Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Na americkem Ps Store byl pro cleny Ps Plus zdarma Assassins Creed BlackFlag, po te ho Sony stahla udajne bude v rijnove nabidce.http://www.playstationlifestyle.net/2015/09/23/sony-advertisement-suggests-assassins-creed-iv-black-flag-will-be-free-playstation-plus-game/#/slide/1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc tomu nevěřím SONY s těma PS+ hrama fakt šetří. Dobrý hry byly akorát dlouho dobu předtím než jsem si vůbec PS4 koupil. Naštěstí jsem lišák a věděl jsem že jednou PS4 přijde tak už jsem na PS3 u her na PS4 klikal na Download :) Proto hned co jsem si dovezl PS4 domů jsem stahoval Injustice Ultimate,MGS,Infamous apod. :D a to plno her ještě nemám ani stažených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, někde jsem četl, že by mělo být toto. Ale uvidíme

Ps4

Grim Fandango Remastered Cross Buy with Vita

Super Meat Boy Cross Buy with Vita

Assassin's Creed Chronicles China

Badlands Game of the Year Edition Cross Buy

Ps3

Watch Dogs

Badlands Game of the Year Edition Cross Buy with Ps4 and Ps Vita

Ps Vita

Badlands Game of the Year Edition

Super Meat Boy

Grim Fandango Remastered Cross Buy with Ps4

Senran Kagura Shinobi Versus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč daj Watch Dogs na PS3 a na PS4 ne kua to by mě aspoň potěšilo... ty kostičky už mi brzo zaserou celej HDD :D

btw. já se těším na Super Meat Boy jako člověk co miloval na xku Battleblock theater a tato hra mi uplně zmenila život... Kež by byla dvojka na PS4 - více hlav a ještě lepší soundtrack (nevím zda to lze protože ten soundtrack byl totalní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tam je.

Broken Age (PS4/PS Vita)

Super Meat Boy (PS4/PS Vita)

Unmechanical Extended (PS4/PS3)

Kickbeat (PS Vita/PS3)

Kung Fu Rabbit (PS Vita/PS3)

Chariot (PS3)

http://blog.eu.playstation.com/2015/09/30/playstation-plus-in-october-broken-age-super-meat-boy-unmechanical-more/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu