Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Za mě naprostá spokojenost. Rocket player bude v multiplayeru pecka, Styxxe jsem ještě nehrál, ale stealth hry můžu a MouseCraft potrápí mozkové závity, za 80 Kč měsíčně máte 4 hry! Co víc by jste chtěli? A pokud Vás sýří že XBone má Black Flag, tak ten jde dneska koupit za pakatel na disku, který můžete poté prodat dále.....

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufejme, že se xbox one bude teď pořádně prodávat a ja myslím že ANO /novy halo /Lara/ remaster gearu a forza. Takhle sony nic netlačí aby se vůbec snažili. Jinak tím nechci říct, že ty hry jsou doposavaď špatné v ps+ a že ta služba za to nestojí , minimálně pro mě ta investice za to stojí, neříkám, že skáču do stropu a bouchám šampańské pokaždém oznámení nových her ale zatím to jde. Jinak rozumím tomu, že někdo je úplně nasratý, když ani ty hry nezapne a musí si měsičně platit aby mohl hrát multiplayer což považuji za zlodějinu vzhledem k ceně her.

Upraveno uživatelem Croft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu