a dotazů:)

Fred Dutton 29 June, 2015 @ 9:51 am 1.3

Hey folks. As of this month, Plus games go live in both EU and US on the first tuesday of the month (no longer Wednesday in EU). The first Tuesday in July is 7th July, hence why the games aren’t launching this week.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tak náhodný to není. Poměrně pravidelně to oznamujou předcházející týden ve středu.

A tady je vyjádření k termínu oznamování nových PS+ her :cheesygrin:

Fred Dutton 29 June, 2015 @ 1:33 pm 1.8

Alas, I can’t confirm an announce date. We generally announce on the Wednesday prior to release, but occasionally that isn’t possible. Suffice to say we’ll have the news for you soon.

Alas, I can’t confirm an announce date. We generally announce on the Wednesday prior to release, but occasionally that isn’t possible. Suffice to say we’ll have the news for you soon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych byl radši kdyby ty hry nabihaly k prvnimu a koncili k poslednimu dni v mesici, ane nejaky nesmysly tytu prvni utery apod, proste jako tomu je u xboxu

přesně, tohle je pro mě taky nepochopitelný, proč to neni hned od prvního dne v měsíci...ale pokud to dobře chápu, tak 1.7. je ve středu a když to má být každou první středu, tak by to mělo být hned teď 1.7. už ke stažení, jinak je to pěkná sviňárna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu